Skocz do zawartości

Divinity Orginal Sin 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Wogóle, to w tej grze jest kosmicznie ogromna ilość wszystkiego. To jest moje pierwsze wrażenie. O!

20 minut temu, standby napisał:

No najlepiej łotrzyk :) oni maja talent domyslny co zwieksza unik 

No, moja postać jest łotrzykiem, więc  nie bardzo. Więc chyba go nie wezmę do teamu, chociaż te pazury do grzebania w ziemi kuszą o_0 

 

 

 

Ale mam nieumarłego szkieletora co paluchami kościstymi otwiera skrzynki bez wytrychów. Da mu się chyba rozwijać tą umiejętność.

Odnośnik do komentarza

E, trudno (wbrew pozorom) te gry ze sobą zestawić.

W3 był mega klimatyczny, ale mniej rozbudowany, bardziej skondensowany jako całość - tak mnie się wstępnie po 10h gry w Divi2 wydaje. Tu jest bardziej skomplikowanie, większy rozmach i inne elementy gameplayu są zaimplementowane. Ciężko się odnieść. Może, jak zabrnę dalej to się zdecyduję na porównanie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam księciunia od poczatku, robi za tanka. Ruda wali z miecza + czary demonology + summoning. Ifan jest łucznikiem, ale robi takie criticale, że czasem w jednej turze jestem w stanie położyć kolesia ktory ma 150hp bez armoru. Do tego elfka jako typowy rogue wali wszystkich w plecy i ma dużo punktów akcji dzieki zdolnościom

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, messer88 said:

Ziomeczki przypomnijcie mi jak tu było przy spotykaniu towarzyszy do drużyny, od zaraz można im zmieniać startowe skille czy nie?

Pojawiała się opcja dialogowa gdzie mogłeś zostawić ich klasę albo stworzyć własną. Na pewno nie da się tego przegapić, bo trzeba podjąć decyzję. A czy później można tego nie wiem, ale raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Na startowej wyspie są rozbitkowie na plażach wokół miasta. Podchodzisz do nich, zagadujesz i oni z automatu mówią ze np. są łucznikem, ale jest opcja że potrzebujesz np. maga to wtedy będą magiem. 

Ostatnia postacią która stoi chyba w lesie jest kosciotrup. Chciałem go zabrać, ale finalnie zdecydowałem się na robin hooda (ifne chyba sie zwie) który wali jak Legolas u mnie aktualnie :obama:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak ta opcja to wiem że jest no ale to jest tylko wybór klasy a nie jej skilli. Już pograłem chwilę i niestety trzeba się bujać chwilę z słabymi umiejętnościami towarzyszy. A tak w ogóle to się chyba pozmieniało pare rzeczy, wydaje mi się że Ifan miał pet pala defaultowo a tutaj brak. 

 

Sprawdźcie jak możecie czy macie talent Petpal na Ifanie mając go jako towarzysza w party. Chyba zacznę na nowo bo trochę expa przez to ucieknie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Tak ta opcja to wiem że jest no ale to jest tylko wybór klasy a nie jej skilli. Już pograłem chwilę i niestety trzeba się bujać chwilę z słabymi umiejętnościami towarzyszy. A tak w ogóle to się chyba pozmieniało pare rzeczy, wydaje mi się że Ifan miał pet pala defaultowo a tutaj brak. 

 

Sprawdźcie jak możecie czy macie talent Petpal na Ifanie mając go jako towarzysza w party. Chyba zacznę na nowo bo trochę expa przez to ucieknie. 

 

Mam tego skilla u Ifana. Tylko nie wiem czy go dopiero dostałem po zrobieniu jakiegoś questy (chyba nie miałem go od poczatku)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, oFi napisał:

 

Mam tego skilla u Ifana. Tylko nie wiem czy go dopiero dostałem po zrobieniu jakiegoś questy (chyba nie miałem go od poczatku)

 

A masz go jako towarzysza czy postać główną? Jeśli jako towarzysza to jest Wayfarerem czy wybrałeś mu co innego? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...