Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy tu pierdzielą, że Sapkowski wyzywa graczy od debili, a on to powiedział na konwentowym spotkaniu o bardzo luźnej atmosferze, w formie chu.jowego żartu, a nie publicznie, czy w jakimś wywiadzie. Ból dupska pewnie ma, ale trochę za bardzo się tym wszyscy ciągle podniecają po kilku miesiącach.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak to wyglądało xd 

 

Z Eurogamer.pl:

 

Prezes CD Projektu - Adam Kiciński - poruszył temat serialu o Wiedźminie, zapowiedzianego niedawno przez Platige Image i Netflix. Menedżer potwierdził podczas konferencji z inwestorami, że jego firma nie jest w żaden sposób zaangażowana w prace.

- Nie mamy praw do filmu. Prawa od jakiegoś czasu miało Platige Image i, jak rozumiem, przeniosło je na Netflixa. Serial o Wiedźminie nas cieszy - zapewnił podczas rozmowy zaraz po ogłoszeniu ostatnich wyników finansowych.

- Zawsze to kolejne medium, które będzie promowało markę i działało na naszą rzecz. Traktujemy więc tę informację jako pozytywną, choć nie bierzemy w tym projekcie udziału - dodał.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwe, bo zrobiłem risercz i Bagiński ponoć mówi tak:

 

http://planetagracza.pl/serial-wiedzmin-geralt-skopiowany-z-gier-od-cd-projekt-red-tomasz-baginski-na-to/

 

 

 

Na takie pytanie odpowiada Tomasz Bagiński w rozmowie z serwisem INNPoland: Wiedźmin to gra wybitna, która udała się chłopakom z CD Projekt RED wyjątkowo. Znam dużą część tego zespołu i mam ogromy szacunek do ich pracy. Ale proza, którą napisał Andrzej Sapkowski daje możliwość innych interpretacji tej samej historii. Jestem pewien zatem, że nie istnieje zagrożenie, aby fani nie byli w stanie zaprzyjaźnić się czy polubić bohatera, który nie będzie kopią postaci znanej z gry. Oczywiście, można się spodziewać podobieństw, ale mogę zapewnić, że będziemy szukać swojej własnej ścieżki.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...