Skocz do zawartości

Divinity Orginal Sin 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, messer88 said:

Ruch w temacie i tak mnie wzięło, też bym sobie zagrał od nowa, no ale cyfra trzyma grubo cenę. 

Mam tak samo za każdym razem jak wchodzę w ten temat. Od razu w uszach rozbrzmiewa mi melodia z gry, ale niestety tyle gier do ogrania, że ciężko mi poświęcić tyle godzin dla tej samej gry. Czekam na BG III

Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jestem po 8 godzinach grania. Kupiłem u Gabena na przecenie, bo wjechał Autumn Sale i mocne przecenki.

 

Jestem pod wrażeniem jak gra jest skonstruowana. Dużo ciekawych dialogów, każdy ma voice acting z duszą, Muzyczka ma fajny plumkający vibe.

Gra jest na 130h podobno i nie nudzi, więc do stycznia mam co robić :obama:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oFi napisał:

Ja aktualnie jestem po 8 godzinach grania. Kupiłem u Gabena na przecenie, bo wjechał Autumn Sale i mocne przecenki.

 

Jestem pod wrażeniem jak gra jest skonstruowana. Dużo ciekawych dialogów, każdy ma voice acting z duszą, Muzyczka ma fajny plumkający vibe.

Gra jest na 130h podobno i nie nudzi, więc do stycznia mam co robić :obama:

Narrator to pierdolony mistrz świata.

 

26 minut temu, GearsUp napisał:

Nie zapominajcie o wyrżnięciu każdego na 1 wyspie dla XP przed popchnięciem fabuły dalej :szopenhauer:

W sensie w akcie pierwszym czy drugim?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, standby napisał:

W sensie w akcie pierwszym czy drugim?

 

Pierwsza cała wyspa - Fort Joy, ja tego nie zrobiłem przy swoim przejściu ale teraz za drugim razem spokojnie bym nikogo tam nie zostawił, jest chyba 1 lub max 2 postacie, które z tej wyspy pojawiają się w dalszych aktach i to też z marginalnym wpływem na fabułę. Ja wybiłem tylko jednego kupca stojącego gdzieś tam na uboczu bo miał masę fajnego stuffu :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2021 o 15:01, GearsUp napisał:

 

Pierwsza cała wyspa - Fort Joy, ja tego nie zrobiłem przy swoim przejściu ale teraz za drugim razem spokojnie bym nikogo tam nie zostawił, jest chyba 1 lub max 2 postacie, które z tej wyspy pojawiają się w dalszych aktach i to też z marginalnym wpływem na fabułę. Ja wybiłem tylko jednego kupca stojącego gdzieś tam na uboczu bo miał masę fajnego stuffu :D

Ten co gada.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mugen napisał:

Nie wyobrażam sobie grać w taką gierkę czysto mechanicznie, mogę kraść w imię wyższego dobra, ale zabijać neutralne postaci? Nope.

 

Sam tego nie zrobiłem przy pierwszym podejściu ale teraz? Choćby po to jak wysoko rozwinę statsy i jak skuteczny będę np w walce z trudniejszymi bossami vs gdy nie nabijałem expa na neutralach.

Odnośnik do komentarza

Musisz wyciągać stare rany? :smutas: Do dzis zastanawia mnie czy tam cały zespół sortowni po tym skakał czy co sie odjebalo mimo takiej dawki folii. Ostatnio kilka pustych pudełek do ps4 kupiłem za parę zeta i powymienialem w końcu te, ktore też się pokruszyły w transporcie. Jakbyś się pozbywał to polecam i z 30 zl wskoczy na 100 :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...