Skocz do zawartości

theHunter Call of the wild


bid0n

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.10.2020 o 23:15, LukeSpidey napisał:

Tak czy siak na PSStore nie mogę kupić 2021 Edition ponieważ już mam 2019. 

 

W sumie nie masz potrzeby, bo tajga i savanna, to najbardziej klimatyczne rezerwaty / i zarazem mocno kontrastowe względem siebie, więc, jak za bardzo się schłodzisz idziesz się ogrzać i odwrotnie ;) /.

        Najbardziej lubię jednak Silver Ridge. Jest tam dużo zwierzyny i to bardzo różnorodnej. A już samo polowanie na indyki to inny wymiar gamingu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wolę poczekać i spokojnie zagrać w 21".

To studio zrobiło zajebistą grę, na chwilę obecną dobrze już zoptymalizowaną, ale zawsze po jakiejś łatce pojawiają się różne problemy. A to misji nie da się skończyć, a to jakiś gatunek przestaje się pojawiać. Można by rzec, że gra żyje własnym życiem :)

Z nową mapką przyjdą zapewne nowe problemy.

Odnośnik do komentarza

Ciężko określić @devilbot.

Jest teraz w promce za niecałe 5 dyszek na store, zresztą używana na płycie też cos koło tego wyjdzie. Najlepiej dokupić rezerwat Silver Ridge /te mapy z podstawki są trudne, mało otwartej przestrzeni/ i spróbować. Gra ma masę aktywnych graczy, bo jest po prostu dobra, może lekko niszowa, ale dobra. To trochę jak SnowRunner. Taka sytuacja.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@devilbot

Ciężko ją nazwać "budżetową" - takim określeniem to można potraktować serię konkurencyjną - Hunting Simulator.
theHunter to jednak dużo wyższy poziom, choć wiadomo, że ciężko tak niszowy tytuł określić mianem AAA.
Przewiń parę stron wstecz i wyszukaj sobie entuzjastyczne posty @Amera, który też miał wątpliwości, czy to może być gra dla niego.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro już zostałem wywołany do tablicy ;) Podtrzymuje to co pisałem wcześniej: gra z gatunku "brać nie gadać", serio. Ogrywałem dawno temu na XOne, jakiś czas temu nabyłem też dopasioną (framerate) wersje na PC i w dalszym ciągu bardzo chętnie do niej wracam. Dla czystego relaksu i spacerów po lesie z flintą w łapach. Pisząc się na to zakładałem, że będzie to gra która pójdzie w odstawkę dość szybko, a finalnie nabiłem w niej kilkadziesiąt godzin. Ojj, podeszła mi bardzo po prostu (choć w fabułę i wykonywanie zadań bawiłem się tylko przez kilka chwil, cała reszta to spokojne polowania i zwiedzanie rezerwatów). Polecam. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...