Jump to content

Battlefield V


Rozi

Recommended Posts

Gość, który zrobił wyciek Battlefielda 1 rok temu, teraz zrzuca megatony. 

 

Kolejnym Battlefieldem, który wyjdzie w przyszłym roku, jest...

 

 

BAD COMPANY 3 

 

- gra będzie się skupiać na wojnach i konfliktach w czasie trwania wojny w Wietnamie i na konfliktach po niej (czyli Wietnam pewnie też dostaniemy);

- gra nie będzie aż tak bardzo zgodna historycznie (ale i tak czekajcie na moje rozprawki, filmy i książki do poczytania, które wam polecę);

- twórcy skupią się na bardziej zwartej walce, a nie rozległych bitwach;

- bronie będą pochodziły z czasów wojny w Wietnamie i całej Zimnej Wojny;

- customizacja wróci do tej z BF4 (modele postaci, broń, pojazdy)

- powrócą czołgi, helikoptery; 

- będą 4 klasy - szturmowiec, inżynier, wsparcie, zwiadowca;

- NIE BĘDZIE MIKROTRANSAKCJI, zostaną Battlepacki;

- gra zostanie ogłoszona na E3.

 

 

Cóż mogę dodać? 

 

:obama::obama::obama:

 

  • Upvote 4
  • Like 1
Link to comment
8 godzin temu, Rozi napisał:

No, szczególnie widać to po genialnym BF1. Oj Pawcio!

tWWnpGy.jpg

 

Co do tematu, to nie mam żadnych szczególnych oczekiwań. Niesamowite jak z biegiem wyparowała ze mnie niemal całkowicie ekscytacja Battlefieldem. Teraz DICE to dla mnie zwykli wyrobnicy (tasiemcowy tryb produkcji narzucony przez EA na pewno nie pomaga w kreatywności) produkujący przyzwoite aczkolwiek pozbawione jakiejkolwiek     G Ł Ę B I    gry. 

Link to comment
25 minut temu, Playstation napisał:

tWWnpGy.jpg

 

Co do tematu, to nie mam żadnych szczególnych oczekiwań. Niesamowite jak z biegiem wyparowała ze mnie niemal całkowicie ekscytacja Battlefieldem. Teraz DICE to dla mnie zwykli wyrobnicy (tasiemcowy tryb produkcji narzucony przez EA na pewno nie pomaga w kreatywności) produkujący przyzwoite aczkolwiek pozbawione jakiejkolwiek     G Ł Ę B I    gry. 

Autyzm to tobie wzrósł, pewnie nie zagrałeś nawet pięciu minut, a (pipi)isz głupoty. OJ BO ZŁE EA MA MIKROTRANSAKCJE W BATTLEFRONCIE TO PEWNIE TAM TESZ!!!!!!11111

 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem w żadnej grze multiplayer, a unikam ich jak ognia. Klimat Wielkiej Wojny, udźwiękowienie, bronie, cudowny design map, no w sumie słabo, słaba gra IKS DE.

Edited by Rozi
Link to comment

Grałem w EA Access kilka godzin, po czym znużony wykasowałem grę z dysku. No ale kilka dni temu postanowiłem dać grze drugą szansę i zamówiłem Battleifield 1 Rewolucja, chociaż nie spodziewam się rewolucji 

Edited by Playstation
Link to comment

Ano, ciekawy news z rana. Jak im to wyjdzie, to będzie pierwsza gra od EA jaką kupię od czasów BF4. Pamiętam czas premiery BC2 jakby to było... no, może nie wczoraj, ale tak z miesiąc temu:

Robiło w zasadzie wszystko:  wypalająca gały grafika, niezrównana do dziś w serii wolność destrukcji otoczenia, prześwietne multi, a jako wisienka na torcie miodna kampania single, która w żadnym razie nie sprawiała wrażenia doczepionej na siłę - ciekawie zarysowane postaci, humor, dobry pacing, a wszystkiemu towarzyszył nadspodziewanie udany polski dubbing. W tamtym czasie wielu graczy czuło już znużenie odtwórczością konkurecyjnej serii Modern Warfare, a BC2 było podmuchem świeżości w zasadzie pod każdym względem. :banderas:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.