Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilę na ps4 i jakoś pubg do mnie bardziej przemawia. Pewnie kwestia przyzwyczajeń. Jednak patent z możliwością niszczenia elementów otoczenia i budowania może być na dłuższą metę bardzo spoko. Jednak dynamika rozgrywki na ps4 względem pc jest jednak zdecydowanie in minus.

Odnośnik do komentarza

Patrząc w jakim tempie rośnie popularność tej gry, to twórcy PUBG mają czego się obawiać, nawet ostatnio chyba mówili w jakiś wywiadzie, ze są zaniepokojeni popularnością Fortnite. Dla mnie to troche nudy, za dużo biegania i szukania innych graczy. Zdecydowanie na plus budowanie murów, schodów itp. rzeczy wprowadzających do gry sporo świeżości względem PUBG.

Odnośnik do komentarza

 

Patrząc w jakim tempie rośnie popularność tej gry, to twórcy PUBG mają czego się obawiać

 

Zwlaszcza, ze ostatnio sami sobie kopia dolek tym, co mowia i tym, co robia (chinskie reklamy w grze xD).

 

To akurat kwestia gustu, ale mi tez zdecydowanie bardziej odpowiada styl graficzny Fortnite - na pewno grajac szybciej by mi sie znudzila szarosc i monotonia w PUBG.

Odnośnik do komentarza

Też pykam regularnie. Póki co znaleźć się w grupie ostatnich 10-20 graczy nie jest trudno. Pierwsze 50 osób odpada zanim zdobędę dobry sprzęt na odludziu i zabiję góra 1 osobę. Później jest dużo ciekawiej. Oczywiście można wylądować w tłocznym miejscu ale wtedy przeżycie to loteria:)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem krótki materiał na swoim kanale YT odnośnie tej gry. W tle runda, którą wygrałem w trybie solo. Na razie udało mi sie tego dokonać 2 razy i mam wrażenie, że ostatnio zrobiło się ciężej.

 

Dajcie znać, czy zrozumiale mówię, bo raz była krytyka w tym kierunku. Staram się poprawiać niedociągnięcia w tym co tworzę, dlatego dzięki za ewentualne pomocne komentarze, tu czy pod filmikiem. 

 

Grane na Xboxie, stąd podtytuł.

 

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Wygląda nudno w ch,uj. 3/4 czasu się kitrasz po jakichś domkach albo krzakach żeby wyskoczyć, szybciutko nabić fraga i wrócić do krzaków.

Nie wiem, może nie przemawia do mnie tego rodzaju rozgrywka.

Odnośnik do komentarza

A to akurat prawda Raven. Ta gra wygląda mało emocjonująco. Według mnie zupełnie nie nadaje się do "oglądania". Pewnie znajdą się koneserzy takiego kina, ale tu przede wszystkim chodzi o granie. Tu bardziej polujesz, bo czasem wybiegniesz gdzieś zbyt szybko, pach pach i po Tobie :) Jeśli czerpiesz przyjemność z szachów, wędkowania i spędzaniu pół dnia na ambonie to poczujesz się jak w domu ;) Chociaż ja nie jestem fanem żadnej z tych rzeczy. Mimo wszystko ta gra jest trochę bardziej dynamiczna i bogata w emocje.

 

Zabawne jest to, że zaczynałem od dynamicznych shooterów. Za dzieciaka noce przegrywałem w Unreal Tournament i późniejsze jego części. Później zwolniłem trochę tempo i grywałem w Battlefield, a jak pojawi się na Xie PUBG to pewnie tam się przerzucę.

@Bluber
Zmieniłem GT, bo już miałem dość tłumaczenia wymowy "Mierzej" zagranicznym znajomym, a tych już się trochę nazbierało i gram z takimi od czasu do czasu. Funky, czy Frag jest łatwe do wypowiedzenia każdemu :) Myślałem też zrobić kanał w j. angielskim, ale przez najbliższe pół roku zostanę przy polskim i zobaczę co mi z tego wyjdzie.

Co do jakości dźwięku i video tu wiadomka - jest sporo miejsca na poprawę, ale póki co nie będę inwestował w lepszy mic. Pracuję nad poprawą komentarza. Tutaj zrobiłem szkic tego co chciałem powiedzieć i zerkałem na punkty jak coś pogubiłem. Jeśli pamiętasz moja "reckę" Path of Exile, to wydaje mi się, że nieco poprawiłem naturalne brzmienie. Przynajmniej taką mam nadzieję :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak się patrzy na gejpleje z pc i porównuje się je do tych z konsol, to tak jakby się oglądało 2 różne gry. PUBG będzie jeszcze większą męczarnią na xie niż to :)

Tak jest z każdym FPSem. Dwa różne gameplay'e. Męczarnia to jest tylko z punktu widzenia gracza PC, czy też kogoś kto nie jest do tego przyzwyczajony. Przy każdej tego typu rozmowie potwierdzam - tak jest dokładniej, dynamiczniej i z mniejszym progiem wejścia na myszce i klawiaturze, co nie znaczy, że gra na padzie nie sprawia ludziom frajdy.

 

Niebawem też ma się to zmienić. MS chce wprowadzić pełną kompatybilność dla mysz i klawiatur, no i nie każdemu znów pasuje ta decyzja, więc jednak pad do fpsów ma swoich fanów. :)

Odnośnik do komentarza

Wygląda nudno w ch,uj. 3/4 czasu się kitrasz po jakichś domkach albo krzakach żeby wyskoczyć, szybciutko nabić fraga i wrócić do krzaków.

Nie wiem, może nie przemawia do mnie tego rodzaju rozgrywka.

Ale to juz end game jak jesteś w okolicach top 5-10 to nie ma miejsca na bieganie i radosne sianie pociskami. Gierka całkiem przyjemna pograłem troszkę, kilka razy poległem jak debil tracąc szanse na 1 miejsce,chcę więcej.Moim skromnym zdaniem jest przyjemniej niż w pubgu,budowanie i zniszczalne otoczenie dodają smaczku i pozwalają na niezłe kombinowanie.

Akcja z dzisiaj :siedzi sobie na strychu typek i czeka żeby mi wlepić headshota jak wejdę na schody wiec rzucam na oślep 3 granaty i kolega już spada na mój poziom zgarniając na dobicie ślicznego strzała za strzelby :banderas: ,banan na ryju instant.Szkoda że radość sie skończyła jakieś 8 sekund później ponieważ zeskakując z dachu złapałem kule głową,strzelec wiedział jak korzystać ze snajperki ubił mnie w locie z +/- 300m. :mog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale ta gra jest dobra, ja piedole, syndrom jeszcze jedna walka i tak do usranej śmierci. Czy to w solo czy to w party, i tu i tu fajnie się gra. Aż myślę czy sobie nie kupić pełnej wersji gry, mimo to w 2018 będzie całkowicie za darmo ten cały single player. Gra sztos :banderas:

Zgadzam się. Wciąga jak bagno!

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości dzisiaj sprawdziłem i zagrałem parę meczy. Na PC dawno nie grałem w FPSy więc aima mam strasznie słabego, też to jest moja pierwsza styczność z BR.

Pierwszych 3 meczy nawet nie będę komentował ale za to mój 4... Pomyślałem ze przez całą grę będę się kitrał gdzieś z tyłu, na granicy okręgu. No i to popłaciło bo udało się wygrać tylko z 1 killem xD

 

Wciąga strasznie, na jakieś 2-3 meczyki po pracy w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...