Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie było chyba się co łudzić, że cokolwiek w tej kwestii zrobią. Nie jestem specjalistą, ale dobry FFB polega na porządnej mocy obliczeniowej i żeby coś porządnego w tej kwestii wyciągnąć musieliby poświęcić coś na rzecz kierownic, z których pewnie i tak korzysta mniejszość graczy. Nie mówiąc już o poważnej przebudowie silnika fizycznego, na co też się nie zanosiło. Nawet Assetto Corsa na konsolach ma ten FFB gorszy niż na PC, cudów chyba nie można się spodziewać. A szkoda, szczególnie, że na forach obiecywali, że to poprawią i zawiedli.

Odnośnik do komentarza

A ktoś w te gry w ogóle gra jeszcze czy tylko szuka słabej teksturki na czwartym planie po 20 minutach jazdy do tyłu z prędkością 2km/h? Jak zwierzęta :sorcerer:

Bo sama gra, pod kątem modelu jazdy, rywalizacji na torze, trybu kariery i zawartości to pełnoprawna i miodna Forza z kilkoma udziwnieniami (skrzynki, karty). W zasadzie nie kleję też hejtu na skrzynki - no są, ale nikt kupować ich nie każe. Można jeździć sobie bez nich, a jak już nie będzie się mieć na co wydawać kredytów to wtedy kupować skrzynki od biedy. Szkoda, że kilka aut wypada tylko z tych skrzynek, ale KUR.WA, ile jest dostępnych bez nich? Kolejka dla pierwszego, który objedzie wszystkie trasy każdym autem w grze - za rok zajrzę do tematu, może komuś uda się wyrobić. Patrzę na content i czuję się przytłoczony, a jednocześnie jaram się grą, bo rdzeń rozgrywki jest fpytkę

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Fantastycznie. Po raz kolejny szerokie krytykowanie włażenia w du,pę bez mydła dało jakiś efekt. Bardzo się cieszę.

 

Bzduras, masz i nie masz racji. Tego spuszczania się nad pogodą i grafiką do końca nie rozumiem też, ale już krytykowanie zmian w ekonomii gierki uważam za słuszne. Sam gram i jestem zachwycony, ale z drugiej strony nie mogę nie mieć niesmaku po tym co Turn 10 zrobiło ze skrzynkami i VIP-em. Małe kroczki teraz i można jeszcze machać ręką, a za odsłonę dwie system by był rozdmuchany w jeszcze gorszym kierunku. Dlatego bardzo dobrze, że reakcja jest jeszcze na etapie kiedy niektórzy mówią "e, przecież nic wielkiego się nie dzieje". Nie dojdziemy w ten sposób nawet do momentu, gdzie coś wielkiego faktycznie by się działa.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Bzduras, masz i nie masz racji. Tego spuszczania się nad pogodą i grafiką do końca nie rozumiem też, ale już krytykowanie zmian w ekonomii gierki uważam za słuszne. Sam gram i jestem zachwycony, ale z drugiej strony nie mogę nie mieć niesmaku po tym co Turn 10 zrobiło ze skrzynkami i VIP-em. Małe kroczki teraz i można jeszcze machać ręką, a za odsłonę dwie system by był rozdmuchany w jeszcze gorszym kierunku. Dlatego bardzo dobrze, że reakcja jest jeszcze na etapie kiedy niektórzy mówią "e, przecież nic wielkiego się nie dzieje". Nie dojdziemy w ten sposób nawet do momentu, gdzie coś wielkiego faktycznie by się działa.

W zasadzie masz sporo racji, ja zwyczajnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy. A, no i nie korzystam z pakietu VIP, więc ta cała afera mnie po prostu ominęła.
Odnośnik do komentarza

Temat wałkowany przy premierze każdej kolejnej części FM (co najmniej od 5). Dramat w sieci, a gdy odpalasz grę okazuje się, że system rzuca w nas tonami kredytów i kupujesz co chcesz. Na szczęście sposób zarabiania pieniędzy w grach wyścigowych nie jest nazbyt skomplikowany i deweloper może w miarę sprawnie wprowadzać zmiany, co zresztą Turn 10 przeważnie robi.

 

Ktoś już ruszył mocniej karierę? Ciekaw jestem jak wyglądają zmiany względem ostatniej części.

 

PS. Ponad 40 recenzji i wygląda na to, że kolejny raz Turn 10 na zmianę z Playground Games zgarną pochwały za najlepszego racera.

Odnośnik do komentarza

Jak w ogóle wygląda kariera? Coś na wzór GT? Zbierasz kasę, kupujesz auta, kolejne wyścigi, kolejne wymagania?

znacznie lepiej 

 

cytat z recenzji Eurogamera 

 

Sercem jest obszerny tryb kariery dla pojedynczego gracza - Puchar kierowców Forza. Podzielono go na sześć oddzielnych konkurencji. Każda z nich składa się z co najmniej dziesięciu pomniejszych mistrzostw lub różnego rodzaju wyzwań, takich jak zbijanie autem kręgli ustawionych na torze bądź rywalizacja z Kenem Blockiem.

Wraz z postępami odblokowujemy kolejne puchary oraz otrzymujemy dostęp do nowych aut. Kariera jest długa i wymagająca, mocno angażuje od samego początku. To najlepsza oferta dla jednego gracza spośród wszystkich debiutujących w obecnym okresie tytułów tego typu.

 

ogólnie wszystkie recenzje bardzo chwalą nowy tryb kariery 

Odnośnik do komentarza

http://www.ebay.com/itm/Forza-Motorsport-7-Ultimate-Edition-Microsoft-Xbox-One-2017/292278573157?epid=238417947&hash=item440d291865%3Ag%3AfFAAAOSwqz9Z0v87

 

http://www.ebay.com/itm/Forza-Motorsport-7-Standard-Edition-Xbox-One/253191634555?epid=238398386&hash=item3af365be7b%3Ag%3AQJUAAOSwwrtZ1aJx

Tutaj masz fotki :P

 

 

EDYTA:

Co to się zadziało w temacie VIP'ów do FM7 :D

thttps://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_launch_update

4 furki, milion kredytów i podwójna kasa przy kolejnych wyścigach - nice :) Panowie z Turn10 - czapki z głów :sir:

Edytowane przez Matriks_1111
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...