Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do domciu, odpalam Steama by zakupić Puzzle Quest... A tu zonk...

 

JYiy0kp.jpg

 

Co za Wariat! :D Wielkie dzięki! Lubię tego typu gry. Zagrywałem się jak kolega powyżej, w rożne wersje free to play. Potem wciągnęło mnie Puzzle & Dragons Z z dodatkiem Mario na 3DS, a aktualnie męczę Ironcast na Switcha. Zaraz odpalam Puzzle Quest na PC :)

 

Jak znacie jeszcze coś podobnego, to piszcie. Na jakiekolwiek platformy.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem sobie airline tycoon deluxe. Kosztowała aż 9 zł i kupiłem z kasy z kart :D które wydropiły za zakup prezentów i głosowań. Swoją drogą polecam grę. Sam kiedyś przeszedłem w za(pipi)istej polskiej wersji (mam nadal oryginalną płytę) ale teraz usłyszałem że na steam jest wersja usprawniona dodająca wiele rzeczy. 

Odnośnik do komentarza

ping! Widzę kątem oka, że dostałem nowego miala.

 

msna80.pngQQeZcZL.gif

 

Klikam, oh my, dostałem gifta!

 

miffwk.png

 

3ZPFFuh.gif

 

Patrzę na tytuł...

 

giphy.gif

 

:obama:

 

30215rn.png

 

b6fyd3w.gif

 

Dziękuję, Widget! No gierka jest jedna z bardziej wyjątkowych jakie wyszły w 2017, nie jest też za długa (tj. nie na setki godzin jak te, które lubię zaczynać ostatnio), więc szanse na przejście oceniam na bardzo wysokie :D. Do tego słyszałem o niej bardzo dobre rzeczy i zdecydowanie chciałbym jej doświadczyć. Co za cudowna końcówka tej wyprzedaży :wub: 

 

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz sie wystrzelalem a i dostałem swoją ogromna porcje wiec skończyłem zabawe, ale chetnie popatrze na te wasze bomby i szaleństwo Widgeta :)

 

@Rayos mordo kochana jeszcze raz dziekuje za wczorajszy atak serca,  jestes prawdziwym "SECRET" Santa :banderas:

 

@raven_raven a cieszy mnie to bardzo,, mam nadzieje ze kiedys chociaz na godzinke odpalisz Crysis, 10 letnia gra a czegos takiego moje oczy nigdy nie widzialy, jak to wyglada, rusza sie i w ogole MASA szczegółów, gra wyprzedzila swoja epoke o ze hoho.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Wysylam Grzegorzowi jeszcze popierdółke dla przyjemniejszej rekonwalescencji, sprawdzam maila czy odebrał i nie odstawia maniany

 

giphy.gif

 

2bnoLYX.png

 

giphy.gif

 

ieegfuv.png'

 

giphy.gif

 

giphy.gif

 

Co za podarunek :obama: Najpierw wyzywa od poyebów a potem sam rzuca bomba prosto w morde. Pieknie dziekuje, szok, ale bedzie grane w Grim Dawn, gierka wlasnie laduje na liscie priorytetów do ogrania ASAP, bede sie z @ireniqs wymienial pogladami.

 

@Grzegorzo Ty poyebie, dziekuje :banderas:

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...