Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja PC to optymalizacyjny koszmar - dopóki nie wejdę w menu tuningu lub zakupu części to jest spoko i wszystko śmiga, po takiej akcji dzieją się cuda wianki, crashe, stuttering, freezy i zagubione tekstury... Ech.

Odnośnik do komentarza

Gry z wersjami na PC powinny mieć osobne tematy w dziale PC. Nie po to człowiek kupuje konsolę żeby później w tematach o swoich ulubionych grach przekopywać się przez 2/3 postów o ustawieniach ;) Oczywiście bez urazy dla osób grających na PC, ale tak to niestety wygląda w przypadku każdej gry, która jest też na piecu.

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Spoko, jednak to były tylko dwa posty, z czego jeden zawierał jakieś śladowe konfiguracje ;) Co do tematów w osobnym dziale jestem za, też nie chcę czuć się jak ktoś gorszej kategorii tylko dlatego, że gram w inną wersję niż reszta

Odnośnik do komentarza

Gry z wersjami na PC powinny mieć osobne tematy w dziale PC. Nie po to człowiek kupuje konsolę żeby później w tematach o swoich ulubionych grach przekopywać się przez 2/3 postów o ustawieniach ;) Oczywiście bez urazy dla osób grających na PC, ale tak to niestety wygląda w przypadku każdej gry, która jest też na piecu.

Akurat jak wchodzę do tematu o grze stricte konsolowej i chcę poczytać posty z wrażeniami z rozgrywki często dominującym tematem jest HDR 4k albo dyskusja kto w pudełku dostał kod na jakieś darmowe śmieci czy darmową gierkę.

To jest jeszcze większy rak niż kilka postów od czasu do czasu na temat optymalizacji gry na pc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry z wersjami na PC powinny mieć osobne tematy w dziale PC. Nie po to człowiek kupuje konsolę żeby później w tematach o swoich ulubionych grach przekopywać się przez 2/3 postów o ustawieniach ;) Oczywiście bez urazy dla osób grających na PC, ale tak to niestety wygląda w przypadku każdej gry, która jest też na piecu.

 

Na razie były dwa posty ludzi z PC i chyba z pięć konsolomaniaków narzekających na te posty. Darujcie sobie, nie będzie osobnych tematów i koniec. kes i tak słusznie zauważył, że często tematy zbiegają na dyskutowanie o śmieciach w pudełku i o tym na jakiej wersji konsoli ile jest fps i jaki HDR, więc jak zobaczycie dwie nazwy kart graficznych to nic wielkiego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Pograłem pare godzin singla i powiem jedno - jest dobrze. Nie grałem w FM6, 5 z kolei nie wciągneła mnie. Tutaj chce się grać, pięknie się jeździ, a dopiero zdobyłem pierwszy puchar. Te bonusowe wyścigi dają sporo frajdy, bo każdy prezentuje jak dotąd coś innego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kierowca Indycar Josef Newgarden ustanowił w grze czas do pobicia. Jeżeli się nam uda, to dostaniemy Holdena Torana A9X Forza Edition. Dostaniemy również  2016 Chevrolet Camaro SS za samo wzięcie udziału w wyzwaniu. Tor to Road America, auto oczywiście bolid indycar. Wyzwanie znajduje się w trybie rywali w zakładce polecane.

 

 

Think you’re faster than the 2017 IndyCar champion, Josef Newgarden? Now you can prove it with our inaugural Forza Motorsport 7 Bounty Hunter event, live now in the game. As we announced last weekend during our livestream debut, Josef will be setting times in this event and taking on the Forza community in the process. We’ve got a couple of important updates to the event that I wanted to make you aware of. First, please take note of Josef’s correct Gamertag; it’s JNRACERTPX2 (yes, it was announced incorrectly during the live show). Be sure to add Josef to your Xbox Live friends’ list so you can take on his time. Secondly, as of today Josef has posted his first lap time in the event, a sterling 1:47.530 as of this publishing. (For those keeping score, that’s two-tenths faster than me! Grr…)

 

Finally, let’s talk prizes. For this Bounty Hunter, we’ve got two very special reward cars on tap. For everyone who sets a time in the event, we’ll be sending the 2016 Chevrolet Camaro Super Sport. All players who beat Josef’s final time will receive the 1977 Holden Torana A9X Forza Edition. That’s two cars that aren’t currently available anywhere else in Forza Motorsport 7. So what are you waiting for? Get to hot-lapping!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...