Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Grafika na pc dla mnie świetna, a grałem tylko w 1080p. Dubaj wygląda przepięknie, podobnie jak Nurb po deszczu o zachodzie słońca  :wub:  Później zobacze jak to wygląda na xone. Nie podoba mi się za to ta nowa dynamiczna kamera, po pierwszym wyścigu od razu przełączyłem na starą. No i 911 prowadzi się okropnie, nadsterowne jak cholera.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

symulacyjna kamera z tyłu i czułem się jak bobblehead. dopiero na sztywno było sztywniutko.

porsche mogę kochać z wyglądu ale ujeżdżać to już jakaś padaka. ta ciężarówka lata po torze cudownie, niejeden rasowy R tyle frajdy nie daje. GT-R na mokrym nurbie dał mi takiego banana na ryju że do tej pory mam zajady. fajna ta burza, jazda w mokrym też nieco poprawiona, nie odczułem by aż tak zamulało w kałużach. jutro będę dokładnie testował bo dzisiaj z czasem krucho. tak na szybko pierwsze wrażenia. 

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem wczoraj z ciekawości demko i jestem pod wielkim wrażeniem. Jako totalnie początkujący w temacie sim racerów (dość powiedzieć że nigdy w żadnego nie grałem :yao:) wybrałem poziom trudny z kilkoma ułatwieniami. Model jazdy jest wyśmienity, wymagający a zarazem dający wiele frajdy. Po każdym wyścigu ma się ochotę na kolejny i kolejny, serio myślałem że motorsport mnie wynudzi ale ten model jazdy jest tak rajcujący że nie mogłem przestać grać.

Gra na pc wygląda obłędnie, zdecydowanie najładniejszy racer w jaki grałem. Słoneczny Dubai czy burzowy Nurburgring to wizulany orgazm :obama: jedynie początek wyścigu na Nurburgu wygląda przeciętnie ale deszcz i burza jest co najmniej tak efektowna jak w Driveclubie.

 

Ja jestem kupiony i biorę na premierę. FM7 z taką ilością kontentu, dopieszczonym modelem jazdy i fenomenalną oprawą graficzną będzie jedną z najlepszych o ile nie najlepszą grą wyścigową ever.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem i kuuuurde jakie to jest znowu dobre. Nurb podczas burzy to yebany majstersztyk! Dźwięk gromu w moich słuchawkach 7.1 to istny orgazm, oświetlenie, kałuże, deszcz na samochodach, to wszystko jest dużo lepsze niż w 6 czy Driveclub. Nie wierzę, że oni coś takiego wyciskają jeszcze z One . W ogóle cała otoczka jest mniej poważna. Inna muza, kombinezony od pro po bardziej bekowe. Jednym to się spodoba, drudzy pewnie zatesknia za orkiestrą i brakiem wręcz Forzowej arystokracji.

Dubaj to na pewno nie jest drugie Rio. Jest ślicznie z kolorowym konfetti i widokiem arabskich bloków na horyzoncie, ale to tylko i aż ładna pustynia. IMO daleko mu do efektu wow. Porsche tak jak pisał Colin piękne, ale cholernie trudne. Ciężarówki średnio mi pasują w takiej grze, ale lepiej mieć niż nie mieć.

Biorę na premierę :banderas:

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak hdr na PC działa, trzeba było tylko włączyć odpowiednią opcję w win10. Więc w sumie już teraz jest jakoś jak na xox 4k/60 + hdr. Wygląda identycznie jak gameplay z E3 na xox.

 

Co do samej gry, to na padzie bardzo fajnie, jak każda poprzednia forza. Zwłaszcza pad od xone ( z wibracjami w triggerach). Jak ktoś jednak myśli o kupnie kierownicy specjalnie dla tej gry, to stanowczo odradzam. FFB jest biedny, nie daje prawie żadnych informacji od auta, poza nic nieznaczącymi wibracjami. Nie ma szans wyczuć czy tracimy przyczepność, czy jedziemy na granicy, żadnych sił na dohamowaniu. W czasie poślizgu kierownica w ogóle nie kontruje. Jedzie się jałowo. Wszelkie info trzeba czerpać z ekranu, a nie z urządzenia. Nie jest to tylko moje zdanie, na oficjalnym forum piszą o tym więcej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demo mocniej zrobiło niż fm5 i fm6

 

na +

- znakomity model jazdy dający masę satysfakcji, jest wymagający

- piękna oprawa AV, modele samochodów, gra świateł, oświetlenie, Dubaj i Nurb w deszczu wgniatają w fotel i to z dynamiczną pogodą, 24 furami na trasie, 1080p/4k  60fpsów

- udźwiękowienie gry! jak ryczą fury i daje po uszach deszcz/burza aż mi dygnął 

- nowe kamery które dodają trochę zręcznościowego klimatu

- uczucie prędkości

- kariera zapowiada się na najciekawszą w serii

- zmienianie ubrań dla kierowcy dla mnie spoko dodatek ale czuję że będzie trzepanie kasy na tym

 

na -

muzyka, rockowe klimaty w FM średnio mi podchodzą

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mniej właśnie to jest plus, miła odmianach po kilku latach. W ogóle cała otoczka to mały kroczek w kierunku Horizona. Turn 10 poluzowali trochę krawat,tak jak pisałem wcześniej - jednym się spodobał, drugim nie. Wszystkich nie można zadowolić.

To demo w przeciwieństwie, do poprzednich jest mało upierdliwe. Nie ma intra, ani zbyt długich ekranów ładowania z opcją zakupu pełnej wersji.

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak hdr na PC działa, trzeba było tylko włączyć odpowiednią opcję w win10. Więc w sumie już teraz jest jakoś jak na xox 4k/60 + hdr. Wygląda identycznie jak gameplay z E3 na xox.

Nie do końca, wersja na xox ma lepsze modele aut (jakość photomode), demo na pc ma te same co xone. W pełnej wersji pewnie to ulepszą.

 

W trybie dowolnego wyścigu będziemy mogli kontrolować pogodę na początku, w środku i na końcu wyścigu. Będzie można ustawić rodzaj i prawdopodobieństwo. Do wyboru jest m.in. czyste niebo, pochmurne, lekki deszcz, burza, mgła.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demko na PC Master Race na ultra detalach w 1080p i 60fps. Przejechałem sie GTR'em a potem Prosiakiem i szczerze to jakos wielkiego szału gra na mnie nie zrobiła. Pierwsze odpalnie Nurba i albo mi sie wydawało albo te tekstury jakies słabe tego asfaltu, tak jak była beka krecona w przypadku FM6. W deszczu i burzy zrobilo sie juz przyjemniej ale w Driveclubie jarałem sie zmiennymi warunkami znacznie mocniej. Ta nowa kamera dynamiczna szczegolnie podczas jazdy w Dubaju prosiakiem to jakies nieporozumienie, zupelnie jakbym grał w jakas arcadeówke. Musze koniecznie to zmienic. 

Oczywiscie model jazdy i dzwiek to wszystko na plus, ale no nie porobiła mnie gra na tyle zebym miał zaraz kupować na premiere. 

Musze jeszcze obadac PC2 i GTS, bo podejrzewam ze konkurencja wypadnie lepiej pod wzgledem przyjemnosci z jazdy.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Forzę. Kapitalnie bawiłem się z serią Godrizon, ale to dla Motorsport 6 Xbox One zagościł w moim domu i nie zawiodłem się. Znakomity sprzęt i wprost fantastyczna gra wyścigowa, która zapewniła mi dziesiątki godzin wybornej zabawy. Dodatkowo aż przyjemnie się grało, bowiem jako jedna z nielicznych gier na tej generacji konsol oferuje kombo fHD+60 k/s przy wysokiej klasie grafiki.

Dla mnie już wtedy Forza Motorsport 7 była pewniakiem, a informacje podczas targów E Trzy, jak i demo tylko przypieczętowały opcję "dej łan".

Pierwsze co nieprawdopodobnie zaskoczyło, to fakt ile twórcy z One S wycisnęli. Gra jest śliczna. Prawdę powiedziawszy sądziłem, że gra będzie graficzną kalką poprzedniczki (co nie byłoby złe, wszak Szóstka nawet dzisiaj prezentuje się niezwykle okazale), a pazur pokaże na X/PC. Świetnie, że poczciwy One tyle z siebie wykrzesał. Samochody prezentują się znakomicie, a wszelakie efekty świetlne pięknie dają po oczach - promienie słoneczne odbijające się od karoserii pojazdów w Dubaju :obama:
Nurb również daje popalić, może nie samym początku, ale jak już się rozpada to  :banderas: 
Obraz ostry niczym brzytwa, a stałe 60 klatek dopełniają całości.

Wersja na PCMR robi jeszcze większe (co chyba zrozumiałe) wrażenie, a że ta z Xbox One X ma od niej specjalnie nie odbiegać, to jest szansa, że otrzymamy obok Horizon III nie tylko najlepszą, ale i najlepiej prezentującą się grę wyścigową tej generacji.

Jeździ się jak zawsze fantastycznie. Kombinezony są w porządku. Nawet jeżeli, a zapewne tak będzie, dodadzą jakieś mikropłatności z nimi związane, to zawartości jest taki ogrom, że nie ma sobie co nimi głowy zawracać.

Jestem niezwykle zadowolony z tego co nowa Forza sobą prezentuje i oczywiście kupuję na premierę licząc, że gra wygeneruje co najmniej tyle samo frajdy co poprzedniczka.



 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mniej właśnie to jest plus, miła odmianach po kilku latach. W ogóle cała otoczka to mały kroczek w kierunku Horizona. Turn 10 poluzowali trochę krawat,tak jak pisałem wcześniej - jednym się spodobał, drugim nie. Wszystkich nie można zadowolić.

niby tak ale fm2/3/4 i muza w menusach to był orgazm, teraz rockowe kawałki to ukłon w stronę fm1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...