Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

5ADJgTE.png

 

:dafuq::dafuq::dafuq:

 

20 minut sie gapiłem na monit, że dostałem prezent. Sądziłem ze to już koniec bo i tak dostałem poprostu FURE gierek, a tu nie dość ze Rayos mnie zaskoczył to jescze CZYM :obama: Widzicie to co ja?! Co za sztosiwo dostałem. Nie wiem czy sie cieszyc, czy martwic o Rayosa, moze trzeba zagadac tam do kogos bliskiego zeby mu odciał do 4 stycznia godziny 19:00 internet xD

 

JEZUUUU dziekuje @Rayos obesrałem sie, alez bedzie w tym roku grane w YS, cała serie stukne i nareszcie zakoncze ten rozdzial w moim zyciu :banderas: Co za zayebiste community, zayebisty event, zayebiscie ludzie, zayebista dobroć siedząca głęboko w was, dostałem tyle pieknych giftów, przezylem tyle wspanialych chwil odkad zaczely sie swieta i nie mówie tutaj o frajdzie płynacej z dostawania gierek (a mam sie z czego cieszyc bo dostalem DUZO WSPANIALYCH GIER, az do teraz nie moge uwierzyc) ale z frajdy DAWANIA. No w tym roku szaleństwo totalne jakies, za rok sie przygotuje lepiej i takie bomby bede sadzil ze bedziecie sie pod tapczany chować, bombardowanie bedzie srogie :banderas:

 

p.s. Jak zobaczycie smutnego chłopaka stojącego koło wózków pod Krakowskimi marketami to sypnijcie mu troche grosza, pewnie nie ma co jeść bo rozdał wszystko na gierki dla e-kolegów.

  • Plusik 4
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

nwzrzp.png

 

jaka bomba na koniec :obama: 

 

giphy.gif

 

@kes DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ

 

No diablopodobne klimaty to zdecydowanie moja bajka, całe święta mówiłem sobie, że pogram w coś porządnego a kończyło się na klikaniu w Grim Dawn i Torchlighta jak miałem już chwilę, żeby pograć na PC w normalnych warunkach. Dzisiaj będzie odwrotnie jak wczoraj, dzisiaj będzie dobry dzień :usmiech:.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wystarczy, dziękuję - naprawdę, mam grania na milion dni do przodu ;) Kup bułkę!

 

@Velius: dosłownie chyba w tym samym momencie dałeś mi tą samą grę co Rayos :( Przepraszam, musiałem odrzucić - Kryspin był pierwszy o minuty.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...