Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, dziękuje! 

Dziękuję, że mogłem dołączyć, zrzucić kilka bomb, i otrzymać kilka.
To był dla mnie trudny rok, właściwie dwa lata gdzie naprawdę zwątpiłem w drugiego człowieka.
Miło znaleźć oazę spokoju, nie znajduję słów by opisać ogrom radości, który dało mi czytanie tego wątku :)

Hurracan.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1915, więc dedlajn Papcia Misia minął. Chciałem wszystkim PRZEPIĘKNIE podziękować za udział w tej akcji - tworzymy historię, Panowie i Pani @selene (sorki, zapomniałem, że wśród pecefagów jest też dama ;) ). Świetną historię o tym, jak na przełomie 2017/2018 ludzie chcą sprawiać radość innym nawet za cenę długów, kłótni małżeńskich czy zamienienia decyzji o wystroju mieszkania na wybór, czy karton ma być z Ikei po meblach czy z Media Markt po telewizorze.

 

Do zobaczenia w tych samych okolicznościach za rok! Będę przygotowany lepiej :)

 

CaNkTpo.jpg

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2017 o 17:04, Velius napisał:

Super Steam Odyssey event:
 
Mały evencik dla każdego. Zasady zabawy są proste, podczas pisania wiadomosci z życzeniami do wylosowanej osoby (i tylko tej wylosowanej, tak wiec mozna to zrobic tylko raz, inne gifty do innych ludzi juz nie biora udzialu) wklepujacie CAPS LOCKIEM jakies hasło, nazwe, powiedzenie ze świata Mario. Moze to byc nazwa postaci, moze to być cokolwiek innego.

 

Na czym to polega? Bardzo proste, wymyslilem sobie słowo związane z seria Mario. Osoba, która je odgadnie lub bedzie najblizej...no wydarzy sie cos ciekawego :ohboy:

W pierwszym poście była taka informacja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...