Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Masz 7 dni, więc spokojnie. Długie wyścigi + 3x mody na kredyty i dostajesz około 140k. Jedne mistrzostwa (6 wyścigów) i masz już ponad 800k. Do tego nagrody za level up co wyścig i bez problemu uzbierasz. Pamiętaj o darmowych kredytach z Forza Hub. W tym tyg ma być też aktualizacja co doda stałą premie vip czyli 2x więcej kredytów za wyścigi.

Odnośnik do komentarza

Coś się ruszyło odnoście domu aukcyjnego i Forzathonu.

 

We’re less than two weeks away from the launch of Xbox One X and Forza Motorsport 7. Next week, we’ll be taking a look at how Forzathon and Auction House work in Forza Motorsport 7. In addition we have a number of new Rivals events going live next week as well, including a new VIP-only event, as well as a new no-assist Competitive Driver Training event, and more. See you then!

 

Odnośnik do komentarza

W piątek był update.

 

Today's update introduces a 2X base credit bonus after every race for Forza Motorsport 7 VIPs. In addition, this update addresses the following issues in the game:

• Fixed an issue where VIP cars and Driver Gear were unavailable offline.
• Fixed a memory leak issue where the game would become unresponsive or close unexpectedly for some PC players after upgrading cars or using the Livery Editor.
• Fixed an issue for PC players who were experiencing multiple repeated black-screen crashes at launch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie od piątkowego patcha nie miałem czasu grać, może coś się zmieniło. Zawsze biorę auto za poziom (jak widzę zniżkę to włącza się we mnie duch janusza krzyczący "cebula detected, biere!") i nadal mam 4. Niefajnie tak, kolekcja rośnie, a poziom stoi w miejscu. Auta kupowane w sklepie lub od specjalnego sprzedawcy dodają punkciki, te za wyścigi już nie. Cały czas myślałem, że tak ma być :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...