Skocz do zawartości

Divinity Orginal Sin 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2021 o 20:46, XM. napisał:

Dziwne, a pół roku temu w euro kupiłem za 5 dych a teraz taka cena.

 

Nigdzie tego nie ma w media marktach, expertach, na allegro jest kilka, ale połowa, to klucze do aktywacji. Wysyłkowo z kilku sklepów w okolicach stówy...

 

Ale kupiłem dzisiaj za 59 zeta od pana olx w folii ze zniżkową przedmikołajkową przesyłeczką. Namówiliście mnie wariaty na tą grę. Nawet dzisiaj w nocy we śnie cały czas toczyłem zajadłe bitwy. Wstałem z myślą, że muszę ją mieć.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ja juz nabite 26h

 

Ta gra ma coś czego inne nie mają - klimat i ta mozliwosc kombinacji z przeciwnikiem. Do tego po trudnych walkach ubóstwiam ten moment kiedy moge pozbierać fajne itemki z trupów i dopakować sobie postacie gdy w tle leci to cudowne plumkanie z głośników <3

 

Jak ktoś jest zmęczony liniowymi grami to w gatunku cRPG odnajdzie znów wiarę w gejming  

Edytowane przez oFi
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, oFi napisał:

ja juz nabite 26h

 

Ta gra ma coś czego inne nie mają - klimat i ta mozliwosc kombinacji z przeciwnikiem. Do tego po trudnych walkach ubóstwiam ten moment kiedy moge pozbierać fajne itemki z trupów i dopakować sobie postacie gdy w tle leci to cudowne plumkanie z głośników <3

 

Jak ktoś się zmęczony liniowymi grami to w gatunku cRPG odnajdzie znów wiarę w gejming  

Ja mam 47 h

1/3 nawet nie mam :D

właśnie zabiłem ta Alice Ascension beż żadnych tipow. To jest piękne w tej grze, że grając za drugim razem, wiesz jakie masz prawie nieograniczone możliwości kombinowania 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2021 o 15:01, GearsUp napisał:

Pierwsza cała wyspa - Fort Joy, ja tego nie zrobiłem przy swoim przejściu ale teraz za drugim razem spokojnie bym nikogo tam nie zostawił,

 

Ja tak nie robię. Ani w życiu, ani w grach ;) źle bym się później czuł, nie mógłbym spojrzeć w lustro, piwo by mi nie smakowało. 

Jest jednak jeden wyjątek - załoga klasztoru z Kingdom Come po moich męczarniach w tamtych murach... oni musieli zostać wyrżnięci. Co do jednego.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Boomcio napisał:

 

Ja tak nie robię. Ani w życiu, ani w grach ;) źle bym się później czuł, nie mógłbym spojrzeć w lustro, piwo by mi nie smakowało. 

Jest jednak jeden wyjątek - załoga klasztoru z Kingdom Come po moich męczarniach w tamtych murach... oni musieli zostać wyrżnięci. Co do jednego.

 

Co Ci biedni zakonnicy Ci zrobili? :(

Btw też świetna gra!

Odnośnik do komentarza

Gra mocno nagradza za odpowiednie przygotowanie sie do walki. Jak wpadam w zasadzkę, to praktycznie zawsze padam. Ale jak juz sobie wgram sejwa, przygotuje zespół, postawie w odpowiednich miejscach to zaczyna sie magia i masakracja towarzystwa (nawet wiekszych osobników). 

Łucznik jak się ukryje na wyższym pagórku czy wieży to robi duzy damage.

 

Piękna gierka :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...