Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Duke Nukem też wydali, a nikt nie nazwie tego sukcesem.

Mówię tylko że Staten dołączył do prac nad Crackdownem na rok przed premierą aby w końcu go skończyć i plan ten zrealizował (Nie mówię że sama gra była sukcesem).

 

I ewidentnie w tej samej roli strażaka przychodzi pracować nad Halo 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sporo było na youtube info, że multi ma być free to play. Z tego co pamiętam to 343i temu zaprzeczali. Czy coś tutaj się zmieniło? 

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

no ale Crackdowna to nie uratował

 

ojjj coś czuje w kościach, że będzie rekord w najniższej ocenie dla całej serii

Rypać ten singiel, niech dostarczą multi na poziomie. Podstawę mają więc chyba tego nie popsują. Chociaż jeśli przechulali te 0,5 mlrd na dziwki i koks to wszystko jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Nie zaprzeczali, sami przecież ogłosili że multi będzie f2p

Aha, myślałem, że było odwrotnie. W sumie dobrze, chociaż z punktu gpu to dziwna decyzja, może w gpu będzie jakaś edycja enhanced tj. więcej map, zbroi itd. Bo gierka przyciągnęłaby mnóstwo ludzi do usługi. 

Odnośnik do komentarza
Cytat
  • Long deep-dive on how the sandbox team is respecting the original Halo formula and dynamics while evolving it and enriching it further;
  • Much higher importance of traversal with vehicles, now also to overcome terrains impossible to surpass by foot;
  • Grand return of known vehicles + new additions;
  • Many different equipments to disrupt known combat rules;
  • Easy access and intuitive use of all weapons/vehicles/equipment for newcomers (with no redundancy) while making them hard to master at the same time in order to empower skilled players;
  • Weapon Class/Material-based damage is back;
  • Game is actually Content Complete, with this last year entirely focused on fine tuning and polish of EVERY aspect of the game until launch;
  • Dramatically overhauled visuals in 6 months since the demo + new trailer/footage to be shown in summer;
  • Halo Insider now accept Series X|S enrolling, and public flights/beta confirmed before launch;
  • Community feedback loop will be crucial for 343i to constantly improve Infinite by launch and for the years after, and it will be the first Halo to continue expand/evolve in a way never seen before for the saga.

fajne podsumowanie tekstu jeżeli ktoś tak jak ja nie czytał całości xd

Odnośnik do komentarza

Halo 4 w MCC wygląda miejscami obłednie, a piątka na bazowym Faciku śmigała w betonowych 60 klatkach. Akurat znają się na rzeczy jeśli chodzi o techologię.

 

Pytanie czy to wystarczy aby Infinite nie zadławił poprzedniej generacji, a obecnej nie pociągnął znacząco w dół.

Odnośnik do komentarza

Mi tam ważne żeby multi dalej było wyyebiste, no ale uczciwie trzeba przyznać, że pomijając Forzę Horizon to święta trójca zalicza tendencję spadkową, gdzie u konkurencji jednak widać progres. Pewnie dobre by tym studiom zrobiło wydanie nowego IP, ale nie z MS takie numery. xdd

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, bluber napisał:

 

A 343 co umie? Na ten moment udał się im tylko multiplayer w Halo 5

Czyli 90% contentu tej gry, jak dla mnie spoko. 

42 minuty temu, bluber napisał:

I doprowadzili do upadku serie Halo gdzie każdy już ma na te serie wyjebane a po pokazie gra stała się internetowym memem. Ha tfu 

Raczej tylko dla klapów, nadal po 5 od latach od ostatniej części ta marka jest największą z tych które ma ms. Jakiego upadku? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, lpcl napisał:

Raczej tylko dla klapów, nadal po 5 od latach od ostatniej części ta marka jest największą z tych które ma ms. Jakiego upadku? 

 

Ja byłem mega fanem serii i w sumie dalej liczę na dobrą odsłonę. Jednak pod nowym studiem uniwersum średnio się rozwija. A fabuła 4 to jedno wielkie meh, najlepiej jakby wróciło Bungie i udało ,że tych dwóch odsłon nie było i kontynuowało tą space opera po swojemu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Ja byłem mega fanem serii i w sumie dalej liczę na dobrą odsłonę. Jednak pod nowym studiem uniwersum średnio się rozwija. A fabuła 4 to jedno wielkie meh, najlepiej jakby wróciło Bungie i udało ,że tych dwóch odsłon nie było i kontynuowało tą space opera po swojemu. 

 

 

No to mamy ten legendarny powrót do starej trylogii w infinite. Te małpy to wypisz, wymaluj trójka (a może i reach nie pamiętam już). Jednak ten nowy design 343i mi bardziej pasował. 

A czy właśnie trójka nie zamknęła wątku walki z przymierzem i dlatego ten nowy przeciwnik w 4 i 5? Teraz pewnie się okaże, że jednak nie i znowu powtórka z rozrywki. 

Ale masz rację bo singiel był naprawdę przeciętny max 7/10.

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...