Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem OF wehk_pes2018 i ten z bundesligą, pierwszy zainstalował się pięknie, są właściwe nazwy lig, klubów, piłkarze, wszystko cacy. Bundesliga też się wgrała, ale tylko kluby, zaś piłkarze we wszystkich klubach bundesligi to jakieś randomy, staty wszystko na 3 gwiazdki. Co zwaliłem? 

 

nvm już ogarniam

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie - od czasu PES2011 nie grałem w Pro Evo (prócz krótkiego epizodu z 2017 w którym rozegrałem dwa mecze). Czy w pełnej grze jest jakiś "tutorial" który zaznajomi mnie z mechanika gry jak np. zagrywkami czy trickami?

 

Demo daje masę funu jednak brak znajomości gameplayu daje się we znaki.

Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie - od czasu PES2011 nie grałem w Pro Evo (prócz krótkiego epizodu z 2017 w którym rozegrałem dwa mecze). Czy w pełnej grze jest jakiś "tutorial" który zaznajomi mnie z mechanika gry jak np. zagrywkami czy trickami?

 

Demo daje masę funu jednak brak znajomości gameplayu daje się we znaki.

Najlepszym tutorialem jest granie z ludźmi. Jeszcze ważniejsze jest wyciąganie wniosków z popełnianych błędów. Żeby zaznajomić się ze sterowaniem pomaga wbudowany trening w postaci punktowanych mini gierek.
Odnośnik do komentarza

Czy mógłby ktoś wyjaśnić co dają mecze w chmurze w my club?

Pieniądze. Twój skład wystawiany jest do gry z innymi graczami jako CPU (ew. w sim), chyba raz na tydzień dostaje się podsumowanie.

 

Rozegrałem kilka spotkań w MC i dwie refleksje:

-jeżeli trafimy na zalagowany mecz, to możemy zapomnieć o graniu, to nie 2017, gdzie obrońcy mieli hadicap, tutaj każde opóźnienie boli razy cztery

-jeszcze nie ogarniam tej gry, za dużo ADHD w obronie (miałem też kilkumiesięczną przerwę od PESa więc to też robi swoje). Chyba wspominałem o tym po demie, ale ta gra dla nowicjuszy vs jakoś tam czających temat jest dużo bardziej bezlitosna niż wcześniejsze odsłony.

Odnośnik do komentarza

Kur.fa po 11 latach dzis zapisuje OFa i zaczynam master league. Chyba sie wzruszylem. Swietnie sie gra z kompem, gra chyba mniej przewidywalnie niz w poprzednich czesciach. Gad demet ale bede dzis pykal. Serio nie mialem takiej podjarki offline pesem od czasow pes6.

 

Ten my club mnie kusi bo z tego co opowiadacie bardzo ciekawie sie gra ale online jak sie wciagne to chyba bym konsoli nie wylaczal wiec sie boje :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...