Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szkoda z tym halo. 
Każdy serio gracz wie, jak przyjemniej się gra na 120fps. Masa graczy przesiada się na PC właśnie ze względu na 120-240fps. 
Niestety przyjemności z grania na 120fps nie da się pokazać dobrze na trailerach, a grafika potato nie zachęca. 

Rozwiązaniem byłoby 3 tryby gry - grafika od Sony w 25fps - normalna w 60fps - professional potato w 120fps.

Odnośnik do komentarza

Takich graczy to jest mały procent ogólnej liczy użytkowników steam jednak sama grupa też nie jest mala, dla kogoś robią takie opcje w gierkach. Tak samo to wygląda na konsolach, większość graczy przez cały cykl życia konsoli kupuję maksymalnie 5-6 gier i ten trend nie zmienia się od 40 lat. My żyjemy trochę w bańce informacyjnej pod tym względem.

 

Zasada Pareta odnosi się też do gier ale z tego co czytałem w giereczkowie jest to jeszcze bardziej skrzywione bo w niektórych gałęziach naszej branży 5% graczy potrafi generować 50% zysku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram sobie właśnie w doom eternal w gp jak na prawdziwego Polaka przystało i (pipi)a jak ta gra jest za(pipi)ista tj. grałem w doom z 2016 ale tamta część mnie jakoś tak nudziła, nawet jej nie skończyłem. Tak tutaj wszystko jest dużo lepsze, kolory za(pipi)iście żywe, prawie wylewają się z ekranu, niestety widać tutaj jak silnik w h5 mocno zestarzał się przez te lata. Jak oni planują wspierać te hi przez 8 lat to ja nawet się nie pytam. Mam nadzieję, że spencer im tam z tych łepetyn wybije te pomysły

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, ASX napisał:

No i poleciały głowy.

 

Za kampanię odpowiada teraz Joseph Staten, były pracownik Bungie odpowiedzialny m.in za Halo 2 i ODST, a ostatnio kierownik prac nad Tell My Why i Crackdown 3 (tam też przyszedł ratować sytuację)

 

19 minut temu, Daddy napisał:

16letnie H2, ODST, Crackdwon3....człowiek legenda   :obama:

 

Był creative leadem przy pierwszym Destiny też. Akurat to jest dobra informacja 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...