Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Bron R2 +x. Odbiera sie banalnie. Pi to dali te kiwki by ludzie nie biegali non stop z R1+ x.

 

Fifa,skonczyła z tym nonsensem w 2012 roku, w koncu konczy PES. Koniec z ADHD w obronie.

 

 

 

Zauwazylem w becie, ze duzo ludzi na to nie wpadlo. Jak ktos mi tak bronił to 4 bramy dostawał

 

Ed: ktos wie czy bedzie mozna wczesniej wyrwac?

Edytowane przez Szakalek
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pobieram i licze na kosmiczną grywalność z PES3 :D A tak na poważnie to, nie wkręciłem sie od dawna w żadnego z nowszych PESów (od rewolucji w serii od 2014) i zapewne kupię FIFE... mam przynajmniej nadzieje, ze nadejdzie taki dzien, w którym jedyna prawdziwa symulacja piłkarska stanie się bardziej grywalna :p

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w demko i powiem, że mam dziwne odczucia co do tej gry jak chodzi i podania prostopadłe (zarówno te wrzutką jak i klasycznie).

Z jednej strony zawodnicy wystawiają się do nich genialnie i potrafią urwać obrońcy lub obiec go zza pleców, co buduje miodne akcje.

Z drugiej przyzwyczajony do FIFY nie ogarniam tego, że praktycznie wszystkie crossowe podania dochodzą idealnie pod nogę, tak jak płaskie wrzutki praktycznie zawsze znajdą odbiorcę w polu karnym, co generalnie kończy się 100% sytuacją i strzeleniem gola.

Gra się fajnie, ale tak jakby momentami trochę za łatwo. Wiadomo, że gram z asystami, ale ogrywając poprzednie generacje FIFY na wyłączonych asystach robi się za idealnie :D

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj robilem test z kumplami, nawet za darmo bym tej odslony nie bral niestety bo bym zayebal padem w tv w fullu - wyniki hokejowe, obronca nie ma szans z napastnikiem jak oboje sa w linii - oplacalne jest spamowanie trojkatem bo sie AI swietnie wysuwa na pozycje, no i ta nieszczesna gra cialem - to jest wrecz karykaturalne jak mozna na plecy brac obroncow i jezdzic koleczka zakonczone strzalem....wlasnie strzalem...a bramkarze przedziwaczni - raz bronia atom z 4 metrow i dobitke, raz wypluwaja szmaty

 

balans w necie bedzie fatalny wg mnie, znowu beda kombinacje alpejskie by jakos obrona trzymala jak trzeba, nic nie poradze, ze od zawsze faworyzowalem te odslony pesa gdzie balans byl przesuniety w kierunku defence (nawet kosztem nienaturalnego doganiania szybszych teoretycznie graczy z pilka) jak w we6fe, pes5 czy wlasnie 17

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony, nie zauważyłem, żeby wpadały bramki po spamowaniu trójkątem  (a grałem około 20 meczów przeciwko osobie, której atak stanowi w 90% miks długiej lagi i wrzutek), ot wystarczy ustawić linię obrony głębiej. Teraz po prostu trzeba bardziej uważać, nie szarżować xem. Oczywiście czasami coś przejdzie, ale zazwyczaj po moim błędzie (impulsywne wciskanie xa...)

Wydaje mi się, że w 18 będzie widać większe różnice pomiędzy graczami niż uprzednio. Wolę dostać manto od kogoś kto ogarnia drybling, grę kombinacyjną itp. niż spamuje trójkątem czy wrzutkami, więc jeżeli to idzie w tę stronę, to nie mam nic przeciwko. Oczywiście nie ma mowy, żebym grał w MC z drużynami mocniejszymi niż 3 gwiazdki, aż tak dobrze nie jest :D

Odnośnik do komentarza

Teraz codziennie od paru dni jakies 15 meczy z kumplem. Co robia bramkarze i obrona czasami to jest parodia. Jak tego nie poprawia to bedzie chu,jnia na maksa i wkur,wianie sie przez strate glupich bramek. Mialem sytuacje w polu karnym ze po wybiciu przez bramkarza pilki moi obroncy wrecz sie rozbiegli zeby napastnik interu wpadl ze strzalem xD a co sie dzieje orzy roznych jak pilka wpadnie w pole karne gdzie oczywiscie jest mrowisko to kabaret xD

 

Szkoda bo procz tego gra sie swietnie., gameplay jest mistrzowski Jak AI defensywy nie odpiedala to wszystko jest fajnie. Ale szkoda przy wyrownanych meczach tracic bramki w sposob niezalezny od nas. Zmiany zawodnikow tez czasem sa pozal sie boze. Zamiast mozliwosci zmiany na zawodnika ktory jest blizej to czasami zmienia sie na bog wie kogo.

 

Zabawne wiecej tutaj wad znalazlem z kumplem po jakis 50 meczach niz w 2017 po 1500. No ale poczekamy na wersje ostateczna, Co ciekawe niczego z tych wymienionych bledow nie bylo w becie online. Tylko teraz kiedy gramy versus

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

wczoraj znowu gralem z ziomkami w demo, kompilacje juz moglbym nakrecic z bledow bramkarzy i nietrzymajacej obrony - dalej to samo, zbyt latwo napastnik dochodzi do sytuacji strzeleckich, gra cialem OP, 1-2 wchodzi jak w maselko, w konsekwencji sporo za duzo sytuacji to pojedynki jeden na jeden z bramkarzem

 

full 17 ma swoje wady ale jest kolosalnie lepiej zbalansowana gra, ciekawe jak bedzie z fullem 18stki ale poraz kolejny powtorze - jesli sie okaze ze te demo faktycznie w duzym stopniu prezentuje gameplay z fulla to nawet nie spojrze na ta odslone

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z odczuciami ficusia. Oby jednak poprawili w fullu , szkoda zeby potencjal z takim gameplayem sie zmarnowal. Moze i 17 byla mocno arkejdowa ale bledow to jak narazie miala duzo mniej niz tegoroczna odslona. Jak czytalem post ficka przypomnial mi sie wczorajszy mecz barca liverpool jak cisnalem ziomka, niemal caly mecz na jego polowie, posiadanie 63 do 37 i dwie prostopadle kontry trojkatem i tylko moglem patrzec jak piz.da pique wacha dupe mudzina ktory leci sam na sam xd i jeszcze jakies dziwaczne zachowanie bramkarza bo rzucil sie w zupelnie inna strone niz byl oddany strzal wynik 2:0 dla ziomka. No ale to juz kij bo takie rzeczy sie zdarzaja ale najgorsze te ai obrony. Jakies rozbieganie sie , i ten strach kiedy zostaje jeden obronca i popelnisz jakis minimalny blad i napastnik juz leci sam na sam

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem tuż po zapowiedzi nowego PESa Konami potwierdziło, że OVR Bolta będzie wynosiło 75. Dokładnych statystyk nie podali, z wyjątkiem speeda. Żeby wyrównać krzywdy zawodowych piłkarzy Konami nie przesunęło górnej granicy skali, chociaż wiadomo, że w praktyce może być różnie.

 

Co do zmian w fullu, to przecież wiadomo, że będą. Zawsze ludzie narzekają, że demo jest inne niż full, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej :D

 

Nie żebym się czepiał, ale grzebiecie przy ustawieniach drużyn? Z tego co piszesz Kabi, to grasz Barcą, a oni wyjściowo mają dosyć gównianie ustawienie ("zaawansowane taktyki"), zwłaszcza, że środek obrony mają bardzo wolny (o zgrozo nawet Umtiti jest tutaj raczej wolnym obrońcą), grają tikisraką, boczni obrońcy wysunięci. 

Odnośnik do komentarza

Gram z kumplem na zmiane barca, borussia, interem i liverpoolem. Ja nie mowie ze strasznie mi przeszkadzaja wolni obroncy a to jak komp nimi steruje bez pilki. Akurat to ze obroncy stoja czasami zamiast biec do pilki albo sie rozbiegaja nie ma nic wspolnego z ustawiniem druzyny bo zdarza sie to i w borussi i w barsie. Do poprawki i tyle. A umtiti akurat jest spoko, przy pique to Usain

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...