Skocz do zawartości

Left Alive


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, Hiki napisał:

Ciekawe, że wzorowali się mocno na MGSV. Menusy, praca kamery, światła, stylistyka, część mechaniki - widać naśladownictwo.

No jak przy obu grach pracował ten sam designer to nie zdziwiłbym się, że będą podobieństwa :usmiech:

 

ups nie złączyło

2 godziny temu, King Arthur napisał:

Bo gość co pracuje nad tą grą pracował także przy MGS3. Niestety nazwiska nie pamiętam, ale ponoć to nie byle kto.

Shinkawa i nie tylko chodzi o MGS 3 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Eh czemu nie anulowałem preordera. Gra jest naprawdę kiepska. Grafika jak grafika. Kiepska, a czasem tekstury czasem są tak niskiej jakości że nie wiem czy się zaladowaly. Debilne zbieractwo i tworzenie niepotrzebnych przedmiotów. Kiepski interfejs. Za długie loadingi. Ciagle przerywanie przez infirmacje o blokadzie nagrywania rozgrywki. 

 

Ale najgorsze jest to że gameplay jest zwalony. Czasem biegasz i Cię nie widzą. Czasem widzą jakiś tak nagle i bez sensu. Rzucisz im koktajl molotowa to się zleca i podobała sami i ci co zostaną nawet Cię nie szukają. Ale jak zaczną nachrzaniać to prawie całe zdrowie zejdzie. Plus jakieś debilne efekty krwawienia które powodują że nic nie widać. Jak Cię zobaczą to restart najlepiej ale szybkiej opcji nie widziałem. Gdyby to poprawiono to byłoby 7/10. A tak to niebezpieczne zbliża się do bycia crapem.

 

Żeby nie było plusy też są. Przynajmniej dla mnie. Otoczka fabularna. Miechy. Ogólny dizajn. Czyli głównie to co zabrali z FM. Szkoda. To im się nie sprzeda poza latwowiernymi ludźmi jak ja. A zrobiliby strategie przydałoby się tak samo albo lepiej i nie pozostałby niesmak.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Chyba coś nie pykło

 

Left Alive, nowa gra firmy Square Enix, zbiera nieprzychylne recenzje od japońskich graczy, a w sklepie Amazon Japan jej cenę obniżono o połowę tuż po premierze. Co ciekawe, zbiegło się z tym uniemożliwienie streamowania tytułu w serwisie YouTube. Celowa blokada ze strony wydawcy czy tylko błąd?

https://www.google.com/amp/s/www.gry-online.pl/S013-amp.asp%3fID=113777

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...