Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Ej kurwa, ale w to się fajnie gra XD Odpaliłem dzisiaj dla beki na Switchu, wziąłem ten tryb bez budowania (dodatkowo jest Fortnite OG, czyli tak, jak gra wyglądała w 2018), i wygrałem XD Otoczka jest wiadomo kolorowa, rysunkowa, ale strzela się i walczy fajnie. Ale jaja XD

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rozi napisał:

Ej kurwa, ale w to się fajnie gra XD Odpaliłem dzisiaj dla beki na Switchu, wziąłem ten tryb bez budowania (dodatkowo jest Fortnite OG, czyli tak, jak gra wyglądała w 2018), i wygrałem XD Otoczka jest wiadomo kolorowa, rysunkowa, ale strzela się i walczy fajnie. Ale jaja XD

No niby gierka dla dzieci, ale stylistyka taka mocno jak animacja, feeling strzelania tez spoko. Jak sezon ciekawy, to kupuje go za poprzednio zdobyte monetki.

 

Mam lacznie z 700-800 godzin na roznych sprzetach i gra przez swoje zmiany co sezon nie nudzi.

 

Polecam odpalic na wiekszej konsoli w 60 czy 120kl. Gra wyglada swietnie po przejsciu na ue5

 

 

Ps. Fortnite OG daje oryginalna mape z pierwszego sezonu. Graficznie jest nowy silnik

Edytowane przez Pierre Deck
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rozi napisał:

Dobra, jednak przewaga botów jest w tych pierwszych meczach, bo trzy wygrane z rzędu, no coś za łatwo.

Tak na pkczatku jest, by zaznajomic sie z mechanikami i jakos wejsc w gre. Po jakims czasie bedzie doboerac coraz bardziej ogarnietych graczy. Chyba sporo tu lvl konta znaczy. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

osobnego tematu chyba nie ma co zakładać

 

Cytat

LEGO Fortnite – nowa, piękna, stylowa, survivalowa, kooperacyjna “sieciówka”, która “magię budowania LEGO łączy się z Fortnite”. A to wszystko osadzone w otwartym ogromnym świecie, który jest 19-krotnie większy niż standardowa wyspa we Fortnite.

Zbieraj żywność i zasoby, wytwarzaj przedmioty, buduj schronienie i walcz z wrogami w pojedynkę lub w drużynie zawierającej aż do 7 znajomych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego, dodali jeszcze Rocket Racing (w kolaboracji z Psyonix), gdzie ścigamy się autkami z Rocket League, ale jest to trochę w konwencji wipeoutowskiej - mamy drifty, drifty z dopalaczem, oraz jazdę po ścianach, sufitach i skoki. Wszystko trzeba odpowiednio opanować, bo dostępne mamy uniki w powietrzu (coś jak kręcenie beczek). Jak będą to rozwijać, dodawać trasy, to potencjał jest duży.

 

Kolejny "tryb", to Fortnite Festiwal, czyli gra rytmiczna w stylu Rock Bandów, DJ Hero, itp. W końcu odpowiada za to Harmonix (tak!). Oczywiście wszystko robimy za pomocą pada, ale w przyszłości podobno mają zrobić coś z instrumentami. Kawałki rotowane są codziennie, ale można też kupić na własność.

 

A o co chodzi z tym LEGO? Otóż jest to survival, z budowaniem, zbieraniem surowców, jedzeniem, temperaturą. Coś jak Valheim i Minecraft? Chyba tak. Tworzymy sobie świat i możemy go rozwijać w pojedynkę, bądź zaprosić do 7 znajomych i dać im klucze, dzięki czemu tylko oni będą mogli odwiedzać ten świat. Po wyjściu, wszystko się zapisuje, więc nic nie ginie. Pograłem trochę i wygląda i rusza się to świetnie, mechaniki tworzenia są za(pipi)iście zaimplementowane. Jak macie dzieciaki, to dajcie im w to pograć, będą mieli kupę frajdy.

 

A czy są jakieś minusy? Są. Do Festiwalu dodali kolejną przepustkę, która jest o 100% droższa od tej klasycznej, do tego wycena samochodów do Rocket Racing (jeden kosztuje 4000 v-dolców, czyli około 120 zł), czy piosenek do FF (500 v-dolców od piosenki), to jakieś horrendum i ostre golenie. Wiadomo, bez tego też można grać, ale jak ktoś ma agresywne FOMO, to aj aj aj aj. Dodanie tej przepustki do Ekipy Fortnite byłoby najlepszym i najuczciwszym rozwiązaniem. Warto dodać, że XP z tych wszystkich nowych trybów, wlicza się do klasycznej przepustki bojowej! A, no i pewne przedmioty są dzielone z Rocket League, jak ktoś gra

 

Podsumowując - Epic dodał do gry moduły, które równie dobrze mogłyby powstać jako osobne tytuły. Teraz mamy połączenie świetnego BR z równie za(pipi)istymi modułami. To zdecydowanie moja ulubiona gra multi ostatnio; nie zrażajcie się i spróbujcie zagrać, powróci Wam czyściutka radość do życia gracza.

  • Plusik 3
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lego Fortnite podoba mi się bardzo, gram dość regularnie. Nie jest tak trudno jak w np Ark albo Conan ale zginąć łatwo i gra ma sporo niespodzianek. Ogólnie cały setting jest miodzio. Poza tym grałem jeszcze wcześniej w Ratowanie Świata i bodajże dwa razy w pvp. Po nowym roku obadam pozostałe tryby, wcześniei nie ma kiedy.

Odnośnik do komentarza

Ja już się odgrażałem małemu siostrzeńcowi, który pyka na moim koncie od czasu do czasu gdy bywa u mnie w domu, że jak nabije v-dolce na karnet bojowy na następny sezon, to będzie miał - a jak nie to nie, wujek nie ma czasu, za dużo fajnych gier w abonamencie. I oczywiście wymiękłem, tradycyjnie był pretekst żeby młodemu wbić pare leveli :), to się ucieszy jak wpadnie na święta. Świetna jest ta giera gamepleyowo, kiedyś grałem regularnie Coda, później Bfa, ale na starość to właśnie Fortnite mi leży, żeby postrzelać od czasu do czasu online. Tryb bez budowania, solo, i jest mega relaxik, można postrzelać do dzieciaczków na spokojnie, nawet samo zbieranie gratów i eksploracja między starciami mi się podoba, a nie Cod z typami z adhd, na słuchawkach, myszkach, klawiaturach i kierownicach. No i poza gównianym skinami dla małolatów (młody ofkors Spidermen w każdej postaci) fajnie zarzucić skórkę Obcego albo Lorda Viadro, wiem że jest całkiem fajniusi T-800, a w tym sezonie Solid Snake w karnecie - mam nadzieję że się uda dobić, idealny do kampienia w końcówce ;) (jak to kiedyś jeden gracz Coda powiedział "ja nie kampie, ja gram defensywnie")

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem mojej 5 letniej córce ostatnio to LEGO i już mają swój świat z kuzynem, zajebiście to wygląda, zabawa przednia, budowanie domków, pojazdów na wzór Zeldy ToTK, eksploracja itp...

A sam lubię sobie pyknac meczyk w tryb BR właśnie solo bez budowania. Gra wzór jeśli chodzi o gry usługi, co chwilę coś dochodzi nowego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Chrześniak będąc u mnie ok cztery-pięć lat temu grał na moim PS5 w Fortnite i rzekomo wówczas (ja tego kompletnie nie pamiętam) ściągnął na dysk konsoli  jakieś dodatki za 20-parę zł w ramach karnetu bojowego. Wczoraj zaczepił mnie na fejsie z prośbą, abym mu udostępnił swoje konto do Epic Store (też nie kojarzę czy mam, ponieważ w Fortnite w ogóle nie gram i nie grałem). Pewnie jest powiązane z moim hasłem do Playstation Network, tak zakładam. On chciałby sobie z mojego konta ściągnąć tamte dodatki na swój PC (nie na PS5).

Pytanie: czy to jest w ogóle możliwe? Nie będzie jakiegoś przypału, że mi nie będzie coś działać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...