Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, _Be_ napisał:

Tu masz bundeslige 

 

http://www.pesnewupdate.com/2017/10/pes-2018-bundesliga-patch-team-2018.html

 

Tylko chyba online to nie będzie smigać, znaczy na pewno ale jest możliwe, że w friendly lobby się da

 

Friendly Lobby pewnie tez nie - a jakis najnowszy OF, bo widzę ze nie mam Urugwaju ^^ 

Odnośnik do komentarza

https://www.pes-patch.com/2017/10/pes-2018-boc-complete-of-by-various-editors-ps4.html

 

Sciagnalem to, dobrze jest wczesniej mimo wsyztsko usunac plik z konsoli a pozniej wszytskie dodane zdjecia, chyba tutaj jest juz wszystko...

Trzeba sprawdzic Be czy mozna zagrac z kumplem bez Live Update.

Odnośnik do komentarza

Nie mam już nerwów na tą grę, grałem z takim "mistrzem" który ciągle mnie faulował wślizgami i nic nie było, ja jego dotknąłem "pressingiem" nawet się nie wywrócił i już karny z dupy. Później z 20 setek i nie ma gola, nie mówię już o tym że od ostatniego fail patcha spierdzielone są dośrodkowania.

Odnośnik do komentarza

Po kilkuletniej przerwie od PES'a, którą "załatałem" trzema edycjami Fify, postanowiłem że zagram sobie mecz w myClubie, pomyślałem, że grając "na pałę" jak w FUT spokojnie wygram jakiś mecz z randomem. Niestety, spotkała mnie sromotna kara, przegrałem 8-0. Koleś strzelał bramkę po bramce, a moi piłkarze, oraz jakiś koślawy bramkarz stali praktycznie w miejscu, i nie mogli kompletnie nic zrobić. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Red_ napisał:

Pytałem w sumie tez z powodu niejasnych informacji czy druzyny sa jakos okrojone i czy exhibition jest możliwy na 2 pady, a nie tylko online.

 

27GB sciagnie mi sie dopiero za 8h :( Dwie sciany od routera = 10% wydajności wifi.

 

Jak kupiłem ps4 to tez miałem wifi... przez 2 dni, później wolałem przez całe mieszkanie ciągnać kabel i mam teraz ideał.

Odnośnik do komentarza

Czy któryś z szanownym e-kolegów miałem problem ze spadającymi klatkami na PS4? Mam dziwną sytuację - w momencie rozpoczynania gry od połowy boiska albo przy wybijaniu rożnego gra traci FPS-y na krótki (ale widoczny) moment. W zasadzie później wszystko wraca do normy, ale zdarzyło mi się, że podobnie przycięło w trakcie "kotła" w polu karnym.

 

Nie mogę niczego znaleźć w sieci - wszędzie tylko teksty o poprawie FPS na PeCetach. :D

 

Próbowałem odinstalować grę. i zainstalować jeszcze raz. Nie pomogło.

Odpaliłem bez patchy. Nie pomogło.

 

Czy to może zwiastować jakiś poważniejszy problem z konsolą (dysk?). Gram z płyty - podstawowe PS4.

 

Z góry dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

skończyłem drugi sezon w Master Lidze Bayernem więc skleiłem wszystkie ładniejsze bramki i akcje jakie miałem, poziom Top Player czyli cpu też nieźle cisnął, pierwsza bramka moim zdaniem najładniejsza ze wszystkich więc jest pokazana z kilku ujęć :D reszta już normalnie bez replayów więc szybko i sprawnie idzie

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...