Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:

Zniszczenia, do tego fajny Rush i Squad Deathmatch, yebać Conquest - wolałem, gdy było to mniejsze, dzięki temu nie biegało się kilometrami tylko po to, by oberwać kulkę znikąd i znów biegać kilometrami.
Mniejsze mapy, mniej graczy, mniejszy chaos i byłoby idealnie.

Polecam temat Call of Duty w takim razie. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

Nie, bo CoD ma chooyowy gameplay, zero zniszczeń otoczenia, wszystko jest nienaturalnie szybkie, a o zwycięstwie w starciu decyduje szybszy skurcz palca, aniżeli skill.
Bad Company 2 miało idealne multi, a później było już tylko gorzej...

W takim razie polecam temat Rainbow Six Siege. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

Nie obchodzi mnie klon CSa - chcesz polecić mi jakieś fajne multi to poszukaj takiego podobnego do Bad Company 2 - inaczej nie ma sensu, żebyś się produkował :)
Ale dobra - olać temat BC2, bo to nie będzie kolejna odsłona. Niech ktoś zmieni tytuł tematu i będzie gites :) 

No tak małe mapy i bomba = klon CSGO.  

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

Nie obchodzi mnie klon CSa - chcesz polecić mi jakieś fajne multi to poszukaj takiego podobnego do Bad Company 2 - inaczej nie ma sensu, żebyś się produkował :)

 

A grałeś Ty w ogóle w tego R6S czy tylko gadasz, bo tak Ci się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Teraz, raven_raven napisał:

 

A grałeś Ty w ogóle w tego R6S czy tylko gadasz, bo tak Ci się wydaje?


Grałem w betę, która niedawno była do sprawdzenia. I ja pier.dolę, czy tak trudno zrozumieć, że to "skrót myślowy"? Nie chciało mi się pisać, że lubię otwarte tereny z BC2, a nie siedzenie w budynku i łażenie po schodach. Multi w R6 jest spoko, nie ma biegania na pałę jest taktycznie i są to fajne podchody - dużo emocji itp, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że gra się w to tak jak w Bad Company 2? Bo o to mi chodziło, a Chris próbował byłyszczeć, co chwila podrzucając mi inny tytuł, który dla mnie z BC2 nic wspólnego nie miał.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

I ja pier.dolę, czy tak trudno zrozumieć

 

Ale uspokój się, wdech, wydech, i może idź grać na PlayStation, bo dyskusje na forum średnio Ci wychodzą. Twoje preferencje nie mają nic do tego, że R6S żadnym klonem CS nie jest. Lubisz Bad Company i bardzo fajnie, ale nie musisz tego racjonalizować przez wymyślanie bzdur na temat każdej innej gierki. To tylko gry, możesz je mieć wszystkie na swoją konsolę i nikt Ci nie każe wybierać tylko jednej z nich, więc nie ma potrzeby uruchamiania jakiejś dziwnej logiki towarzyszącej dyskusjom o sprzętach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
44 minuty temu, Shen napisał:

Glowna seria mnie jednak zbytnio przytlacza wielkimi mapami i iloscia graczy.

Ale masz też mniejsze mapy, mapy w zamkniętych budynkach, tryby z mniejszą ilością graczy. Co tu może przytłaczać?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:


Grałem w betę, która niedawno była do sprawdzenia. I ja pier.dolę, czy tak trudno zrozumieć, że to "skrót myślowy"? Nie chciało mi się pisać, że lubię otwarte tereny z BC2, a nie siedzenie w budynku i łażenie po schodach. Multi w R6 jest spoko, nie ma biegania na pałę jest taktycznie i są to fajne podchody - dużo emocji itp, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że gra się w to tak jak w Bad Company 2? Bo o to mi chodziło, a Chris próbował byłyszczeć, co chwila podrzucając mi inny tytuł, który dla mnie z BC2 nic wspólnego nie miał.

Akurat, bo ograniu weekendowego triala  z ( jeszcze) zablokowanymi operatorami, to guzik widziałeś. W tę grę zaczynasz grać dopiero po 20h, kiedy nauczysz się map i zrozumiesz, że od chodzeniem po schodach, lepsza jest linka i okno albo dach. 

Dla mnie BF i Rainbow Six doskonale się uzupełniają. Z jednej strony wielka wojna z drugiej szybkie i taktyczne mecze. 

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze, nie pamiętam dobrze singla z BC2. Pamiętam tylko, że skończyłem i na pewno bawiłem się lepiej niż przy 3 i 4. Może dlatego, że zrobili go z przymrużeniem oka i fabułą była tylko dodatkiem do wesołej sieczki. Single w nowszych BF to takie mocne please be excited, a od początku do końca naiwne i meh.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Ale masz też mniejsze mapy, mapy w zamkniętych budynkach, tryby z mniejszą ilością graczy. Co tu może przytłaczać?

Też nie rozumiem takiego narzekania. Przecież każda mapa w BF1 ma swój mniejszy odpowiednik, trochę jak w CoD  Małe mapy, mniej graczy, brak maszyn szybszy respawn. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Od czasów Killzone'a 2 i BC2 (który jest aż za bardzo chwalony, zdejmijcie okulary nostalgii; to była świetna gra, ale litości) się tak dobrze nie bawiłem w żadnej grze multi (oprócz RDR może). A kolejna część będzie jeszcze lepsza i dopracowana.

Odnośnik do komentarza

@chris85
Ale daj już spokój z tym R6 - jestem pewien, że gdybym dłużej w to pograł i może jeszcze miał ekipę, to pewnie by mi się spodobało, a może i nawet bym zarywał przy tym nocki. Nie o to tu jednak chodzi. Temat nazywa się Bad Company 3, były dyskusje o tym, czego by człowiek oczekiwał po kontynuacji BC2, a tu nagle podjazdy, że tam to było "zdałnione" i w BF1 jest lepiej.
No więc ja wolę tamto "zdałnione" multi, bo bardziej mi podeszło i ogólnie na ch... kolejne multi ma być jak w Battlefront/Battlefield? Niech ktoś zmieni tytuł tematu na BFV (czy jak to się będzie nazywało) i już - nie będę mieć żadnych oczekiwań, bo to nie seria dla mnie i nie będę się udzielał. Mi z ostatnich multików w FPSach najbardziej podobał się Titanfall 2 np, ale tu był (do pewnego momentu) temat o Bad Company 3, więc nie hejtujcie mnie tylko dlatego, że odnoszę się do bezpośredniego przodka tej podserii...

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...