Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

No tak nie do końca, bo zrobią się osobne playlisty, community zostanie podzielone, będzie dłuższy czas oczekiwania na mecz...

W PUBG nayebanie trybów tylko pogorszyło sprawę.

 

Z innej beczki...

Gracze chcą powrotu skórki Mike'a Lowrey'a i oczywiście dorzucenia emotki z waleniem z liścia :D

 

will-smith-fortnite-768x432.jpg.01c0fad9aba47e7d4cb62bc2142457bc.jpg

 

https://planetagracza.pl/fortnite-will-smith-oscary-2022-chris-rock-skorka-skin-emotka/

Odnośnik do komentarza

Coz tryb z budowaniem jest na prawde dla pro wyjadaczy wiec dobra jest alternatywa bez( chociaz czasami za nim juz tesknie- a rzaden ze mnie pro).

Generalnie nowe bronie sa swietne( termowizja potrafi zrobic swoje).

O samym Fortnite powiem wam tyle, ze nie jestem w ogole graczem multiplayer a tutaj wsiaklem. Ogrywalem world of tanks itd i nic mi sie nie podobalo tak jak wlasnie Fortnite. Tu nie ma zadnego pay to win, jest czysty skill, zgranie zespolu i fun z gry. Raz zainwestowalem te 9 euro w Battle Passa i wlasciwie to tyle( teraz chce dokupic ratowanie swiata), vbucksy zarabiaja sie same- zadnej nachalnosci tworcow. Zdziwilo mnie tez jak ta gra jest fajnie rozbudowana i na prawde prowadzona dla graczy. Zatem moze i mamy tu kicz ale w dobrym wykonaniu dajacym fun i bardzo wam to gowno polecam

Edytowane przez okens
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, okens napisał:

Raz zainwestowalem te 9 euro w Battle Passa i wlasciwie to tyle( teraz chce dokupoc ratowanie swiata), vbucksy zarabiaja sie same- zadnej nachalnosvi tworcow. Zdziwilo mnie tez jak ta gra jest fajnie rozbudowana i na prawde prowadzona dla graczy. Zatem moze i mamy tu kicz ale w dobrym wykonaniu dajacym fun i bardzo wam to gowno polecam

Akurat teraz mozna im cos rzucic kasa, bo wszystko potem idzie na pomoc Ukrainie.

Odnośnik do komentarza

Niestety tak.

A że na PlayStation już sporo kasy poszło, a na XBOXie ostatnio gram w to częściej to czasem nakarmię tego raka tu czy tam :D

Ale Survivor Passa już chyba czwartego z rzędu nie kupiłem - ostatnio bardziej w kierunku azjatyckich zboczków i fortnajtowców są te skiny skierowane, więc oszczędzam kasę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak w tej grze regularne potyczki pomagaja podniesc skilla i jak to pieknie widac na polu walki...

Gralem dzisiaj czworki z randomami i druzyna w ogole nie byla zgraana wiec poszedlem na partyzanta zbierac omni klucze a pozniej do strefy w swiatyni na bagnach. Tam czaila sie dobrze zgrana druzyna ktora zrobila zasadzke wiec praktycznie( w dodatku bez taczy) nie mialem sam szans ale mzsle sobie... ok wbiegne do swiatyni i zaczne kombinowac, wykluczylem dwoch, uleczylem sie, w miedzyczzasie do swiatyni zbiegla sie jeszcze inna druzyna  wywolujac wymiane ognia pomiedzy tymi pierwszymi. Zaczalem biegac i usuwac ludzi po kolei ale w koncumnie dopadli... zajalem 4 miejsce! Samemu w czteroosobowych druzynach. Woow!

 

Generalnie Fortnite potrafi generowac swietne akcje, wsiaklem calkowicie. Pozniej tego samego dnia moje drugie zwyciestwo w Solowkach( mozecie sie smiac ale gram od niedawna i powiem, ze duma jest bo gracze potrafia byc kurewsko sprytni i skillowi a ja do tej pory vrywalem glownie w gry offline) Samo zbieranie gwiazdek tak samo uzaleznia ;p

Na pewno bede wspieral!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Fortnite dostał wczoraj update do Unreal 5.1. Gierka wygląda uber lepiej. Ale wymagania to lol. Zarzyna procka, ram i grafikę. A nie miało być tak, że ten silnik to cud miód i malina? :D w 2k i wszystko na ultra 70-110. W 4k 60-70. Na 4090... Sporadyczne zacięcia bo 16GB ram zajęte z automatu. Jest moc :D

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości do tego UE5 zassałem i pierwszy raz w życiu odpaliłem tego Fortnite. I o rany, jak to wyglada! Już pomijajac bajkowa stylistyke i kolory, które mi się ogólnie podobaja, tyle, że nie w strzelance, to efekty, szczegółowość, modele - no to wszystko jest fenomenalne. Serio, polecam chociażby zobaczyć nawet jak Fortnite gardzicie. Dla mnie ta gra w trybie bez budowania w końcu jest grywalna i pewnie parę meczy jeszcze zagram

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...