Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że w 2 lata od premiery BF1 nie są w stanie zrobić gry w kompletnie innych realiach. Podejrzewam że progres będzie taki jak BF3-->BF4, dlatego jednak optuję za IIWŚ, bo DICE już ma sporo assetów z BF1 które w jakiś sposób wykorzysta w kolejnej części.

Odnośnik do komentarza

Nie to bym się tego nie spodziewał, bo już po pierwszej części można było się spodziewać że to reset. 

Teraz, krzyhu923 napisał:

No i pięknie. Mógł być też Wietnam i byłbym zadowolony, ale do czasów IIWŚ mam sentyment, więc jeszcze lepiej.

Spokojnie wg mnie Wietnam nie tylko dostanie DLC ale sądzę że osobną część bo ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

To było raczej pewne, bo jak pisał MaZZeo, mieli już gotowe assety. No to teraz myślę, że będzie na całym świecie wojna przedstawiona. Boże, czy wy widzicie te dżungle Pacyfiku na tym silniku? :obama: 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, liczylem na wspolczesne pole walki. Mam tylko nadzieje, ze mechanike gry kompletnie zmienia, bo nie chce zakonczyc przygody BF po 10 godzinach grania w multi, jak to bylo w przypadku tego crapa Bf1. Bo byl prosty, splaszczony do granic mozliwosci, malo grywalny dla mnie. Jesli to bedzie roznica tak jak w przypadku bf3/bf4, to ja podziekuje. Przerzcue sie na Plant vs Zombie, tam przynajmniej nie aim assist'a. :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2018 o 00:15, eX4cT_PL napisał:

Gdyby tak było to byłby BF2, nazwa BF V sugeruje ze będą to wydarzenia po BF 3 i 4 czyli aktualny czas i jakiś konflikt z tym związany.

Tak tylko głośno myśle.

 

BF1 - pierwsza wojna swiatowa 

BFV - piata wojna swiatowa 

 

Proste i logiczne 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

https://goo.gl/images/zaS3Lx

 

Ten wtopiby HUD specjalnie nie różni się od poprzednich. Mamy Anglików i oczywiście Niemców, coś mu się odbija w oczach, ciekawe co? 

Ten żołnierz z ryja, to taki trochę Haisenberg z Breaking Bad xD

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Banan91PL napisał:

Można pomarzyć , w grze będą czarne kobiety po stronie nazi

 

to cyk powstańcom się da azjatę i już można grać. 

 

nie no serio to mam nadzieję że już nie będzie tych murzynów w feldgrau i innych anomalii. Ciekawe czy będzie sp czy odeszli od tego modelu na dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...