Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

MaiorZero

Left Alive

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale okładkę ma piękną :fsg:
To chyba będzie jedna z większych zalet tej produkcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, że wzorowali się mocno na MGSV. Menusy, praca kamery, światła, stylistyka, część mechaniki - widać naśladownictwo.

Niestety każdy z tych elementów jest tylko chińską podróbką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Wredny napisał:

Ale okładkę ma piękną :fsg:

Pierwsze skojarzenie to MGS3 :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy strzelanie bardziej wzbudza we mnie uśmiech politowania czy śmiech 

niezła kaszana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Square napisał:

Pierwsze skojarzenie to MGS3 :wub:

Bo gość co pracuje nad tą grą pracował także przy MGS3. Niestety nazwiska nie pamiętam, ale ponoć to nie byle kto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh czemu to nie jest FM... Wpletli by nawet jakąś część strategiczną z mechami i byłby gites.

Ale i tak zastawiam się czy brać.

Kusi też kolekcjonerka z mechem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, devilbot napisał:

Wczesny xbox 360.

No wygląda jak Binary Domain w innym settingu a to była nawet fajna gierka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Hiki napisał:

Ciekawe, że wzorowali się mocno na MGSV. Menusy, praca kamery, światła, stylistyka, część mechaniki - widać naśladownictwo.

No jak przy obu grach pracował ten sam designer to nie zdziwiłbym się, że będą podobieństwa :usmiech:

ups nie złączyło

2 godziny temu, King Arthur napisał:

Bo gość co pracuje nad tą grą pracował także przy MGS3. Niestety nazwiska nie pamiętam, ale ponoć to nie byle kto.

Shinkawa i nie tylko chodzi o MGS 3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, _Be_ napisał:

No jak przy obu grach pracował ten sam designer to nie zdziwiłbym się, że będą podobieństwa :usmiech:

ups nie złączyło

Shinkawa i nie tylko chodzi o MGS 3 

Nie o niego mi chodzi. Ten gosc jest mniej znany ale ponoc dzieki niemu Mgs 3 byl taki za(pipi)isty. Dlatego też nie skreslam gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kojarzy mi się to z Binary Domain, które moim zdaniem było całkiem spoko - takie 6-7/10, które miło się wspomina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Binary Domain było zayebiste - dla mnie jedno z większych zaskoczeń siódmej generacji. Pamiętam, że trailer strasznie mi się spodobał, kupiłem na premierę i przeszedłem praktycznie z marszu. Tutaj jakoś tego nie czuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okładka jest przepiękna, ale to wygląda jak gra na komórki. Poważnie... Człowiek ogląda trailer i zamiast pękać z zachwytu to parska śmiechem z zażenowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi