Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać ze bardzo przyłożyli się w tej części do oświetlenia, gra dorośleje, grafika już nie jest taka kolorowa jak we wcześniejszych częściach, jestem również pełen podziwu jak gra wyglada na Xboxie One, fakt, to tylko małe miniaturki(oglądam w trybie mobilnym na telefonie) ale można sobie wyobrazić taka jakość, na dużym ekranie, w przypadku X-a.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać ze bardzo przyłożyli się w tej części do oświetlenia, gra dorośleje, grafika już nie jest taka kolorowa jak we wcześniejszych częściach, jestem również pełen podziwu jak gra wyglada na Xboxie One, fakt, to tylko małe miniaturki(oglądam w trybie mobilnym na telefonie) ale można sobie wyobrazić taka jakość, na dużym ekranie, w przypadku X-a.

 

Też to zauważyłem, faktura lakieru wygląda lepiej też, do tego na XOX ma być jakość photo mode modeli więc już w ogóle orgazm przy 60 fpsach to jest jakiś kosmos. 

Aż ciekaw jestem jak skorzysta Turn 10 w mocy X w nowym Horizonie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem trochę i dynamiczna pogoda fajniutka sprawa, nie powiem. Dzisiaj musi być podłączona kierownica do konsoli i zobaczymy jak na kierownicy to się sprawuje, wczoraj trochę mi się nie chciało.

Jeszcze sam nie wiem czy pasuje mi zmiana tonu, zawsze Forza Motorsport była taka dystyngowana. Teraz to taki trochę Horizon na torach, ale z oceną wstrzymuję się do pełniaka. Preorder na ultimate złożony, szkoda, że nie będę mógł grać akurat jak jest ten wcześniejszy dostęp bo wyjeżdżam xd. Oh well.

Odnośnik do komentarza

Fajne to demko choć obawiam się o te różnice między autami. W FH3 niektórymi furami jeździło się mega łatwo, innymi w miarę normalnie, a jeszcze inne po dwóch jazdach można było wywalić na śmietnik i nie ukrywam, że dla mnie to była mega wada. Tutaj mam obawy, że będzie podobnie, ciężarówką jedzie się jak na easy, klei się do drogi i specjalnie nie trzeba uważać kiedy hamować itp., Nissan jest git, a Porsche jeździ się w miarę fajnie, ale... jest to zupełnie inna gra. A jak zrobią w tej klasie jakieś auta, które się kleją do asfaltu jak Nissan albo o zgrozo ta ciężarówa to taki Porschak będzie bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza

No to napisałem. Jedyne czym się wyróżnia Forza to dźwięki samochodów oraz mnogość samochodów i możliwość ich modyfikacji, żadna inna gra tego nie ma. Pozostałe aspekty jak grafika czy model jazdy z fizyką są zupełnie przeciętne. Do tego to uczucie bezsensowności, nie wiem do kogo jest kierowana ta gra. Ani nie jest to symulator, bo w sumie na xboksa jest tylko jedna kierownica warta uwagi, nie jest to gra dla zupełnych casuali jak driveclub. Kupuję takie F1 2017 i wiem, że napi,erdalam wyścigi, kupuję takie project cars i pierwsze co to ogarniam tory i odpalam online(o ile działa) a tutaj? Karierę mam przechodzić na padzie?

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Owszem, dla mnie ta kariera to właśnie świetna sprawa i coś, co mnie do gierki przyciąga. Między Driveclubem a F1 jest chyba miejsce na coś pomiędzy, czyli na gry aspirujące do miana sim, ale przystępniejsze. Jak Ciebie to nie interesuje no to spoko, ale patrząc na popularność FM i GT wydaje mi się, że ten rodzaj rozgrywki pasuje wielu (tfu) graczom.

 

Jeśli chodzi o kierownicę to nie rozumiem tego argumentu, dodatkowo gra też wychodzi na PC gdzie masz kierownic więcej. Grafika to kwestia gustu, moim zdaniem do przeciętnej się nie zalicza.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nikogo bronić, ale Sxxxx odniósł się do wypowiedzi ficusia, że xbox nie ma sobie równych jeśli chodzi o ścigałki, więc moim zdaniem porównanie z innymi wyścigami, nawet na inne platformy jest na miejscu. Nie było powiedziane, że chodzi o gry tylko na x'a. Z drugiej strony Panie Sxxxx - Driveclub dla każułali? Proszę dać januszowi gejmingu np. czasówkę Slsem gtr w deszczu, w tourze AMG :@

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Nie chcę nikogo bronić, ale Sxxxx odniósł się do wypowiedzi ficusia, że xbox nie ma sobie równych jeśli chodzi o ścigałki, więc moim zdaniem porównanie z innymi wyścigami, nawet na inne platformy jest na miejscu

no tak, a następnie wymienił 5 gier z których 4 są też na Xboxie  i w dodatku będą działać na nim lepiej i płynniej niż na jakiejkolwiek innej konsoli. Fuck logic 

Odnośnik do komentarza

Forza Motorsport od dawna nie jest liczona w kategorii symulacji, trochę jak Horizon ale bardziej poważna, wymagająca ale nie realistyczna, i w takiej kategorii powinna być oceniana, a jaka inna gra jest w tej kategorii?

No w sumie to żadna, i o to w Forzie chodzi.

Balans samochodów nigdy nie był dobry w Forzie i tak jak Yakubu pisze, ktoś wezmie sobie Aventadora i będzie wymiatal przez co sens gry Prosiakiem opadnie.

Jest jednak szansa na najlepsza karierę w całej serii, najładniejsza grę wyścigowa dostępna na konsolach i tona miodu związana z motoryzacja w postaci ogromnej bazy dopieszczonych samochodów, wrzucanie do tego samego worka PCars 2 jest jak porównanie Operation Flashpoint z Call of Duty - debilizm czy prowo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...