Jump to content

Dodatki do nowego forumka


Recommended Posts

Nowy skrypt, podobnie jak stary, ma opcję instalowania przeróżnych dodatków. Ba, z nowego skryptu jakby się uparł, to by zrobił normalną stronę: jakieś kluby, blogi, sklepy, galerie, download, no ale u nas raczej to zbędne. Mimo wszystko, gdyby ktoś trafił na ciekawy dodatek, zawsze można podrzucić link, a nuż przyda się pozostałym użytkownikom. 

 

Prawdziwa kopalnia dodatków jest w oficjalnym sklepie https://invisioncommunity.com/files/

Link to comment
 • Replies 29
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • 2 months later...

Podepnę się, bo to w sumie kwestia dodatku do forum, choć pytam głównie z ciekawości. Dawno temu (2004? 2006? 2008?) była na forum taka gra przeglądarkowa z elementami losowymi, jak przez mgłę pamiętam skrzynie pirackie, losowanie nagród przez jednorękiego bandytę, atakowanie innych graczy (?). Pamięta ktoś jak to się nazywało?

 

Edit: wygrzebałem w archiwum forum, że nazywało się to Arcade (Battle i Casino), pewnie chodziło mi o to drugie. Ma ktoś pomysł, gdzie to znaleźć? Spędziłem w tym jakąś absurdalną liczbę godzin.

 

Edited by dzituej
Link to comment

Minimized Quote

This is a simple plugin that alters the amount of text/image shown in quote boxes. The changes are purely visual, no permanent change will be done to the stored post. It is also backward compatible with older posts. And everything will be restored if the plugin is disabled/uninstalled.

 

https://invisioncommunity.com/files/file/8538-minimized-quote/

 

Czasem barany cytują ścianę tekstu i jest nieciekawie. Plugin sprawia, że pokazuje się tylko wskazaną ilość wierszy z opcją rozwinięcia.

Link to comment
 • 1 month later...
 • 3 weeks later...
 • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.