Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2021 o 08:36, KarolJanuszGejmingu napisał:

Moim zdaniem najłatwiej kupić BTC na coinbase.

Podepnij karte i kup.

Apka mega prosta.

Możesz ustawić sobie kupno co tydzień czy co miesiąc.

Wyślij na swój portfel na którym masz seeda.Polecam portfel exodus,łatwy i zrozumiały.

Powiem ci szczerze,że też możesz trzymać na coinbase mają taki portfel jakby ale ty nie jesteś właścicielem tych coinow.

Co do exodus , ściągnij apke

Seed (12 słów)

Zapisz seeda na kartkę i schowaj,nie zapisuj w żadnych email albo gdzieś na kompie.

I zapomnij

Gdybyś czegoś nie kumał to Pisz,to ci pomożemy.

A korzysta ktoś z Was z coinbase Wallet. Bo chciałem kupić np. taki PYR i ALTURĘ ale kompletnie tego nie ogarniam, rozumiem, że tutaj nie kupię krypto normalnie za eurasy tylko muszę mieć ether albo bitcoina? Polecacie też jakąś giełdę do mniej popularnych kryptowalut o "jeszcze" niskiej kapitalizacji? Podobno Kucoin jest Ok., wiem, że mieli kiedyś aferę hakerską ale chyba od tego czasu spokój. Dodatkowo w te małe alty nie mam zamiaru inwestować jakiś wielkich pieniędzy.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to ten PYR jest dostępny na Binance i kucoin.

 

Możesz tam wpłacić  na binnace PLN i kupić tego pyra.

Wpłacasz PLN

PLN zamieniasz np na BTC

Szukasz pary PYR/BTC

Jeśli chcesz mniejsze krypto to polecam kucoin oraz ascendEX w sumie Gate.Io

Też dobre.

Tylko pamiętajcie crypto z mniejszą kapitalizacja w dni takie jak dziś mogą was zrobić bankrutów.

Potencjalnie zyski są o wiele większe ale straty mogą być potężne.

Ja akumuluje są spadki,jest strach,ludzie się wyprzedają.

Dokupuję trzymam na staking,czyli moje portfolio codziennie rośnie szkoda,że nie wartość portfela.:shieeet:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Z tego co widzę to ten PYR jest dostępny na Binance i kucoin.

 

Możesz tam wpłacić  na binnace PLN i kupić tego pyra.

Wpłacasz PLN

PLN zamieniasz np na BTC

Szukasz pary PYR/BTC

Jeśli chcesz mniejsze krypto to polecam kucoin oraz ascendEX w sumie Gate.Io

Też dobre.

Tylko pamiętajcie crypto z mniejszą kapitalizacja w dni takie jak dziś mogą was zrobić bankrutów.

Potencjalnie zyski są o wiele większe ale straty mogą być potężne.

Ja akumuluje są spadki,jest strach,ludzie się wyprzedają.

Dokupuję trzymam na staking,czyli moje portfolio codziennie rośnie szkoda,że nie wartość portfela.:shieeet:

 

Ok kupiłem na zaczepkę na Kucoinie, dosyć czytelna ta platforma. A co masz konkretnie na myśli mówiąc o stratach? Bo ja rozumiem, że kupując normalnie jako trade na takim Kucoin nie stosuje jakiegoś lewarowania z automatu czy coś takiego?:)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

No tak nie grasz na lewarze,tylko te coiny z małą kapitalizacją mogą zlecieć 90% przy dobrych spadkach.

One najbardziej dostają po dupie podczas strachu ,ale jeśli mamy na rynku fomo możesz zrobic niezłe zwroty.

No to z tym się liczę, dlatego wchodzę z założenia, ze lepiej jeść mała łyżeczka z kilku talerzy :) Teraz to będzie chyba tylko strach biorąc pod uwagę inflacje w Stanach. Jutro maja  być chyba jakieś postanowienia FED. Czyli można polować na promki :)

 

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

No właśnie DCA to chyba najlepszy sposób.

Na dzień dzisiejszy jeśli spadnie dokupie więcej,jak wzrośnie zrealizuje zyski.

 

Należy pamiętać,że jak BTC był przy ath sporo osób bez doświadczenia przyszło na rynek i dziś jest tak zwane trzepanie XD

Większość psychicznie nie da rady i sprzeda z stratą.

Wydaje mi się,że w długim terminie będzie ok

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

No właśnie DCA to chyba najlepszy sposób.

Na dzień dzisiejszy jeśli spadnie dokupie więcej,jak wzrośnie zrealizuje zyski.

 

Należy pamiętać,że jak BTC był przy ath sporo osób bez doświadczenia przyszło na rynek i dziś jest tak zwane trzepanie XD

Większość psychicznie nie da rady i sprzeda z stratą.

Wydaje mi się,że w długim terminie będzie ok

 

No właśnie ja tego nie rozumiem. Dla mnie; żebym coś miał sprzedać ze stratą musiałaby być jakaś konkretna przesłanka: np. firma będzie w dupie przez najbliższych kilka lat, krypto które kupiłem okazało się scamem, chcę przerzcuić kasę na bardziej rozwojowy projekt itd. Natomiast sprzedawanie na stracie bo jest głębsza korekta nie mieści mi się w głowie:)

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Andrew21 said:

Właśnie oglądam raport Gancarza. Twierdzi, że hossa nadal trwa gdyż rynek nie przegrzał się jeszcze. Muszą być paraboliczne wzrosty przed bessą. Minimum socjalne w tej hossie to 100 tysięcy dolarów. Mam nadzieję że się nie myli.

No właśnie najgorsze w tym jest ,że kazdy tak myśli.

Ile razy już słyszałem,że w grudniu będzie rajd,no i zaliczamy nura.

Jak wszyscy myślą,że rynek zrobi A to on robi B

 

1 hour ago, izon said:

No właśnie ja tego nie rozumiem. Dla mnie; żebym coś miał sprzedać ze stratą musiałaby być jakaś konkretna przesłanka: np. firma będzie w dupie przez najbliższych kilka lat, krypto które kupiłem okazało się scamem, chcę przerzcuić kasę na bardziej rozwojowy projekt itd. Natomiast sprzedawanie na stracie bo jest głębsza korekta nie mieści mi się w głowie:)

Wiesz, większość wpakowała się na fomo nawet nie wiedząc w co inwestuję,jakiś YouTuber im powiedział,że będą wzrosty więc zapakowali się na fomo all in I dzisiaj ich portfolio jest -40% lekko.

Ludzka psychika podpowiada,że jak widzimy zielone kreski to wchodzimy.

O rynku krypto ciagle jest mit,że możesz szybko i bez wysiłku zarobić pieniądze.

Dochodzi do tego jeszcze masa ludzi grających na lewarach,bo mentalność hazardzisty mówi im jebij x25.

Więc niektorzy są zmuszeni sprzedać swoje pozycje przez likwidację albo gość psychicznie stracił już 40% swoich oszczędności życia.

To mogą być kwoty obciążające psychicznie więc ratuje co się da.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.12.2021 o 23:57, Il Brutto napisał:

taka sama jak o kazdym innym blockchainie - bezuzyteczny kupsztal sluzacy do tworzenia Ponzi schemes w ktore jacys frajerzy beda sie pakowac 

No to chyba niewielkie masz pojecie o tym projekcie i w ogóle o krypto ;) Zgodze się, ze wiele projektów to scam do wyciskania kasy ale nie każdy. 

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Matic jest obecnie pożyteczny, rozwiązuje problem skalowalności sieci ethereum, potrafiąc wykonać nawet do ok 60 tyś transakcji na sekundę, gdzie eth wyciąga zaledwie ok 15 (marne piętnaście, nie piętnaście tysięcy). Ale eth 2.0 ma osiągnąć docelowo wynik ok. 100 tys bez pomocy rozwiązań drugiej warstwy, więc skończą się absurdalne opłaty rzędu kilkudziesięciu czy nawet kilkuset dolarów za jedną transakcję, a rozwiązania takie jak matic być może nie będą już potrzebne. Jednak nie wiadomo, ile trzeba będzie na to czekać.

 

Z drugiej strony już teraz konkurencyjne blockchainy, które mają rozwiązany problem skalowalności, depczą ethereum po piętach. W minionymi roku hitem okazała się solana, ale ja obserwuję jakże kadenę i syscoin. Ta druga ktyptowaluta ma wyciągać w przyszłości nawet 4 mln tps, co teoretycznie zaspokoi porzeby web 3.0 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wszystko leci jak szalone.

Mam średnia cenę zakupu bitka na poziomie 42 k 

Niezły rekt

Trzeba akumulować,chyba bessa no nic.

 

images (3).jpeg

7 minutes ago, amarok said:

janusze, co kupili na górce, się wyprzedają 

Myślisz,że Janek z swoimi 0.0003 BTC rusza na prawo i lewo?

To market mejkerzy szukają likwidacji.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Osobiście liczę na sporą likwidację shortow.

Moim zdaniem sentyment się zmienił,nie widać zbytnio zainteresowania crypto wśród ulicy.

Sporo ludzi jest już do tego rynku źle nastawiona, straciło pieniądze i szortuja aby odrobić straty.

Rsi mamy na jakiś rekordowych wyprzedaniach.

Myślę,że market mejkerzy to wykorzystają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.