Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja nienawidzę kryptowalut!!!

 

i oczywiście, że znów przejebałem hajs na tym gównie

 

nigdy więcej, nigdy!

 

 

PES. dobrze, że chociaż jakieś grosze, co mi nadrobiło wzrosty na WIG20 i jestem na plus, ale kurwa XD Co te krypto

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, easye napisał:

Nie wiem, może tak:

:nosacz3:

To chyba nie bardzo kminisz inwestowanie. Strata jest w momencie sprzedaży aktywa na stracie, w nie wahań wyceny to raz, dwa akurat Bitcoin spadł od tego co kupiłem 200zl. Czekam na zdecydowanie większy spadek i liczę, że zobaczymy 12k$. Rezultaty inwestycji będzie można ocenić za 2 lata.

 

P.s. jak ktoś gra na dźwigni, kupił w szczycie hossy itd. albo kupuję alty kiedy jeszcze nie czas to ok, straty są zrozumiałe :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Bitcoin kupiony 3 lata temu 14.11 2019 roku - 8700 dolarów - Bitcoin 2 lata później - 14.11.21 - 64 000$ dolarów czyli 7x zysk, nie licząc altów, gdzie było po 20x czy 30x.

Bitcoin kupowany na szczycie hossy 2017 czyli w najgorszym możliwym momencie i tak dawał 3x w przeciągu 4 lat.

 

Wskaźcie mi lepszą inwestycję :)

 

Bitcoin's Price History

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MaZZeo napisał:

W tym otoczeniu makroekonomicznym jakie mamy inwestowanie w cokolwiek teraz stoi pod dużym znakiem zapytania, może poza obligacjami.

 

W styczniu planuję pod korek kupić IKE obligacje 10-letnie (coś koło 21k ma wynieść limit). Ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze robi podobnie. W sumie na inną formę inwestycji brak mi jajec :yao:

Odnośnik do komentarza

Dzwoni typiarz z normalnego numeru, przedstawia się i pyta mnie po imieniu czy rozmawia z XYZ. No to odruchowo mówię, ze tak, o co chodzi? I dalej ruskim akcentem, że zablokowano mi Binance itp., to od razu znałem scam i się rozłączyłem.

Wkurwiłem się tylko, skąd mają imię + numer, skoro nie podaję tego nigdzie publicznie (OLX, allegro), nie mam JDG stąd nie figuruję w CEIDG. Jeśli gdzieś był wyciek, to myślę sobie na ile mogą wykorzystać nagrany fragment, w którym mówię "tak", by np. gdzieś coś na mnie zdalnie podpisać (czytałem o takich przypadkach np. przy zakładaniu konta i weryfikacji czy coś w tym guście). Czytałem, żeby nigdy nie rozpoczynać rozmowy od "tak", ale po tym podaniu mojego imienia mnie zbił z tropu bo mógł to być ktokolwiek realny - sprzedawca z Allegro czy jakiegoś sklepu, gdzie coś zamawiałem ostatnio etc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...