Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w tym momencie, jakby to powiedzieć... Kumpel jest niedysponowany bez dostępu do neta xD

Godzinę temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Co twój kolega chce kopać?

Eth? Które przechodzi na POS

BTC? To w ogóle opłacalne przy tak "małym" kapitale?

Może niech kolega zainteresuje się Eth i stakingiem,chyba o wiele lepiej wyjdzie na tym.

Albo jakimś pos jak ziliqa,cardano, Eth 

Ja gdybym miał 200 k dałbym na celcius pożyczał tą kasę i brał profity 12% rocznie a nie się bawił w kopanie.

Przykro mi ale nie jestem w temacie i nie wiem o czym mówisz w drugiej części posta. Kumpel chce inwestować hajs za kwotę, którą podałem. Może podasz jakieś źródła żeby się zaznajomić z stakingiem, zimowa itd?

Odnośnik do komentarza

Pos proof of stake

Kupujesz np ziliqa,ada,algorand robisz staking ,za trzymanie crypto w portfelu dostajesz naliczania.

Ziliqa okóło 23%

Algo 8%

Cardano (nie polecam teraz się pakować) 5%

APY roczne.

Oczywiście ma to swoje plusy i minusy.

A celcius jest to apka w której pożyczasz im pieniądze oni to obracają i dają ci stopę zwrotu około 8-10-12% rocznie.

Możesz im pożyczać też btc cardano Eth ale ma to swoje wady ,kurs może szybko spaść.Ale jak los się uśmiechnie to znacznie więcej zarabiasz.

Bo zarabiasz w crypto.

Sporo podstaw można się nauczyć na YT i to po Polsku.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Plusy mi się skończyły więc, jak na razie dostajecie tylko mentalne :)

20 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Pos proof of stake

Kupujesz np ziliqa,ada,algorand robisz staking ,za trzymanie crypto w portfelu dostajesz naliczania.

Ziliqa okóło 23%

Algo 8%

Cardano (nie polecam teraz się pakować) 5%

APY roczne.

Oczywiście ma to swoje plusy i minusy.

A celcius jest to apka w której pożyczasz im pieniądze oni to obracają i dają ci stopę zwrotu około 8-10-12% rocznie.

Możesz im pożyczać też btc cardano Eth ale ma to swoje wady ,kurs może szybko spaść.Ale jak los się uśmiechnie to znacznie więcej zarabiasz.

Bo zarabiasz w crypto.

Sporo podstaw można się nauczyć na YT i to po Polsku.

 

17 minut temu, Sedrak napisał:

Ja korzystam z aplikacji crypto.com. tam też jest kilka patentów czy zarabiać pasywnie. Jedyny minus, że dla obywateli EU można wypłacać tylko w Euro pieniądze

 

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, mitra napisał:

Niestety, w tym momencie, jakby to powiedzieć... Kumpel jest niedysponowany bez dostępu do neta xD

Przykro mi ale nie jestem w temacie i nie wiem o czym mówisz w drugiej części posta. Kumpel chce inwestować hajs za kwotę, którą podałem. Może podasz jakieś źródła żeby się zaznajomić z stakingiem, zimowa itd?

 

Niech kumpel lepiej wraca do handlu zielskiem i dropsami, po co ma inwestować w coś, na czym kompletnie się nie zna, na podstawie jednozdaniowych opinii randomów z internetu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.dobreprogramy.pl/chomik-handlujacy-kryptowalutami-gryzon-przescignal-profesjonalistow,6688023296150144a

 

a jak u was, inwestorzy? Jak wy oceniacie opłacalność danej kryptowaluty? Jakieś prognozy dla dogcoina na październik? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Doge ma jeden zajebisty problem.

Posiada nie ograniczony supply I kazdego dnia coraz więcej masz ich w obiegu czyli w skrócie w długim terminie jeśli nie znajdzie się nowych inwestorów to będzie tylko tracił na cenie po potrzebuje coraz więcej market cap aby utrzymać cenę.

Musicie mieć to na uwadze kupując tego shita.

Odnośnik do komentarza

Niedawno  rozpoczęła się moja amatorska zabawa w krypto , bardzo skromne kwoty - bardziej jako ciekawostka i ewentualna nauka :p
Trzymam sie xrp ,czekam aż będzie po 100$ albo i więcej ,wtedy sprzedaję zgarniam grube siano i jadę na mazury  :banana:
A kiedy to nastąpi ? chu.j wie :potter:  (zobaczymy  jak sie wszystko potoczy z SEC )


 
 

Odnośnik do komentarza

Zobacz kolego jak działa market cap I skąd się bierze cena XD

Nie wiem kto co dał te info odnośnie xrp ale  to chyba odpowiednik psychiczne chorych z console wars z tego forum.

 

Różnego rodzaju szury przepowiadają od lat cenę xrp za 100$ ale prawda jest taka,że trzeba komus sprzedać.

Kup sobie BTC Eth i trzymaj i dokładaj przy spadkach albo algorand ziliqa nawet pancake i zarabiaj pasywnie niż kupić syf jakim jest xrp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Zobacz kolego jak działa market cap I skąd się bierze cena XD

Nie wiem kto co dał te info odnośnie xrp ale  to chyba odpowiednik psychiczne chorych z console wars z tego forum.

 

Różnego rodzaju szury przepowiadają od lat cenę xrp za 100$ ale prawda jest taka,że trzeba komus sprzedać.

Kup sobie BTC Eth i trzymaj i dokładaj przy spadkach albo algorand ziliqa nawet pancake i zarabiaj pasywnie niż kupić syf jakim jest xrp.

 

To jest prawda. Ja siedze w tym biznesie od roku i prawda jest taka ze jest to praktycznie gambling jeśli chodzi o jakieś wzrosty o 1000%. Lepiej wejśc większą sumą i grać na spadki BTC. A, że ta waluta ma od roku humory jak baba w ciąży to co miesiąc jesteś do przodu.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Zobacz kolego jak działa market cap I skąd się bierze cena XD

Nie wiem kto co dał te info odnośnie xrp ale  to chyba odpowiednik psychiczne chorych z console wars z tego forum.

 

Różnego rodzaju szury przepowiadają od lat cenę xrp za 100$ ale prawda jest taka,że trzeba komus sprzedać.

Kup sobie BTC Eth i trzymaj i dokładaj przy spadkach albo algorand ziliqa nawet pancake i zarabiaj pasywnie niż kupić syf jakim jest xrp.

Ziomuś ale ja to traktuję jako zabawę i wchodzę groszowymi kwotami - taka beka trochę wiesz ? :potter:
Ekhm..a więc:

Jebać te wasze btc,eth i inne dodge , market cap..pffff.

ISO20022 ha tfu! wam miedzy oczy!

XRP to PRZYSZŁOŚĆ nowego systemu finansowego

comment_1626382116FPog2PeFraR0awVMjyZI7l

 

Tak będzie xD

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Mustang said:

I miało być dead przez Chiny, a tutaj już na plusie od tego czasu.

Chiny już banowaly crypto od paru lat.

W sumie czego oni nie zbanowali non stop to samo Chiny banują , więksi akumulują i sprzedają januszom na pompach.

Ciągle ten sam schemat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...