Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Velius napisał:

W ogole nie widac co tam jest napisane mistrzu kryptografii :kaz:

Nie umiem w iphony, przynajmniej się starałem :frog: 

 

2dh9xeb.jpg

2cqb4fp.png



4voc52.png

Cuphead :ohboy:

:fsg: Kingdom 

Pony Island :banderas:

Brak mi słów zdrowywariat z ciebie! Stokrotnie dzięki ;)

 

ps. Wiem ze chodziło ci o Kingdom ale to właśnie Pony Island było jedna z gier które najbardziej chciałem dostać i tak czy inaczej kupiłbym na tej wyprzedaży prawdziwy nostradamus z ciebie xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JurSQSp.png

 

latest?cb=20100808073513

 

@kultywator Ty wariacie :obama: Alez mnie wzial z zaskoczenia, myslalem przed sale'm czy nie wziac sobie w humble store bo demo mnie mocno zaciekawilo a tu taka petarda. Serdeczne dzieki za ten wspanialy gift, alez bedzie chodzone po papierowych lochach :banderas:

Alez radosc, gdy czlowiek jest pewien ze to dla niego koniec, a tu ktos zza krzaka jeszcze cos przywali :fsg:

Odnośnik do komentarza

Co za szalona noc, pieknie sie na to patrzy :banderas:

D06I0H2.png

 

CO TU...SIE ODJANIEPAWLA...WTFF :fsg::obama: Krzych.uj calkiem och.ujal widze albo tez dostal kieszeonkowe od Babci.

 

tenor.gif?itemid=4895431

 

Chce napisać ze DZIEKUJE, ale to w tym momencie brzmi tak pospolicie w tym temacie ze naprawde nie mam pojecia jak wyrazic szok i wdziecznosc, bedzie grane w gierki od was przez cały rok, juz widze to PS4 na allegro w lutym, co za szalone, poyebane community mamy :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rayos mam tylko nadzieję że będzie to infografika podobna do zeszłorocznej? :yakubu: Byłoby fajnie zestawić je razem ze sobą. Można dodać jakieś nowe info jak się wykluje pomysł, ale rdzeń zostawić taki sam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...