Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny Puzzle Quest genialny ale muszę przyznać, ze spędziłem też sporo czasu z tymi ich free to playami z universum Marvela, Magic the Gathering  i Gems of War na Ps4

 

Teraz jeszcze pytanko/ To Dead Cells naprawdę dobre jest i (prawdopodobne) nieustanne zgony nie wnerwiają? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie widać na Steamie? :yakubu:

 

Ace Academy, Crucible DLC do Grim Dawna (mówiłem że mam fioła na punkcie DLC do rpgów), Nekopara 0 i Downfall (po ograniu świetnej The Cat Lady musiałem to mieć, kolejna gra tego twórcy). Tylko 1 pozycja była u mnie na whislist w sumie jak kupowałem.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie w tym rzecz. Nie chcę już nikogo naciągać. Niby nieduża cena, ale już dość na dostawałem. :lapka:

 

Inna sprawa, że mogłem jeszcze coś komuś kupić, więc czuję się z tym trochę źle, ale tylko trochę... :yakubu:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem promyk nadziei, czekam na przelew od matuli, ale rozmawiałem z nią i zrobi dopiero jutro. Korzystając z normalnego banku, jak nie z poczty (bo bliżej domu)... I kolejne gifty niestety uleciały wraz z logistyką :( Boli.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ireniqs napisał:

Downfall (po ograniu świetnej The Cat Lady musiałem to mieć, kolejna gra tego twórcy). Tylko 1 pozycja była u mnie na whislist w sumie jak kupowałem.

 O, też szkoda, że nie poczekałeś do jutra :yao: Chciałem kupić sobie to, co ja mam na top 1, ale że nawet nie jest w promocji, to stwierdziłem, że w sumie może zaczekać. :potter:

Odnośnie Downfall, jeśli wkręciłeś się w przygodówki Michalskiego to warto mieć na uwadze deweloping Lorelai - trzeciej i ponoć ostatniej części "trylogii". Gierka zmienia styl graficzny na bardziej kolorowy (przy okazji archaiczny silnik zmieniono na Unity :banderas: ), a opowiadać ma o, znanej głównie z The Cat Lady, Maggot Queen. Premiera miała być pod koniec 2017, ale widzę, że jest obsuwa na halloween 2018 :/

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=787640447

Trochę offtop, ale w słusznej sprawie. ^^

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@FrantikO, dzięki dobrze wiedzieć. Wygląda super z tego co widzę. :banderas: Czekam!

 

 

Pytanko z dupy: można jakoś dodawać developerów na Steam do ulubionych, żeby móc podglądać nowe rzeczy od tych samych twórców?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...