Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Do klasy A włącznie można jeździć bez asyst. W klasie S też można, ale to już trzeba grać w miarę regularnie żeby wyczucia nie tracić bo te auta już mają kopa. Powyżej S omijam wyścigi jak tylko się da bo bez asyst (tak jak lubię), to już trzeba mieć małpi refleks aby ujechać na padzie. Bolidami F1 to nawet ze wszystkim co się dało nie mogłem nigdy ujechać, pamiętam jeden wyścig na Nurbie, gdzie chyba kilkadziesiąt razy cofanie włączałem żeby tylko wyścig klepnąć. Trauma na miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Traume to ja miałem jak odpaliłem wyścigi Open Class i wsiadłem do Hoonicorna. Nie byłem w stanie ujechać 2 zakrętów żeby nie zrobić bączka albo wypaść z trasy :D Chyba ze 2 okrążenia mi zajęło opanowanie samochodu i nauka tego, że trzeba nim hamować praktycznie kilometr przed skrętem :yao:

Obecnie jedynie ABS i TCS włączone i nadal jest fun z gry, zwłaszcza że niektóre z aut to istne potwory i wspomniana wyżej klasa S czy więcej to już wyzwanie. Spróbujcie złapać w deszczu "poduszkę" na pełnym speedzie i wyprowadzić z tego samochód - jest zabawa :obama:

Odnośnik do komentarza

Gram z konsolą na instant-on bo 3h ciągiem nie mam czasu. Policzyłem ze przeciwnicy zjeżdżają na pitstop maksymalnie na 22 okrążeniu więc jadą na 3 a nie na 2 pit stopy. Więc nie ma sensu żyłować opon i spokojnie po 18-20 okrążeniu, a nawet po 17 od biedy, można zjechać.

Właśnie mam zastopowane po 24 kółku. Co prawda na 15 miałem obrót z uszkodzeniem samochodu jednak udało mi się zjechać na zmianę i naprawę. Po 1 boksie wszystkich jestem 1. Zobaczymy.

Gram na poziomie chyba zaawansowany driveatara - +60% kr.

Odnośnik do komentarza

brat wpadł dzisiaj to sobie pograliśmy na splicie i jakiś dziwny bug jest, za każdym razem w pierwszym wyścigu po wejściu z głównego menu nie ma odgłosu samochodów, w następnych biegach już jest ok.

btw gierka póki co zayebista, nawet bratu się spodobało mimo, że na początku marudził, że woli jazdę bez hamulców jak w need for speedzie albo forza horizon (:reggie:). pojeździlim nawet bolidami f1 na trasie w rio de janeiro i ojenysiu :obama: za(pipi)iste, ale jednak na padzie niektóre łuki ciężko brać, zwłaszcza ten w tunelu jak trzeba lekko korygować tor jazdy, kierownica by się tu przydała

no i jeszcze coś dziwnego przy graniu na splicie się działo, że jeden z nas grał jakby bez abs mimo, że było kliknięte, że mają być

Odnośnik do komentarza

Nowy patch

 

October 10, 2017
Today we released the most recent update for Forza Motorsport 7. This update addresses numerous issues on both the Xbox One and PC versions of the game, including:

• Fixed an issue where tracks would disappear after a player uses repeated rewinds in a race.
• Fixed an issue where some players’ Forza Rewards gifts were not saving properly after they were initially revealed in game.
• We’ve addressed a game exploit whereby players could use Forza Edition cars to gain unrealistic leveling and rewards. In the interest of maintaining game balance, we have instituted rewards changes for all Forza Edition cars, replacing flat XP secondary rewards with a percentage-based credit (CR) reward. With this update, all Forza Edition cars will offer a primary percentage CR reward and a secondary conditional percentage CR reward. All VIP Forza Edition cars will now offer a primary +50% CR reward and a secondary conditional +50% CR reward. For example, the 2000 Nissan Silvia Spec-R Forza Edition previously offered a primary CR reward of +25% and a secondary flat +5,000 XP award after 3 good drifts in a race. With this update, the Silvia now offers a primary reward of +25% CR and a secondary reward of +25% CR after 3 good drifts in a race. As a further example, the 2014 BMW M4 Coupe Forza Edition (a VIP FE car) previously offered a primary +40% CR reward and a secondary flat +10,000 XP reward at the Nürburgring. With the update, the BMW now offers a primary +50% CR reward and a secondary +50% CR reward at the Nürburgring.
• Addressed an issue where the game would crash during Driver Level Rewards screen, causing extra level-up rewards to be available.
• PC and Multiplayer stability fixes.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Ten akurat trwa 3h. Niestety jak się ma pracę, rodzinę to jak wieczorem jest półtora godziny trzeba to brać w kategoriach sukcesu.

Wkurza mnie brak save w boksie. W F1 już dawno jest taka możliwość i kiedyś dzięki temu jeździłem full-lenght wyścigi :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...