Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bilans taki, że w diwizjach rozdawałem wpi.erdol jak leci. Odpaliłem MyClub i zgarnałem najpierw 5:1 od jakiegoś polaka, który dodał mnie po meczu do społecznosci PESa xD a drugi mecz tez polak, spokojne prowadzenie 2:0, 50 minuta przypadkiem wciskam wślizg chcąc wybić piłke i pach, czerwo i karny. Z 2:0 zrobiło się 4:2 plus oczywiście zmarnowane dwie setki i słupki, poczułem się jakbym grał w FIFE xD

 

Kes gramy coś dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

Zaraz mnie CH.ui trafi. Próbuje zagrać online. Szuka mi przeciwnika przez 10 min, a gdy znajduje to laguje i rozłącza mnie po jakimś czasie bo połączenie "worseing”, przez co nie mogę wyjść z ligi rookie i tak błędne koło. Mam 0 rozegranych w pełni meczów online. Łącze jest spoko, bo mam tylko PS4 połączone. Co jest? :O

Odnośnik do komentarza

Poleci ktoś jakiś najlepszy (na obecną chwilę) option file do wersji na PC? I prosiłbym też instrukcję jak go wgrać. Kiedyś byłem ogromnym fanem PESa i tylko tą piłkę uznawałem, ale ostatnie lata to tylko Fifa, a co za tym idzie nie radzę sobie najlepiej w PES... oświeci mnie ktoś jak się wykonuje chociaż jakieś podstawowe tricki? I czy żeby oddać mocny strzał spoza pola karnego to czy trzeba wciskać jeszcze jakiś dodatkowy przycisk (oprócz strzału) na padzie?

ponoć ten z pes universe jest spoko, ale trza tam dać z 5 funtów za to chyba.

 

Ja używam tego https://www.reddit.com/r/WEPES/comments/70blwr/reddit_community_mega_pack_2018/ i ściągasz go sobie po prostu, wklejasz do folderu z sejwami (dokumenty/konami/pes2018) i powinno od razu działać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Okazało się że mi mój chiński smartfon robi jakiś ruch w sieci - pewnie chiński backdor ( pisze to z komórki, więc mam nadzieję że wy małe zolte (pipi) podsłu(pipi)ące to przeczytacie - gardzę wami)

 

A wracając do tematu: ta gra jest genialna. Żal mi ludzi którzy grają w Fifę, bo nie spróbowali PESA, albo spróbowali ale i tak są uparci. Ta gra to yebane złoto.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja nie musialem bo gram master league venezia w serie b z 2,5 gwiazdkami i gra jest wystarczajaco wolniejsza :yao:

 

Ja cisnę Auxerre z ligue 2 i mam podobne odczucia, włączyłem sobie raz speed na -1 na próbę i gra w obronie stała się za łatwa, większość akcji się czyściło bez żadnego problemu. 

 

kanabis czy Twoi napastnicy też koncertowo ze 30-40% setek marnują posyłając piłkę gdzieś koło słupka? Bo nie wiem czy to kwestia ich ogólnej przeciętności (60-70 OVR) czy też mojego nieogrania z grą. Normalnie strzelam w takich sytuacjach, nie za mocno, wychylając analog w wybraną stronę, czasami jeszcze razem z l1/r1.

Odnośnik do komentarza

No az tak to nie, zwroc uwage na statsy finishing napastnikow. Zauwazylem ze grajac z cieniasami latwiej slabszymi napastnikami strzelic z glowki. U mnie pierwsze co bylo to kupienie bramkarza, moj ma teraz ovr 70 i jest bogiem bramki drugiej ligi , defaultowy bramkarz mial 59 i gral tak jakby go nie bylo :yao:

 

Ogolnie fajna zabawa tak zaczynac cieniasami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poki co nie widzę setek. Kiperzy wlasnie potrafią zaskoczyc choc czasem to zayebalbym jego glowa o slupek.

 

Raz typ mial Mandzukica i jak strzelal to na cały pasek sily. Wchodzilo a moj biedny Monetti zagryzal tylko wargi. XD

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

No dobra czyli wychodzi na to, że PES w tym roku jest miodniejszy niż Fifa. Miałem wątpliwości, ale po wpisach i zagraniu w demo (które podobno różni się od oryginału) wybieram PESa. 

 

Oby to była dobra decyzja :D

Nie tylko w tym roku Pes jest miodniejszy ale fifa dalej jest modniejsza ;], ale decyzja bardzo trafna :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Póki co gra sie miodnie, przy szybkich grajkach trzeba uważnie w obronie grać , jedyne co irytuje mnie to niska skuteczność w sytuacjach 100% Wyminięcie chyba najpewniejsze jest bo gk cuda wyprawiaja .

Moim zdaniem jest łatwiej przelobować bramkarza (na 10 prób wchodzi jakieś 8, a mój najlepszy napastnik ma wykończenie na poziomie 80) niż strzelić finezyjnego szczura. Skuteczność takich uderzeń w porównaniu z poprzednimi edycjami spadła dramatycznie i chociaż nigdy tego nie robiłem (kto ze mną grał ten raczej potwierdzi), to teraz jeżeli nie lobuję, to na(pipi)iam prostacko kwadrata na jakieś 70-80% paska :(. Jest w tym pewien sens, bo wiadomo, że nie każdy piłkarz jest Messim, żeby z 20 metrów wkręcać na centymetr od słupka z prędkością 15 km/h, większość woli (pipi)nąć z 15 metrów 150km/h w środek. No i to się tutaj sprawdza... Mnie to nie cieszy, ale nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...