Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

Też zagrałem z 3 mecze i wywaliłem z dysku, ale po części rozumiem fenomen tej gry. Sprawdźcie gameplaye takich graczy jak Ninja czy NickEh, ta gra jest mocno nastawiona na skill, a to co ja wyróżnia z pośród całej masy podobnych produkcji, to możliwość budowania. Prosi za pomocą tego elementu gry robią w tej grze niesamowite rzeczy. Chyba śmiało można napisać, że element budowania jest tak samo ważny jak skill.
Także gierka jest dość innowacyjna, darmowa, śmiga w 60fps, nie tak nastawiona na n00bow jak cod czy BF, epic cały czas ją mocno rozwija. Sam stawiam przynajmniej 4 multiplayery z tej generacji wyżej, ale jak pisałem, po części rozumiem tą popularność, ale wolę jednak np. TLoU.

Odnośnik do komentarza

 

7 minut temu, Ins napisał:

Myślisz, że wciągniesz mnie w to ? xD 

 

Czytaj teraz dokładnie - G A M E P L A Y w tej grze jest gównem. Całą reszta to tylko wisienka na torcie tej (pipi)ny.

 

 

 

zawsze warto bylo sprobowac :kaz:

 

tak jak pisalem Battle Royal to nie moje klimaty, ale rozumiem czemu Fortnite jest tak popularne. Ja jednak jestem zwolennikiem tradycyjnego multi

Odnośnik do komentarza

Jako że na forumku mam chyba najdłuższy kontakt z fortnite to sie wypowiem. Szkoda czasu na to gufno,skill jest wymagany ale jak sie ogarniesz to coś zmienią w balansie i jest zabawa od nowa. I niestety żeby coś ugrywać trzeba regularnie cisnąć zeby forma nie spadła bo konkurencja tzn 10 letnie burgery nie śpią i po tygodniu przerwy pada sie jak mucha 1v1 mimo ze wcześnie wpadało sie solo na cały wrogi squad i z usmiechem wycinało ekipe . Zmarnowałem setki h i nikt mi ich juz nie odda.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Swego czasu grałem mocno, BARDZO mocno, do tego stopnia że w dwa miechy wbiłem ponad 100 zwycięstw, ale później przyszło lekkie zmęczenie materiału (czy może raczej opamiętanie) i przerzuciłem się na gierki singlowe. Teraz pewnie ciężko byłoby wrócić, widzę czasem na twitchu jak dzieciarnia wymiata, pewnie ostro by mną zamiatali nim znowu bym się wprawił. Niemniej świetna gierka, która zasługuje na każdego zarobionego dolara. Jestem zdania że ci wszyscy hejterzy Battle Royale nigdy nie spędzili z takimi grami więcej niż pół godziny. Fortnajt tym bardziej daje radę biorąc pod uwagę, że jest całkowicie za darmo (skórek nikt nikomu nie każe kupować), a twórcy cały czas je ulepszają. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Budowanie to akurat patent niesamowicie wyróżniający tę grę nie tylko na tle innych Battle Royale, ale na tle gier multiplayerowych w ogóle. I niestety, ale nie masz absolutnie żadnych szans wygrać z lepszymi graczami, jeżeli nie potrafisz szybko budować (chyba że kitrasz się w krzakach i liczysz na to, że pozostali sami się nawzajem wykończą, tylko co to wtedy za granie). Na początku jest bardzo ciężko, może nie tyle przez skomplikowanie edytora (który w gruncie rzeczy jest prosty), ale przez sterowanie na padzie, jednak z czasem zaczynasz stawiać te wszystkie kładki, schody czy osłony automatycznie i wtedy już zaczyna się prawdziwe wymiatanie. Umiejętność szybkiego budowania i zajmowania wysokiej pozycji zapewnia ogromną przewagę. 

 

 

tumblr_inline_n9je8gPYcX1qgec42.jpg

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...