Skocz do zawartości

Forumkowy serial roku 2017


MBeniek

TOP SERIALI 2017  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które najlepsze? (max 3 tytuły)


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 14.01.2018 o 23:01

Rekomendowane odpowiedzi

eeeee tam, Dark i Stranger Things dla mnie mają dużo więcej do zaoferowania (może kwestia podejścia?) niż tylko "dodatek do popcornu". Dla mnie ewentualnie z tej listy takim serialem jest Punisher. Mimo, że lubię tego typa jako bohatera, serial był dla mnie mocno średni. No ale tak jak piszesz. Kto co lubi:lapka:

Odnośnik do komentarza

Chciałem, żeby lista była w miarę "urozmaicona" i jak przeglądałem temat Punishera to jednak było parę osób, którym serial się podobał. W ogóle sam temat był dość popularny, więc jakoś tak wskoczył na listę ;) . Ja sam bym raczej wrzucił go do rozczarowań (odpadłem po paru odcinkach) :P

 

I przypominam, że jak jakiegoś serialu brakuje w ankiecie (było ograniczenie tylko do 22 pozycji), to można głosować "systemem punktowym" :lapka:

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Leftovers. Nie tylko za ten ostatni sezon, który był przegenialny, ale za całokształt. Z całym szacunkiem dla innych seriali na tej liście, Leftoversy z odcinka na odcinek dostarczały i trzymały tempo, na dodatek wszystko zostało mistrzowsko domknięte. Ten serial zdecydowanie zasługuje na większy rozgłos, bo miał bardzo małą publike i mało się o nim mówi, a ja to zakończenie mam w pamięci do dnia dzisiejszego.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie godziny głosowania, więc wypadałoby też samemu oddać głos ;) 

 

1. The Leftovers (smutno się robi na myśl o tym, że nie będzie już kolejnego sezonu i, że sam serial przeszedł raczej tak bez echa)

2. The Handmaid's Tale (wszystkie nagrody w pełni zasłużone i jedynie co mnie dziwi, że na forumku serial jakoś tak mało popularny. Dodatkowo serial w sam raz wypełnia lukę po Pozostawionych)

3. Dark (zastanawiałem się jeszcze nad Mindhunterem, ale biorąc pod uwagę, że mało jest seriali, które

"bawią się" czasem

i dodatkowo nie robiąc przy tym praktycznie żadnych wpadek, zdecydowałem się na serial od niemiaszków. Poza tym tak jak pisał balon - aktorstwo, klimat, muzyka, montaż na bardzo wysokim poziomie.)

 

 

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

A będzie głosowanie na najgorszy serial 2017, żebym mógł zagłosować na Twin Piks?

 

Rządzą oczywiście Pozostawieni <3

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MBeniek napisał:

Ostatnie godziny głosowania, więc wypadałoby też samemu oddać głos ;) 

 

1. The Leftovers (smutno się robi na myśl o tym, że nie będzie już kolejnego sezonu i, że sam serial przeszedł raczej tak bez echa)

2. The Handmaid's Tale (wszystkie nagrody w pełni zasłużone i jedynie co mnie dziwi, że na forumku serial jakoś tak mało popularny. Dodatkowo serial w sam raz wypełnia lukę po Pozostawionych)

3. Dark (zastanawiałem się jeszcze nad Mindhunterem, ale biorąc pod uwagę, że mało jest seriali, które

  Pokaż ukrytą zawartość

"bawią się" czasem

i dodatkowo nie robiąc przy tym praktycznie żadnych wpadek, zdecydowałem się na serial od niemiaszków. Poza tym tak jak pisał balon - aktorstwo, klimat, muzyka, montaż na bardzo wysokim poziomie.)

 

 

Edytowałem, bo  jednak pisanie o tym wprost psuje oglądanie tym, którzy chcieli by się zaskoczyć 'Dark'.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brawa dla serialików, w szczególności dla Mindhuntera za forumkowego Globa (gdybym miał zagłosować na pozostałe dwa to jeden głos raczej by poleciał na to) no i dzięki Beniu za fajną inicjatywę.

 

Oglądam teraz Dark i jestem mega wciągnięty, widze skąd ten zachwyt. :obama: A później chyba poleci Handmaiden's Tale.

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie :good:. Widać, że Netflix zmiótł konkurencję - można powiedzieć, że top5 należy do nich (R&M co prawda nie jest ich, ale u nas jest dostępny chyba tylko na tej platformie). Mnie najbardziej zdziwiła wysoka pozycja trzeciego sezonu Narcos - pomimo dobrego sezonu myślałem, że bez Pabla serial nie wskoczy do czołówki. Ale trzeba przyznać, że to był bardzo dobry rok, skoro takie sztosy jak BCS, Robot, Deuce czy THT nie znalazły się w top10 (w przypadku tych dwóch ostatnich to sobie tłumaczę, że mało kto jeszcze je widział). A br. zapowiada się nie gorzej ;) 

 

I mam nadzieję, że za rok się też uda. Myślę, że w przyszłym tym roku będzie można też się pokusić o kategorię rozczarowań, oczywiście w tym przypadku już trzeba będzie zrobić jakieś "nominacje". Rzecz jasna nie obrażę się jeśli ktoś mnie uprzedzi :P, ale też nie ma co się śpieszyć, bo jak pokazuje przykład BM dobre seriale wychodzą do ostatnich dni w roku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...