Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gra się fajnie. Zrobiłem Great Jargas i tego z kamienna głową. Nie było to jakieś trudne. Nie wiem, może postać w becie jest dopakowana.

 

Świat jest piękny, zachowania potworów super, animacje bajka. Jak zupełnie nieświadomie ustawiłem się plecami do kamienia przy jeziorku, a ten z kamienna głową ruszył na mnie z szarżą, uskoczyłem, a on przy(pipi)ał głową w kamień, upadł na ziemię i wyłapał na pysk Super Amped Elemental Discharge <3

 

Z broni mało co mi leży - Charge Blade, Switch Axe… praktycznie tyle. Ale doceniam, że są różne gusta.

 

Zawsze jest tylko 30 sekund po pokonaniu potwora na wycięcie sobie części z niego?

Edytowane przez estel
ort
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, estel napisał:

Nie wiem, może postać w becie jest dopakowana.

 

dema monhuna zawsze były bajecznie proste i nawet w 1% nie oddaja klimatu i prawdziwej walki w monster hunterze.

 

2 minuty temu, estel napisał:

Zawsze jest tylko 30 sekund po pokonaniu potwora na wycięcie sobie części z niego?

 

O ile pamiętam to standardowo zawsze była 1 minuta po zabiciu, żeby powycinać stuff.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, estel napisał:

Gra się fajnie. Zrobiłem Great Jargas i tego z kamienna głową. Nie było to jakieś trudne. Nie wiem, może postać w becie jest dopakowana.

 

Świat jest piękny, zachowania potworów super, animacje bajka. Jak zupełnie nieświadomie ustawiłem się plecami do kamienia przy jeziorku, a ten z kamienna głową ruszył na mnie z szarżą, uskoczyłem, a on przy(pipi)ał głową w kamień, upadł na ziemię i wyłapał na pysk Super Amped Elemental Discharge <3

 

Z broni mało co mi leży - Charge Blade, Switch Axe… praktycznie tyle. Ale doceniam, że są różne gusta.

 

Zawsze jest tylko 30 sekund po pokonaniu potwora na wycięcie sobie części z niego?

 

To tylko beta - siła broni i balans będzie całkiem inny w fullu. Jest też diablos i rathalos jak chcesz coś trudniejszego ubić. W tych dwóch pierwszych questach monstery stoją i nic nie robią.

Odnośnik do komentarza

normalnie zawsze było ok minuty po zabiciu na wycinanie nagród z trupa ale w pełnej wersji można wybrać opcje pozostania na mapie po queście więc to ograniczenie czasowe raczej nie będzie miało miejsca

 

 

 

powalczyłem z nergigante w nowej becie, oczywiscie nie zabiłem za pierwszym razem na solo ale powinno być to wykonalne, za to połamałem mu oba rogi ;)

ogolnie niby sie ciesze że go dali bo byłem go bardzo ciekaw, zarazem troche żałuje że go dali w becie bo to jednak "spoiler" , w dodatku wyraźnie jest to przeciwnik z wyższej półki i walka z nim gdy sie jest nieobeznanym i nieprzyzwyczajonym do grania może sie wydawać dziwna (i mówie to ja - bo mimo tysięcy godzin z MH w nowej części nie jestem "obeznany" z powodu wielu zmian)

Odnośnik do komentarza

gunlanca to właśnie może być na niego dobra broń jeśli wystrzały nadal mają stały DMG niezależny od obrony danej części ciała, bo jeśli gość stwardnieje to strzelaniem i tak można go siekać

 

ja poszedłem z młotem i fajnie sie go rąbie po łbie ale trzeba sporo unikać i nie zawsze można naładować w pełni atak. myśle że lanca z tym power blokiem może być znacznie lepsza bo można pod nim stać i atakować, nie trzeba sie rolować jak opona co 2 sekundy

Odnośnik do komentarza

Na początku waliłem po przednich łapach bo były żółte cyferki DMG, a potem jak spuchł kolcami to starałem się po brzuchu ale wychodziło, że po tylnych biłem. Pocisków używałem tylko jako fullbursta i gdzie by nie wybuchły to obrażenia były koloru pomarańczowego czyli wysokie więc wychodzi na to, że jest jak piszesz i shelle mają niezależny DMG od części ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli było to przepraszam ale mam pytanko. Kiedy embargo na recki mija? Chcę kupić na premiere ale che wiedzieć jak chodzi na skorpionie. Bo jak (pipi)nia to sobie na wersje pc poczekam. Premiera już za chwilę. Ciekawi mnie czy recenzeci w ogóle dostaną wcześniej kopie czy bedzie bethesda style granie w dzień premiery dopiero. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...