Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja przy spadkach na krypto na razie robię bardzo delikatne zakupy, bo pewnie najgłębsze doły jeszcze przed nami, za to zacząłem interesować się mocniej naszym polskim Bananem. Rozgrywam Farm51 pod OBT do World War 3 i Blooberek pod Blacka. Jak na Farmie myślę, że to ostatni moment na jump to Bloober jeszcze spokojnie rok czasu.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ja tylko BTC

Dominacja BTC coraz mocniejsza.

W alty nie wchodzę,bo mogą zlecieć jeszcze mocno a nie wiadomo czy odbiją.

No dzisiaj kolejny zjazd.

 

 

 

Na alty to nie jest dobry moment, zwłaszcza, że Krypto zima dopiero się zaczyna. BTC planuje większą akumulację jak zjedzie na te 24-25k chociaż są i tacy co przewidują 10k.

Ether znowu przesunął wejście na POS?

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi,że nie spadnie.

Tylko w takich momentach jak te,bardzo dużo jest predykcji na 12 k 10k.

Tak samo jak BTC był koło 70k to mieliśmy na 100 k 

Ja mam taktykę prostą DCA 

Codziennie kupuję BTC 

Pomaga mi to podejść do rynku bez emocji.

Jeśli wierzysz statystyką on chain grubi gracze mający po tysiące BTC nadal akumulują.

Krótko terminowi sprzedają,

Oczywiście to nie jest żaden wyznacznik,ale wiadomo o co chodzi na tym rynku.

Akumulację trwają miesiącami , więc będą was męczyć, będą lekkie podbicia ,będą robić wszystko abyś sprzedał im swoje BTC.

Diamond hands :kekw: będzie dobrze 

 

pobrane (32).jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Nikt nie mówi,że nie spadnie.

Tylko w takich momentach jak te,bardzo dużo jest predykcji na 12 k 10k.

Tak samo jak BTC był koło 70k to mieliśmy na 100 k 

Ja mam taktykę prostą DCA 

Codziennie kupuję BTC 

Pomaga mi to podejść do rynku bez emocji.

Jeśli wierzysz statystyką on chain grubi gracze mający po tysiące BTC nadal akumulują.

Krótko terminowi sprzedają,

Oczywiście to nie jest żaden wyznacznik,ale wiadomo o co chodzi na tym rynku.

Akumulację trwają miesiącami , więc będą was męczyć, będą lekkie podbicia ,będą robić wszystko abyś sprzedał im swoje BTC.

Diamond hands :kekw: będzie dobrze 

 

pobrane (32).jpeg

Dobrze powiedziane i dobrze to teraz widać na panice na Ethereum :) Już można poczytać komentarze takie same jak w 2017 tj. to jest koniec krypto, albo, że ETH skończy jak Terra.  Jeszcze długa droga przed nami ale takie hasła to dla mnie sygnał do rozpoczęcia zakupów :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Do konca krypto masz jeszcze kilka lat, na razie jestesmy na poczatku tej drogi. Ewentualny upadek moze troche przyspieszyc regulowanie przez rzady, ale sama w sobie kompromitacja i utrata zaufania nastapi razem ze skompromitowaniem idei web 3.0. 

Bo chyba nie musze wam tlumaczyc jak absurdalne, bezsensowne i utopijne sa te zalozenia? Ja to wiem jak wiedza developerzy i architekci, jak domyslaja sie ludzie ktorzy widzieli jak wylanial sie web 2.0 i ktory zawiodl i nigdy nie spelnil oczekiwan. Juz wtedy nazywali to utopia a teraz kilka lat pozniej wciskaja jakies kosmiczne bzdury przy ktorych te obietnice z czasow semantic web to swietny i latwy do zrealizowania plan. 

Nie wiedza ludzie ktorzy sa naiwni i chciwi, no ale chuj im w dupe.

Odnośnik do komentarza

Serio wierzycie jeszcze w jakieś spektakularne wzrosty? Cała masa ludzi potraciła mnóstwo pieniędzy, żeby garstka się obłowiła, myślicie, że nic to nie nauczyło ludzi i znajdą się kolejne owieczki do strzyżenia? Bo dla mnie na tym polega całe to krypto: promil ludzi kupuje krypto za duży hajs, żeby napompować i przyciągnąć "mistrzów inwestowania", po czym sprzedać i zgarnąć hajs i kto nie zdążył, ten może tylko płakać po kątach.

Odnośnik do komentarza

Ludzie mają krótka pamięć, oczywiście masę ludzi straciła w 2018 i (wcześniej) hajs

Masę ludzi straciła w 2021

I masa ludzi straci w 2024 :kekw::kekw:

Wtedy chyba mamy halving BTC

Nie zapominajmy,że coraz młodsze pokolenie wbija na rynek i dla nich operowanie krypto to normalka.

Wystarczy,że "Smart money" dobrze zrobią akumulację i się zacznie,w mediach znowu będą mówić jakie crypto jest super i jak to BTC ma szansę na 200k

Wtedy ulica się rzuci,jutubery będą naganiać ale wtedy tak zwani "Smart money" będą sprzedawać.

Jak kolega wyżej napisał ten schemat jest ciągle ten sam 

Kup na strachu sprzedawaj w euforii

Ciągle działa :kekw::kekw:

Bo jak wytłumaczyć,że po 70 k za BTC były tłumy a dziś przy 27 k zainteresowanie jest słabe?

Emocje grają bardzo dużą rolę :kaz:

 

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Shago said:

No w sumie.. :notbad:. Przy czym nie znam spólek giełdowych na których cyklicznie panowałaby taka sinusoida, jak na dowolnej krypto.

Nie,nie na dowolnej crypto.

Tych projektów jest od uja

Większość coinow upada w czasach takich jak dziś,gdzie mamy potworny strach na rynku.

 

Zobacz sobie jak wyglądał rynek w 2017 gdzie były projekty które miały zmienić świat.

Masa projektów które była.na.topie w 2017 w 2021 nie zrobiła szczytów nie odbiła.

To nie jest tak,że kupisz bylee co dziś i za 4 lata jesteś bogaty, zmieniają się trendy.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Nie,nie na dowolnej crypto.

Tych projektów jest od uja

Większość coinow upada w czasach takich jak dziś,gdzie mamy potworny strach na rynku.

 

Zobacz sobie jak wyglądał rynek w 2017 gdzie były projekty które miały zmienić świat.

 

No ok, ale weźmy np. listę krypto w revolucie, za pomocą którego najłatwiej się w to bawić: w którą nie kliknę, to sinusoida, a przecież naprawdę dużo ich tam jest.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Shago napisał:

 

No ok, ale weźmy np. listę krypto w revolucie, za pomocą którego najłatwiej się w to bawić: w którą nie kliknę, to sinusoida, a przecież naprawdę dużo ich tam jest.

W revolucie masz dostęp do projektów, które już były pompowane. To nie tutaj leżą pieniążki pod następna hossę. A to, ze sinosuida to normalne, wszystkie alty lecą za BTC, a BTC leci teraz za NASDAQ.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, izon napisał:

W revolucie masz dostęp do projektów, które już były pompowane. To nie tutaj leżą pieniążki pod następna hossę.

 

Trochę się nie zgodzę, bo projekty z dobrymi fundamentami i blockchainy mają też szanse na duże wzrosty. No chyba, że miałeś na myśli raczkujące projekty, o których nikt nie słyszał a kiedyś będą mogły konkurować z największymi, ale to takie wróżenie z fusów czy im wypali czy nie 

Odnośnik do komentarza

Też się cieszę, że przejebałem tylko 5 tyś na tym gooownie dla spekulantów.

 

 

Na początku roku mówili trzymaj, odbije xD Teraz kurwa byłbym golasem a nie rentierem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...