Skocz do zawartości

The World Ends With You Final Remix


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, raven_raven napisał:

Świetna to gra jest, ale pamiętam ją tak dobrze zaprojektowaną pod to czym był DS, że nie widzę za bardzo grania w to na innych platformach :/. Może dotykowo w trybie przenośnym jakoś to się udaje, ale z kolei granie tak na Switchu wydaje mi się niewygodne. W każdym razie, jak ktoś nie grał to czego go niesamowita fabuła, która w każdej wersji jest ta sama. Zazdroszczę.

switch jest o wiele mniej praktyczny w graniu dotykowo niz np vita, winne sa wymiary, taka vite trzymajac w rekach mialem dostep dlonmi do calego ekranu, na switchu nie da rady bo przez gabaryty i ramke nie odrywajac dloni nie jestem w stanie kciukami mazac srodka wyswietlacza

Odnośnik do komentarza

o dziwo testowalem wczoraj na swojej konsoli i moje joycony ladnie trzymaja wskaznik na ekranie, nic sie nie gubi itp i od biedy da sie tak grac, calkiem inne odczucia niz w weekend

 

gralem tez przenosnie - co ciekawe mozna odpiac oba joycony i trzymac sam ekran i wszystko ogarniac dotykowo, wygodniejsze rozwiazanie niz trzymanie ekranu + joycony z boku bo kciukami wiecej powierzchni ogarniamy bez odrywania palucha

Odnośnik do komentarza

zacząłem 7 dzień, zdarza mi się grać na tv i nawet idzie ogarnac te sterowanie joyconem, zobaczymy co bedzie dalej bo na razie poziom walk nie istnieje i machajac mozna je wygrywac nie patrzac nawet na tv przy obnizonym lvl postaci do minimum

 

design i klimat mnie kupuje (glownie za sprawa muzyki), fabula i gameplay hmm nijako, mam wrazenie, ze dalej tkwie w tutorialu wiec czekam, az sie bedzie mialo dostep do wszystkiego i fabula sie zagmatwa (choc i tak juz jej surrealistyczne zalozenia mnie ciekawia)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nie jestem pewny, czy dobrze rozumiem wasze odpowiedzi. Brzmi trochę tak jakby jedna ręka trzymała switcha i ruszała gałką, a druga dotykowo. Dla uściślenia interesuje mnie sytuacja, w której kładę Switcha na stole/kolanach i mając do dyspozycji jedną rękę mogę obsłużyć cały interfejs wyłącznie jednym paluszkiem.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, NemoKOF napisał:

Ta gierka ma wersję na androida/iOS. Jak tak was czytam to dochodzę do wniosku że wersja na Switcha to jej chamski port. 

 

Przecież była już o tym gadka w tym temacie, i właśnie tobie odpisałem, że mniej więcej tak właśnie jest.

 

Czy "chamski"... ja tam nie wiem, jak inaczej można to było zrobić. To gra bardzo robiona pod DS-a, trudna do przetłumaczenia na jakikolwiek inny sprzęt. W każdym razie, jak się gra w trybie handheld na Switchu, to zaiste gra się jak na tablecie, z paroma dodatkami i zmianami. I tak Square-Enix zrobił więcej, niż mają w zwyczaju, choć zrobił mało. Chamskie porty z iOS to ich konik.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...