Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

chyba ten normalny, nie wiem czy w tym lite jest nawet wybór

 

Za 39zł wezmę, niby wychodzi 19 za trzy miesiące, ale i tak nie wezmę jej na premierę za ponad dwie stówy, więc osiemnastka powinna wystarczyć na jakiś czas.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Ja biorę na premierę 2019, ale kurczaczek nie wierzę, że od premiery wszystko będzie OK i w ogóle, że pomimo tych sporych zmian (strzały i sprint) uda się zrobić tak samo dobrą albo lepszą grę. Tak czy inaczej nie potrafię grać i w pełni cieszyć się starszą grą piłkarską, kiedy na rynku jest nowsza.

Odnośnik do komentarza

https://www.pesworld.co.uk/ps4-downloads

 

Brakuje Bundesligi, tylko loga rozgrywek, drużyn, stroje dla drużyn obecnych w oryginalnej grze, miniaturki menedżerów i stadionów. Jeśli chcesz mieć Bundesligę to musisz poczekać na kogoś innego, bo ja nie lubię fanowskich statsów u piłkarzy, więc nie śledzę tematu.

 

Ze względu na ograniczenia gry/konsoli, dla najlepszych lig pobierz stroje w formacie 2048 (wyższa rozdzielczość), a dla przykładowo portugalskiej lub drugiej hiszpańskiej wybierz 1024. Jakość niby o połowę gorsza, ale i tak świetna i podczas normalnej gry ciężko odróżnić. Różnicę zauważysz na powtórce, najeżdżając kamerą jak najbliżej zawodnika, więc nie ma problemu.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
5 godzin temu, Ficuś napisał:

czyli co po tych patchach wszystkich ostatczenie lepsza niz 17? do grania z kumplami mi 17 starcza w zupelnosci ale za 39zl az szkoda nie brac, 19 nawet jak by byla jakas wybitna to i tak bym bral grubo po premierze

 

Najlepsza na świecie. Serio.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzyhu923 napisał:

Od 2014 do 2018 z każdą odsłoną lepszy.

Prawda, ale imo zadna nie była grywalna.

 

14 to technologiczna tragedia

16 to speed jak w F1 I długie piłki na szybkich

17 odbior piłki jak  Fify nim obrona taktyczna przyszła

 

18 za to to jakis cud swiata. Boje sie, ze przemodeluja gre na tyle, ze mi sie nie spodoba. Konami jest do tego zdolne. 

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na PC w 2014 i technologicznie było "wow", ale gameplay-owo gorszej gry piłkarskiej nie pamiętam. W ogóle jest to jedna z najgorszych gier w jakie grałem.

Co ciekawe, pierwsze demo, w którym można było grać Bayernem było całkiem OK. Pełnea wersja była żenująco słaba i nigdy jej nie doprowadzili do porządku.

 

2016 była lepsza od 2015, ale niewiele mniej schematyczna i przez to dla mnie nudna do bólu. Zwłaszcza strzały. Dla mnie nieschematyczne, nieprzewidywalne strzały to jedna z podstaw dobrej gry piłkarskiej.

 

PES 2017 był całkiem OK, ale jak niedawno kupiłem (bo właśnie pamiętałem, że mi się nawet podobała) i zagrałem to chyba coś pozmieniali w patch-ach, bo dużo gorsze wrażenie. No i brzydka jest.

 

2018 tak jak piszesz. Nie wierzę, że w końcu się udało. Najprawdopodobniej ta europejska część ekipy KONAMI robi swoje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2018 o 08:34, Ficuś napisał:

czyli co po tych patchach wszystkich ostatczenie lepsza niz 17? do grania z kumplami mi 17 starcza w zupelnosci ale za 39zl az szkoda nie brac, 19 nawet jak by byla jakas wybitna to i tak bym bral grubo po premierze

Jak ostatecznie, jak od początku była lepsza :D Było sporo błędów, ale nie było tak, że każdy brał 3 metrowego czarnego jak węgiel chłopa i spamował wrzutki przez cały mecz niż 17. Skoro u podstaw było lepiej, to niedoróbki można było przeżyć. Co prawda każdy patch zmienia ciut balans, szybkość (np. dla mnie ostatnia łatka za bardzo przyśpieszyła grę, jest bardziej arcadeowo i nieprzewidywalnie - zarówno w ataku i obronie, ale to tylko i wyłącznie przez samą prędkość gry) itp. ale nie ma wrażenia, że gra daje ci jakąś receptę na wygranie. 

Odnośnik do komentarza

co jest z matchmakingiem w tej grze?

 

Odpaliłem sobie te dywizje w celu pogrania z kimś na moim poziomie. Ustawiłem domyślne matchamking restrictions, szuka 5 minut, nic. Zmieniłem wszystko na no matchmaking restrictions, po kolejnych 5 minutach gra łaskawie znalazła mi jakiegoś ivana z Serbii, który grał tak że nie dało mu się odebrać piłki i rozje.bał mnie czternaście do zera xD.

 

Nie mówcie mi że to normalne, albo że gra tak mało osób że nie da się znaleźć kogoś do gry już poniżej tej minuty.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Hmm. Ja mam restrykcje połączenie lvl 3 i normalnie mi w dywizjach szuka po kilkanaście sekund do minuty i zazwyczaj bez lagów, chociaż to też zależy od pory dnia, wieczorem zawsze się ktoś znajdzie i w weekend ale w ciągu dnia w tygodniu to faktycznie może być problem. 

Odnośnik do komentarza

Na PC też nie jest kolorowo. Wczoraj próbowałem zagrać, ale nie udało się, chociaż tj. cOr wszystko na "no restrictions", kombinowałem z "levelami" i po kilku próbach z rzędu odpuściłem. Mam "umiarkowany" NAT, może po części tutaj jest przyczyna.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Twarożek napisał:

Bo ta gra ma sens tylko na PS4.

Online być może, ale pod każdym innym względem ta gra jest nawet lepsza na PC. Chociaż pod względem jakości wykonania stuff od pesworld na konsolach nie ma konkurencji, tak na PC OF od PTE jest jeszcze lepszy, ze względu na brak ograniczeń przy tworzeniu. Stroje mają więcej detali, no i wszystkie mogą być w najlepszej rozdzielczości. Na PC mogę sobie ustawić odświeżanie na poziomie 144Hz i generalnie poprawić jakość obrazu ustawieniami graficznymi. Nie gram online, bo gra z randomowymi typami z internetu sprawia mi tyle samo przyjemności co gra z CPU, może nawet mniej, bo: lubię realistyczną otoczkę, a gra Real vs Real nie ma z tym nic wspólnego, wychodzenie z meczu w przypadku bardzo niekorzystnego wyniku, lagi w przypadku wyszukania gościa z drugiego końca świata. Na szczęście nie jest skazany na grę wyłącznie z CPU, bo często gram z bratem lub kolegą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...