Skocz do zawartości

theHunter Call of the wild


bid0n

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Bo z tych przecenionych to tylko Parque Fernando było chyba tylko za pół ceny (jeśli chodzi o rezerwaty), no i jakieś zestawy giwer plus noktowizor chyba - to wszystko kupiłem.
Reszta miejscówek nadal po 33zł za sztukę, ale stwierdziłem, że nie kupię, dopóki nie wymaksuję tych, co już mam :)

Odnośnik do komentarza

Na każdym nowym terenie dostajesz szereg nowych misji od nowych zleceniodawców.
A ten zestaw na bank nie jest kompletny, bo zupełnie niedawno (chyba nawet w tym tygodniu) wyszedł nowy, amerykański park "Silver Ridge Peaks", dodający indyki, długi łuk, a także klasycznego M1 Garanda do postrzelania (bronie oczywiście do kupna w osonbnym packu).
Myślę, że oprócz tego, jeszcze jakieś parki nie wchodzą w skład zestawu (albo przynajmniej jeden, dodany przed tym, o którym wyżej pisałem).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2020 o 13:50, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Piszą, że 11 dodatków, czyli wychodzi, że wszystkie pakiety i mapy.

 

Smart-Select-20200815-134743-Gallery.jpg

 

Wlasnie dzisiaj nabylem i chcac uruchomic gre na ps4 informuje mnie, ze jestem niezalogowany. Wiec robie 33 giga update( na pudelku nie pisze, ze trzeba miec stale polaczenie z internetem) takze jeszcze to troche potrwa a ja juz sie tak jaram...

Odnośnik do komentarza

A zatem jesli chodzi o wrazenia to pasek postepu sciagania updateu przesuwal sie leniwie do przodu a chcec zagrania narastala z kazda chwila, gdzies pod koniec- po 33 giga, radosci nie bylo konca i z ulga wylaczylem konsole by moc isc do pracy. Dziekuje, do widzenia.

 

A tak na prawde to kwintesencja gry zostala juz w temacie opisana. Ja ja porownuje do.... Mudrunnera/ Snowrunera. Tak samo niskobudzetowa otoczka skrywa pod soba niesamowicie wciagajacy gameplay o niestandardowym temacie, jednak jest to gra- tak samo jak Spintires- dla bardzo cierpliwych, co jest wspaniala odskocznia od tytulow Aaa gdzie na ekranie zazwyczaj wszystko do okola dzieje sie szybko.

 

Z rezerwatow mamy europe, taige, ameryke i afryke- wszedzie po jednym ale nauwy jesli chcecie podam wam juz jutro

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2020 o 18:14, okens napisał:

 

Z rezerwatow mamy europe, taige, ameryke i afryke- wszedzie po jednym ale nauwy jesli chcecie podam wam juz jutro

Wygooglowałem, że zawiera te dlceki: (a na okładce piszą, że jest ich 11 :/ )

 

Na theHunter: Call of the Wild 2019 Edition składają się następujące elementy:
  • Gra: theHunter: Call of the Wild.
  • DLC: Tents & Ground Blinds.
  • DLC: ATV SABER 4X4.
  • DLC: Medved-Taiga.
  • DLC: Weapon Pack 1.
  • DLC: Wild Goose Chase Gear.
  • DLC: Vurhonga Savanna.

Masz wersję w pudle? Jak z wersjami językowymi?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dużo nowej zawartości doszło od premiery.

Tajga, rewelacyjna - polowanie na zamarzniętych jeziorach mocno daje radę. Jest klimat, charakterystyczne duże / i małe/ zwierzęta. Śnieg, mróz - pogoda zmienia się z chwili na chwilę i po opadach grubego, gęstego śniegu potrafi wyjść słońce i całkowicie zmienić krajobraz.

Gra jest dobrze zrobiona i zachowanie zwierząt jest nawet po wielu godzinach w grze trudne do przewidzenia. 

Safari, czy łańcuchy górskie z lokalną fauną i florą robią niesamowite wrażenie.

Świetna sprawa, że w multi masz dostęp do wszystkich map /ogromnych i zróżnicowanych trzeba dodać/.

No i granie w coop jest ciekawym doznaniem.

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

theHunter: Call of the Wild 2021 Edition zapewni ci niepowtarzalne wrażenia z polowania. W tej edycji znajdziesz podstawową wersję grę, 4 rezerwaty, 3 pakiety broni, 3 pakiety wyposażenia oraz 2 domki na trofea. Zanurz się w klimatycznym otwartym świecie, który tętni życiem: od majestatycznych, realistycznych zwierząt, do szumu liści nad twoją głową, gdy tropisz zwierzynę. Możesz polować w pojedynkę lub z grupą znajomych. Pamiętaj jednak, że nie jesteś w tu tylko gościem, a integralną częścią otoczenia. Gdy w końcu zauważysz w krzakach majestatyczne poroże swojego pierwszego jelenia, poczujesz coś, czego nie da się opisać.

POZNAJ REZERWATY Z CAŁEGO ŚWIATA
W 2021 Edition czekają na ciebie tereny łowieckie z całego świata. Wędruj przez lawendowe łąki Parque Fernando, odkrywaj przebogaty, pokryty śniegiem krajobraz Doliny Jukonu, przemierzaj porośnięte wspaniałą roślinnością Cuatro Colinas lub wejdź ponad chmury w okolicach łańcucha Silver Ridge. W tych różnorodnych rezerwatach zapolujesz na zwierzęta wszelkich możliwych kształtów i rozmiarów, od niedźwiedzi grizli i wilków, po indyki, owce kanadyjskie, koziorożce oraz pumy. A to tylko mały wycinek tego, co mogą zaoferować ci te 4 regiony.

ZABIERZ ZE SOBĄ WYPOSAŻENIE IDEALNE
Podczas tropienia zwierzyny najlepszy możliwy sprzęt to konieczność, a 2021 Edition ci go zapewni. Znajdziesz w niej 5 pakietów broni i ekwipunku, dzięki którym przygotujesz się na każdą łowiecką ewentualność. Zabierz ze sobą uniwersalną strzelbę trzylufową, niezawodnego MN1890 lub M1 czy też broń ładowaną odprzodowo, aby strzelać jak za dawnych czasów. Jeśli zaś chcesz przygotować sobie idealny punkt do ustrzelenia celu, wykorzystaj ambony i trójnogi, dzięki którym będziesz mieć lepszą widoczność.

POCHWAL SIĘ TROFEAMI
Czy istnieje lepszy sposób na uczczenie dobrych łowów niż prezentacja trofeów w jednym z 2 domków z 2021 Edition? Udekoruj ściany i pokoje w przestronnej brytyjskiej willi z 1800 roku, a także nieco bardziej nowoczesnym domku w stylu safari. Zawieś swoje najcenniejsze zdobycze i stwórz prezentację, która zabierze wszystkich w podróż przez twoje najlepsze polowania. Możesz też po prostu wykorzystać mocowania na kilka trofeów, aby ustawić wiele zwierząt naraz i zbudować pełną napięcia scenę, zawierającą twoje najcenniejsze zdobycze. Zaproś znajomych do domku w dowolnym momencie i pochwal się nieustannie ewoluującą kolekcją

Nie widzę póki co wersji w pudle, chociaż mam prawie całą dostępną zawartość na dysku, więc raczej bym nie brał. Ale dla kogoś, kto zaczyna przygodę z grą, jak znalazł.

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2020 o 15:21, LukeSpidey napisał:

Ja mam z PSStore tę wersję 2019 chyba to tam też są jakieś dwa dodatkowe rezerwaty. Póki co jeszcze nie odpaliłem, ale na pewno gra w końcu trafi na ekran. 

 

Na theHunter: Call of the Wild 2019 Edition składają się następujące elementy:
  • Gra: theHunter: Call of the Wild.
  • DLC: Tents & Ground Blinds.
  • DLC: ATV SABER 4X4.
  • DLC: Medved-Taiga.
  • DLC: Weapon Pack 1.
  • DLC: Wild Goose Chase Gear.
  • DLC: Vurhonga Savanna.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...