Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych wszystkich durnowatych kosmicznych skakankach w Call of Duty bardzo chciałem aby seria wróciła do swoich pierwotnych korzeni. I wróciła. To samo stało się z Battlefield'em którego uwielbiałem, niestety czar prysł bardzo szybko. Brakuje tutaj polotu, brakuje uzbrojenia, brakuje modyfikacji broni a i mapy również są średnie. Do tego cały layout gry (menu, wybór broni) wygląda jak jedna wielka modyfikacja od Battlefronta. Nie chciałbym już więcej drążyć tematu II wojny światowej i na Vietnam też nie mam już ochoty. Osobiście wolałbym teraźniejszość i powrót do schematów znanych z BF3.

  • Plusik 3
  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, eX4cT_PL napisał:

Gdyby tak było to byłby BF2, nazwa BF V sugeruje ze będą to wydarzenia po BF 3 i 4 czyli aktualny czas i jakiś konflikt z tym związany.

Tak tylko głośno myśle.

No ale BFy nigdy nie miały rzymskiej numeracji. "V" to nie 5, V to V jak Victory. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, chris85 napisał:

No ale BFy nigdy nie miały rzymskiej numeracji. "V" to nie 5, V to V jak Victory.  

 

Jestem tego samego zdania. Najprawdopodobniej będzie to coś na zasadzie "Victory" lub też "Vietnam".

Gdyby w tytule pojawiła się standardowa europejska cyfra "5" to z pewnością byłaby to bezpośrednia kontynuacja schematu (czas rozgrywki) z czwórki.

Tutaj z tym "V" ewidentnie coś kombinują.

Odnośnik do komentarza

Uważamy, że gdyby Dice nazwało nowego BFa po prostu Battlefield 2, było by oczywiste, że będzie to WW2. A tak jest V. V jak (pipi) wie co xD ludzie myślą, hajp się nakręca, Twitter szaleje itd. 

No i ciągle będzie elementu zaskoczenia na pokazie gry. 

Battlefield V opowie o Drugiej Wojnie Światowej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...