Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Snajpienie w BF1 nie jest wymagające i jak w BF4 zmorą były kule w plecy tak w BF1 przez sweet spoty zmorą są snajperzy, którzy ściągają zaraz po respie (szczególnie na otwartych mapkach z dodatku "W Imię Cara"). Plus strzela się łatwiej niż w BF3 (osobiście świetnie mi się grało zwiadowcą w trójce).

Co do Bad Company mogą wrócić czasy gdzie jedna, ogarnięta drużyna decyduje o losach starcia. I w sumie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Co Wy z tymi snajperami, w BF1 mam grube godziny przegrane i szczerze to nie kojarzę żeby mnie jakiś zdjął od razu na respie nawet na galicji czy innej płaskiej mapie. 

 

A w temacie Wietnam i okolice brzmi dobrze, wolałbym 2wś ale taki temat też jest super, ważne że nie kolejne "współczesne" konflikty. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2017 o 11:12, Ficuś napisał:

zazdroszcze, ze ktos ma tak niskie wymagania, ze uwaza BF1 za gre wybitna czy bardzo dobra i ze dalej wierzy, ze dice uda sie powtorzyc to co wyszlo im przy BC2(ktore bylo rewelacyjne)

 

A skąd ty kur/wa wiesz jak się gra w BF1? Wyszło na Switcha?

 

Ja w Battlefielda gram jeszcze od pecetowych czasów i jedynka to IMO najbardziej dopracowana, klimatyczna i miodna odsłona od czasów starego Battlefielda 2. W tej grze zagrało wszystko: klasy, balans, netcode, mapy, gunplay.

 

A co do BC3 to nie jestem zadowolony, Bad Company kojarzy mi się ze zdałnionym gameplayem i wąskimi mapami. Bardziej liczyłem na Battlefield 1944 czy coś takiego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Czyli narzekamy na więcej rzeczy do robienia w grze? Oki. 

 

W najnowszym dodatku jest akurat fajnie wyważone odblokowywanie.

Niech sobie będą wymagające zadania, wyzwania czy co tam ci się podoba, ale jak pojawiają się nowe bronie w DLC, to nie uśmiecha mi się poświęcić 20h żeby je wszystkie odblokować. Nagrodą za takie cyrki nich będą skórki do broni, nieśmiertelniki, unikatowe bronie białe itp.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shankor napisał:

Niech sobie będą wymagające zadania, wyzwania czy co tam ci się podoba, ale jak pojawiają się nowe bronie w DLC, to nie uśmiecha mi się poświęcić 20h żeby je wszystkie odblokować. Nagrodą za takie cyrki nich będą skórki do broni, nieśmiertelniki, unikatowe bronie białe itp.

Nie licząc pierwszego  DLC gdzie grind był faktycznie przesadzony, w kolejnych jest już ok. 50 fragów + reanimacja 25 graczy w drużynie to nie jest żadna sztuka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Konkretnie co mogłoby zabić tę II Wojnę Światową przez poprawność polityczną? Imo chyba tylko coś z żydami pewnie by kombinowali, jakoś tak średnio mi się chcę wierzyć, co by mogło naruszyć standardy gier o drugiej wojnie światowej. Tak czy siak czekam na tego nowego BF.

Odnośnik do komentarza

Swastyki, Murzyni w Wehrmachcie. To jest jednak szwedzka firma, wiesz jak jest. Już w Battlefieldzie 1 walili z babami i Hindusami w turbanach w armiach, także rozumiesz. A w Wietnamie myślę, że nie będzie wariactwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Najprawdopodobniej gra będzie się nazywać Battlefield V i wróci do II WOJNY ŚWIATOWEJ :obama: 

 

No to już można robić listy broni, map, frakcji, pojazdów i podawać literaturę do przeczytania :banana:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...