Skocz do zawartości

Forumkowy serial roku 2017


MBeniek

TOP SERIALI 2017  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które najlepsze? (max 3 tytuły)


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 14.01.2018 o 23:01

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro w dziale growym jest co roku głosowanie na goty, to pomyślałem, że można spróbować też z serialami. Jak się nie przyjmie to trudno:lapka:. Zasady większości już znane. Starałem się wybrać seriale, które były popularne na forumku, ale z powodu ograniczenia w ankiecie i tak zmieściło się tylko tyle pozycji, wiem, że pominąłem wiele dobrych seriali (i po to właśnie jest druga metoda głosowania). Wynik postaram się podać dzień po zakończeniu głosowania.

 

Cytat

1. Wybieramy jedną z metod głosowania:
a) głosowanie w ankiecie
b) systemem punktowym

 

2. Używając ankiety głosujemy na maksymalnie 3 seriale, gdzie każdy z nich uzyskuje w ten sposób 2 punkty.

 

3. Używając systemu punktowego wpisujemy się do tematu, gdzie wymieniamy i pozycjonujemy 3 seriale. W tym wypadku serial na 1. miejscu dostaje 3 pkt, na 2. miejscu 2 pkt, a na 3. miejscu 1 pkt. Opcjonalnie można nie podawać kolejności wtedy, podobnie jak w ankiecie, każdy tytuł dostanie po 2 pkt.

 

4. Jeżeli ktoś w ankiecie nie widzi serialu, która jego zdaniem zasługuje na tytuł TOP 2017 niech użyje w głosowaniu systemu punktowego.

 

5. Jeżeli ktoś zagłosował już w ankiecie, ale się zreflektował i woli system punktowy, to może usunąć swój głos w ankiecie.

 

6. W przypadku użytkowników, którzy zarówno zagłosowali w ankiecie jak i wpisali w tym temacie swoje trzy typy, tylko głosy z ankiety będą brane pod uwagę.

 

7. Głosowanie trwa do 14. stycznia włącznie.

 

Oczywiście głosujemy na seriale, które wyszły w 2017 (albo takie, które miały premierę w 2016, ale nowe odcinki wychodziły też w br.), nie głosujemy na jakieś stare tytuły, które sobie nadrobiliśmy w tym roku ;). I najlepiej podawać angielskie tytuły seriali. 

Odnośnik do komentarza

@sprite Nikt nie mówił, że ma być łatwo ^^ A tak serio, to myślałem o tym, tak samo jak o tym, żeby rozdzielić seriale komediowe/animacje od pozostałych, ale przy takim rozdrabnianiu się na drobne i tak by nie było wiadomo, które seriale to te najlepsze. A tak to jedno pytanie da również odpowiedź np. czy ogólnie bardziej nam się podobały powroty czy nowości. Więc chyba jest okej :lapka:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

Rozdzielanie słabe. IMO w ankiecie powinny być tylko nowe seriale z 2017 roku(z tej listy sztosów nie da się wybrać 3). Ale jak chcecie :yakubu:

Najlepiej po prostu glosowac na sezonu, które wyszly w tym roku i tyle. 

 

A dzięki za liste bede wiedzial co nadrobić bo z tego roku obejrzalem moze z 6 pozycji z listy

Odnośnik do komentarza

Dla mnie drugi sezon Korony jeszcze lepszy. Fakt brakuje Winstona (ale pojawia się czasami w retrospekcjach) ale same intrygi, scenografie i królewskie akcje dla mnie nawet lepsze niż w pierwszym sezonie. Dla mnie zdecydowanie jeden z SOTY :P

 

Tak w ogóle to był mega mocny rok serialowy jak do mojego top3 nie weszły takie sztosy jak Leftovers, Twin Peaks czy GoT...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

To był już ostatni sezon Leftovers? Ładnie zamknęli całość?

 

Ja w tym roku obejrzałem tylko kilka seriali ale powoli zabieram się za nadrabianie zaległych sezonów (leftovers, better call soul, fargo, narcos kwa sporo tego :obama: ) i może zacznę coś nowego.

Z tego co obejrzałem najbardziej podobał mi się stranger things mimo że sezon słabszy od pierwszego to nadal świetnie się oglądało i wciągnąłem całość bardzo szybko. Twin peaks obawiałem się ze wyjdzie kupa a było na prawdę solidnie. Sezon inny niż poprzednie ale creepy klimacik i jazdy Lyncha zrobiły sezon. House of cards w sumie tez mi się podobało bardziej niż ostatnie sezony mimo że czuć już mocne zmęczenie materiału. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ale nie rozumiem zdziwienia. To są przecież bardzo dobre seriale i jak ktoś gustuje w takich klimatach to jak najbardziej ścisła czołówka roku (dobre aktorstwo, montaż, muza, klimat).

Tak jak pisałem, to był dla mnie chyba naj rok jeżeli chodzi o seriale jaki pamiętam (na moje top3 nie załapał się takie sztosy Leftovers czy Twin Peaks!). Mało tego teraz dopiero nadrabiam Mindhounter, który też jest kur ewsko dobry (+ te piękne, klasyczne i błyszczące fury w HDR :banderas:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...