Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem za ruble na pc. Trzeba oczywiście to zrobić za pomocą zdrapki https://www.seagm.com/xbox-live-gift-cards-russia

 

I się zdrapki skończyły - widać, że się ludzie na FM7 rzucili :D

Swoją drogą - ultimate za 230 zl to już trochę lepiej wygląda :D

 

To ja mam szybkie pytanie - można kupić tak, żeby wklepać np. 3 kody jeden po drugim? :D

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Po przestawieniu regionu najpierw ładujesz konto zdrapkami i dopiero kupujesz.

 

Stron ze zdrapkami jest więcej np. https://plati.ru/cat/xbox-live-microsoft-points/17588https://plati.ru/cat/xbox-live-microsoft-points/17588

Jesteś pewien, że w ten sposób? Bo tak się robiło na X360, a nie wiem czy przy zakupach na XOne to przechodzi. Zawsze mam z tym problem :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Nigdy nic nie streamowałem więc trochę szkoda że się nie udało. Odpalam teraz Dirt Rally ale na szybko wrażenia:

1. Nie kupuję gry na premierę. Pierwszy wyścig w Porsche w Dubaju rozczarowanie. Ot, nowa trasa do szóstki. Generalnie gram ze środka i z tego punktu widzenia to ta sama gra co 2 lata temu. Postanowiłem że drugie kółko pojadę zza samochodu - trochę lepiej bo ładnie i płynnie... Ale nie urywa.

Kolejny wyścig - Nissan GTR na Nurbie GP. Początek wrażenia jw. W dodatku wydawało mi się że tekstury na samochodach się doczytują w locie a szczegóły się zmieniają skokowo im bliżej jesteśmy przeciwnika. Po połowie kółka już tego nie zauważyłem.

Ba pod koniec pierwszego zmieniła się pogoda i zaczęło padać - trochę a później bardzo i... Burza! Błyskało się aż miło - niezły efekt wizualny. Choć grzmotu nie słyszałem...chyba. Odbiór trochę lepszy - polmrok i światła pięknie grają. Wydaje mi się też że kałuże 3D lepiej zrobione. W połowie drugiego kółka przestało padać i na koniec się przejasnilo i znów było pięknie.

Wizualnia tutaj i dynamiczna pogoda bardzo na plus!!

Trzeci dostępny wyścig to ciągnikami siodlowymi na Mugello. Pierwsze wrażenie - z kamery zza samochodu nic nie widać bo przesłania widok. Dla mnie żaden problem. Gram ze środka. Fajnie się tor zmienił graficznie w grze... Trochę nie poznałem po latach. Jazda tymi samochodami bardzo ok ale imo to taka popierdółka.

Dodatkowo na minus

-jakieś głupoty jak wybór kombinezonu i płci kierowcy - będą trzepać kasę na skórkach

- wszystkie wyścigi zaczęły się z lotnego startu

- grafika tylko na 1 torze zrobiła wrażenie przez pokazanie pogody. Pozostałe jak w FM6 imo (no może poza tunelem w Dubaju - ładna gra świateł)

Na plus

+ 2 kamery za środka - nowa bliżej szyby i nie widać kierownicy

+ warunki pogodowe - chciałbym jakiś Endurance ze zmiannymi warunkami i może porą dnia oraz sejwem w pitstopie

+ zmiana warunków asfaltu przy zmianie pogody - wyraźnie czuć czy jest więcej wody czy mniej - a i widać - odbicia w asfalcie wówczas MEGA!

 

To tak na szybko wrażenia.

Raczej nie kupuje na premierę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...