Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wspaniały wykres zakładający wieczny wzrost xd 

No ale w sumie biorac pod uwage okres dlugofalowy to tak jest jak narazie.

 

Serio pamietam jak mazzeo mi obiecywal z 5 lat temu ze bedziemy pili szampana i byla bańka to bylo identycznie. A kosztowal chyba 15k btc. 

 

Wiec troche mnie zdziwilo jak znowu sie zainteresowalem a tu btc 50k. 

 

No i pilbym teraz tego szampana bo pare k wtedy wlozylem ale Kaczynski mi odebral ten latwy piniondz.

 

Teraz 200zl w doge i chuj. Czekam na komkretna eksplozje dupy za pare lat

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Ogólnie, ile włożyliście w krypto i jakich zysków oczekiwaliście? Trzeba się zastanowić czy to gra warta świeczki i kolejny raz polecam inwestowanie w indeksy giełdowe.

Ile człowiek włożył, to raczej nikt się nie przyzna.

Ja ADA kupowałem kilka razy w pierwszej połowie lutego tego roku (średnio wyszło po jakieś 3 zł za sztukę), więc nawet po wczorajszym tąpnięciu, człowiek dalej jest do przodu:nosacz3:

Krypto to dla mnie inwestycja długoterminowa i dalej czekam na magiczne "to the moon.":D

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wspaniały wykres zakładający wieczny wzrost xd 

Miałem na myśli, że modele nie zawsze się sprawdzają. A pomijając już popyt, który oczywiście nie jest nieskończony, to wydobycie jest coraz mniejsze. Ostatni bitcoin ma zostać wykopany w 2140 roku, więc wprowadzanie do obrotu nowych jest coraz bardziej rozciągnięte w czasie. Zatem wpływ miningu się zmniejsza, choćby w ten sposób, że górnicy nie zalewają już rynku w okolicach szczytu swoimi zapasami, potęgując późniejszy spadek

 

Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to kiedyś cena się ustabilizuje, a wtedy btc i niektóre inne coiny będą przede wszystkim służyły jako ochrona przed inflacją oraz zapewniały niezależność od banków

 

Swoją drogą:

https://bithub.pl/kryptowaluty/glassnode-ulica-sprzedala-hodl-erzy-pozostali-niewzruszeni/

Odnośnik do komentarza

Mi na indeksach udaje się wyciągać około 3-4k miesięcznie ale to zależy od kapitału. W tym miesiącu dołożyłem trochę i zrobiłem ponad 5k w tydzień więc spoko, no czasami zalicza się zjazd przy tąpnięciu nawet ostatnio mialem -10k ale odbiło in plus, nie używam stop loss tylko pilnuje marginu. Tutaj jest jednak opieka FED i naprawdę musi przyjść "black swan" żeby nastąpił krach - było tak ostatnio w przypadku covida rok temu w marcu.

 

Psycha mi nie pozwala wchodzić w krypto, miałem kiedyś Ethereum po 320 dolarów i sprzedałem za 400 :frog:

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Czoperrr said:

Ogólnie, ile włożyliście w krypto i jakich zysków oczekiwaliście? Trzeba się zastanowić czy to gra warta świeczki i kolejny raz polecam inwestowanie w indeksy giełdowe.

Znam osobę, która włożyła kilkaset tysięcy na dołku i mogłaby już nie pracować. Nie, to nie jest "kolega", nie piszę o sobie. Ale da się zarobić. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Ogólnie, ile włożyliście w krypto i jakich zysków oczekiwaliście? Trzeba się zastanowić czy to gra warta świeczki i kolejny raz polecam inwestowanie w indeksy giełdowe.

 

Tylko swój czas na kopanie, na plus jakieś 70k minus podatek. Jednak na pewno dokupię na dużym dołku tak za 10k maksymalnie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Ogólnie, ile włożyliście w krypto i jakich zysków oczekiwaliście? Trzeba się zastanowić czy to gra warta świeczki i kolejny raz polecam inwestowanie w indeksy giełdowe.

Zainwestowałem 400€ na blockchain przed dump’em miałem  1000 €

wypłaciłem 600€ na ps5. Za 2 dni odbiór. :banana:

Odnośnik do komentarza

Jakoś trzeba zarobić na PS5. 

 

Kupiłem coś tam na crypto.com Jak widzę stamtąd nic nie wypłacę na konto to co urosło. Zapewne muszę gdzieś to przelać żeby przesłać na swoje konto. BitBay (nie mają wielu kryptowalut)? Coinbase (to samo)? Co proponujecie, żeby nie skończyć jak ofiary Amber Gold?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...