Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Nie sądze żeby budżet serialu pozwolił na Madsa, ale w sumie nawet łeeeeeeeeeeeeeee by siadło. A film on hold pewnie, może coś wykombinują na zasadzie uniwersum jak Marvele jeśli serial będzie sukcesem. 

Odnośnik do komentarza

Ale Banasiemu pęka dupa od kilku stron :D

 

Nie jest fanem ani Wieśmina, ani Sapkowskiego, a z gierek najbardziej podeszła mi dwójka, ale coś mi się wydaje, że większym problemem niż ew. czarni w obsadzie byłoby to, że film o Słowianach robią Amerykanie. W końcu poczujemy się jak Chińczyki po obejrzeniu Ostatniego Samuraja z Tomem Kruzem.

Odnośnik do komentarza

Tak pajgi, tak mi dupa peka ze latam po calym internecie podjarany ta informacja. :)

 

że film o Słowianach robią Amerykanie. W końcu poczujemy się jak Chińczyki po obejrzeniu Ostatniego Samuraja z Tomem Kruzem.

 

Jesli alternatywa [lub pierwsza nieinwazyjna lobotomia w historii] ma wygladac tak:

 

Jy0gyxT.gif

 

To ja juz wole sie czuc jak chinczyk po ostatnim samuraju z tomem gruzem.

Odnośnik do komentarza

 

Zapowiada się ciekawie. Nie rozumiem tylko, dlaczego tak się chwalą tym Bagińskim. To wbrew pozorom wcale nie jest dobry reżyser.

Baginski nie jest dobry XDDD fartem dostał nominacje do oskara a jego studio robi CGI do prawie wszystkiego co możliwe na całym świecie no ale NIE JEST DOBRY

NOMINOWANY DO OSCARA, WIĘC MUSI BYĆ ZA(pipi)ISTY.

 

No nie, zwłaszcza, jeśli się spojrzy na jego krótkometrażówki.

Odnośnik do komentarza

Pajgi ale film robią poljaki z zapleczem Netlifxa i czuwaniem nad produkcją ASA :sapek: będzie dobrze

Nie wierzę, że wyjdzie z tego coś dobrego. Bagiński nie ma doświadczenia z czymś dłuższym niż kilkuminutowa forma, to jego studio to spece od efektów specjalnych, a nie robienia wielogodzinnych fabuł. Do tego branie się za serial fantasy z potworkami wydaje mi się dosyć trudne, żeby nie wyszedł z tego... potworek. 

Odnośnik do komentarza

to ma byc robione przez polakow? w sensie polacy maja to rezyserowac, a aktorzy amerykanscy? czy polacy rezyseruja i aktorzy polscy? rezyserzy z ameryki, aktorzy polscy?

 

baginski przeciez ma odpowiadac za jeden odcinek na sezon, reszte maja dokrecic inni polscy rezyserzy? 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

to ma byc robione przez polakow? w sensie polacy maja to rezyserowac, a aktorzy amerykanscy? czy polacy rezyseruja i aktorzy polscy? rezyserzy z ameryki, aktorzy polscy?

 

baginski przeciez ma odpowiadac za jeden odcinek na sezon, reszte maja dokrecic inni polscy rezyserzy?

Spokojnie wszystkiego dowiesz się odpowiednim czasie :usmiech:

 

Jak poljak nie nakreci to nie oglądacie mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Angielski dubbing w Wiesku jest bardzo dobrze zrobiony, co prawda zamiast kolorowych przeklenstw mamy glownie slowko 'fuck' i czasem 'plough', ale wcale nie przeszkadza to jakos w odbiorze calej gierki. Mimo wszystko wciaz wole wersje PL ale nie bede ukrywal ze nie bawilem sie swietnie sluchajac irlandzkich, szkockich czy brytyjskich akcentow.

 

"(pipi)nijmy sobie kieliszka" nigdy nie zostanie przebite, ale 'drink with me ya cocksucker' powiedziane z irlandzkim akcentem przez krasnoluda moczymorde bez kilku zebow tez robi.

 

Jesli jest cos co mnie martwi, to to ze pojda calkowicie w American English i nie bedzie tej roznorodnosci akcentow, to by byla troche lipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...