Skocz do zawartości

theHunter Call of the wild


bid0n

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, genjuro napisał:

PS. Ma ktoś ochotę wspólnie zapolowac? Do tej pory lazilem tylko solo. 

Ps2. Wredny wysłałem Ci zaproszenie ale go nie przyjales, więc anulowalem po paru dniach... 


A sorry, jakoś ostatnio nietowarzyski jestem i gram tylko solo :)
Jakoś w tym tytule niezbyt co-op mi pasuje, wolę samotne skradanie i wyczekiwanie :)
 

53 minuty temu, Figaro napisał:

Ależ mnie ta gra jara. Człowiek im starszy, to tym bardziej go ciągnie do takich symulatorów, jak MudRunner czy to.


Coś w tym jest. Plus zauważyłem, że ciągnie mnie do tych typowo blaszakowych survivali - ostatnio obaliłem No Man's Sky, a kusi jeszcze Subnautica, The Forest, no i nie mogę się doczekać DayZ na PS4 :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Coś w tym jest. Plus zauważyłem, że ciągnie mnie do tych typowo blaszakowych survivali - ostatnio obaliłem No Man's Sky, a kusi jeszcze Subnautica, The Forest, no i nie mogę się doczekać DayZ na PS4 :)

 

Chyba ciągnie nas do tej swobody i wolności, której brak w innych grach :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja zaglądam i chętnie czytam, bo mam zamiar cyklicznie wracać do tego tytułu. Wczoraj wróciłem na chwilę, żeby pchnąć misję z Layton Lake (ustrzelić whitetail/blacktail deer w nocy), ale nawinął się tylko Roosevelt Elk i znów wymiękłem - ta misja ciągnie się za mną chyba od ponad pół roku :)

Odnośnik do komentarza

Niektóre zadania potrafią zniechęcić i wystawiają na próbę. Przyznajcie się kto ukończył zabicie lisa z łuku? Też mi trochę to zajęło. Ale wziąłem go na sposób. Położyłem się na wysokim kamieniu i nawolywalem, aż się w końcu pojawił i przyjął godnie strzale :)

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Whooa? Dobra, to już widzę że wszystkich zadań nie zdołam zrobić, dziękuję, dobranoc. A tak na poważnie, to to zadanie może być ściana nie do przejścia. Dobra, w takim razie na luzaku robię co dam radę i tyle. Mogę się pochwalić mityczny jelenie szlachetnym na złoto. Niestety żadnego diamentu na razie nie mam. Puki co 19lv. Warto kupować ten winchester? Myślałem żeby się ograniczyć do 7mm i 270. BTW z czego lubicie polować? 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Gra ktoś w to jeszcze? 

 

Bo zacząłem ze 2 dni temu i mam kilka pytań, czy tropienie po odblokowaniu kilku odpowiednich umiejętności jest łatwiejsze, bo na początku to jest masakra. Czy jak zaczynacie tropić to cały czas na kuckach? 

 

Kiedy można zdobyć quada, bo bieganie po tej mapie to jakiś kosmos, a chciałem sobie ją odblokować całą, quadem będzie sporo szybciej. 

I druga sprawa skąd wziąć namiot? Bo w sklepach ich nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Sklepy są niezbyt czytelne - są tam podziały na kategorie i trzeba nawigować, żeby coś znaleźć.
Nie jestem pewien, ale jakieś namioty były tylko z DLC, więc tu może być problem.
Quada normalnie odpalasz na w którejś z baz - podchodzisz do skrzynki i tam go przyzywasz - oczywiście, że to najlepsza metoda odkrywania mapy, ale na polowania nie polecam, bo płoszy wszystko w promieniu kilku kilometrów :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, chyba nie kumam tej gry, albo robię coś źle. Tropiłem lisa, przelazłem w kuckach chyba z pół mapy, ch. uja nawet nie zobaczyłem przez ten czas. Doprowadził mnie trop do wodopoju, było napisane w jakich godzinach ma tam być, to sobie myślę, poczekam na tą rudą ku. rwe. Przeleżałem tam ze 40 minut i nawet się pedał nie pojawił. :D

Odnośnik do komentarza

Później jest łatwiej,masz dostęp do większej ilości wabików,odblokujesz perki,które zmniejszają np twój hałas i generalnie ułatwiaja grę.Dorabiamy się lepszych broni,uczymy się gdzie trafiać by mieć instant kille.

Polecam dlc weapon pack 1 chyba,głównie chodzi o kuszę,kładzie wszystko od zająca do niedźwiedzia.Drugim wartym uwagi dodatkiem jest ten z ambonami przenośnymi,bezcenny w misji gdzie mamy lisa z ponad 200 metrów trafić.

Edytowane przez gandi77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...