Skocz do zawartości

Divinity Orginal Sin 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Ukukuki napisał:

No to faktycznie małe problemy xd Szkoda ,że takie gierki nie dostają wsparcia myszki na PS4. Na Xboxie pod tym względem jest dużo lepiej. 

 

Kiedyś do PS1 i PS2 były normalne oficjalne myszki Sony pod takie gierki szkoda ,że obecnie od tego się odeszło. 

Nie no na pewno gralo się w to lepiej na myszce ale na padzie absolutnie nie było niegrywalne :) Wiadomo że latwiej ale ja nie znosze grania na PC a po za tym nie mam dostatecznie mocnego sprzętu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
8 godzin temu, Kolos28 napisał:

gra jest bardzo trudna

 

Gra może być trudna bo bardzo łatwo sobie zepsuć postacie, a respec jest ale wymaga ukończenia pierwszego aktu. Sam system levelowania statystyk nie jest raczej oczywisty, dlatego warto coś tam sobie poczytać zanim się zacznie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwojka jest duuzo lepsza niz jedynka.

 

Na poprzednich stronach masz moje porady jak zbudowac druzyne, bo ktos tutaj juz o to pytal.

 

Polecam klasyczny poziom trudnosci. Jest ciezko, ale znosnie. Czasem po prostu trzeba pomyslec np. blokowac widocznosc przeciwnikow, ustawiac jakies przeszkodzy, uzywac przedmiotow itd.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Jedynka mnie zmeczyla szybko, ale ludzie piszą, ze dwojka ma lepszy początek i ogólnie nie trzeba cisnąć wcześniej w D1, by wiedzieć o co chodzi.
 
Zamowilem w jednym momencie Baldurs enhanced + D2 i raczej obu nie pociągnę, ale chcialem sprawdzic, ktora bardziej mi podejdzie.
Co Tobie nie podeszło w jedynce?
Odnośnik do komentarza

Kojarze, że bardzo mozolne były początkowe godziny w tym startowym mieście. W recenzjach też pisali, że gra zaczyna się wooolno. No i nie przypasił mi interfejs uzytkownika, niewygodne klikanie po przedmiotach, pamietam jak upierdliwe było chwytanie i przenoszenie jakichś pudeł czy beczek. Tak wyszło, ze miałem wtedy inne gry w kolejce i odpuściłem po 4-6h. Dwojka niby szybciej chwyta i wciąga to obadam za jakis czas.

 

Na razie probuje polubic Baldura, ale stuletnia mechanika jednak wymaga sporej dawki miłości i akceptacji...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka ma dużo wolniejszy początek, ale też sama historia nie jest tak ciekawa. Dodatkowo miałem wrażenie, że jestem gościem w tym świecie - jakby fabuła toczyła się obok. Ciężko to opisać inaczej niż to, że po prostu mnie gra nie pochłonęła mimo że była na tyle dobra, żeby te 60h pocisnąć. Później jak pograłem w drugą część to jestem zdania, że jedynka to dobre tech demo i dwójka pięknie rozwinęła wszystkie systemy jak i narracje.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...