Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ryo-San napisał:

Zalicza każdemu kto nie ma jeszcze tego odblokowanego! Nawet możesz dołączyć pod sam koniec i będzie odfajkowane.

To dziwne bo wczoraj z kumplem robiliśmy punkty kontrolne i zaliczało tylko mi.

 

Jakiś patch mi właśnie pobrało 1.03 waży około 550mb

Odnośnik do komentarza

Mam razie pograłem tyle co kot napłakał i jakieś wstępne oceny jeszcze przede mna, ale miejsce w którym rozpoczyna się beta, teraz u mnie wyglądała z deka inaczej. A dokładnie warunki pogodowe były diametralnie inne. Wichura z deszczem była tak silna i z wszędzie latającym pyłem, że nie było nic kompletnie widać. Takiej zamieci nie było w becie na 100%! Jak podszedłem pod Biały Dom i kamera zmieniła się, żeby pokazać budynek to praktycznie nie było go widać :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szurubur napisał:

Ogólnie ciekawi mnie w co jesteście uzbrojeni, jakim zestawem najlepiej wam się strzela, jakie stary dla was są priorytetem jeżeli chodzi o ekwipunek? 

 

Szukam inspiracji, bo obecnie trochę błądzę po omacku wymieniając kolejne itemki bez opamiętania hehe

To już zależy jak grasz, czym grasz itp. Wydaje mi się że do end game najlepiej grać setem który daje DMG+ do elitarnych a drugi co podbija siłę umiejętności (jak masz ofensywne skille) a tak jak pisze @Faka przed 30 lvl to ciężko zrobić seta bo jak będziesz szedł w górę z exp to i tak co chwilę trzeba będzie gear zmieniać.

 

@bartiz a może kumpel nie miał jeszcze odkrytych tych punktów na swojej mapie? Może dlatego nie zaliczyło.

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Darion93 napisał:

Słuchajcie czy ktoś x Was spotkał się z podobnym problemem - otworzyłem pierwszą skrzynkę z ciuchami (bo dostałem klucz) no i wypadła spoko koszula, która jest częścią outfitu kowboja ze sklepu. Pomimo tego, że w sklepie jak na nią najeżdżam to jest jako Owned to ja niestety nie mam jej u siebie do wyboru. I teraz się zastanawiam czy:

 

a) jakiś bug spowodował, że mi nie dodało do listy dostępnych

b) problem z opóźnieniem

c) Ubi jest takie cwane, że muszę odblokować cały outfit (lub kupić) żeby mieć te koszulę dostępną.

 

Mieliście coś podobnego? W ogóle orientuje się ktoś za co teraz się dostaje fragmenty kluczu do skrzynek? Bo nie widzę tego jako nagrodę za Comendations.

Pamiętam że w Jedynce jak wypadł jakiś element który należał do pełnego zestawu to też nie był od razu dostępny, trzeby było najpierw wejść w kolekcje, znaleźć odpowiedni komplet, najechać na niego i odblokować samemu konkretny element, dopiero wtedy można go było założyć. Może tutaj jest podobnie ale jeszcze ciuszkami się nie bawiłem . W Jedynce nie tylko wyróżnienia dawały fragmenty klucza ale leciały też normalnie jako loot w otwartym świecie. Najczęściej z named bossów i zaszyfrowanych skrzyń na DZcie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj hełm wypadł z tego zasobnika i też miałem problem z nim, że go ot po prostu nie miałem, a było odhaczone. Dopiero dziś mi się pojawił hełm w garderobie i mogę założyć. Chyba coś poyebane mają od strony serwera, że jakieś opóźnienia w lootach mają. Tak samo karabin maszynowy dziś mi dali, a wczoraj go w ubi club odblokowałem. Także, trzeba po prostu odczekać na swój przedmiot.

Odnośnik do komentarza

Tej, a też macie problem z wzięciem elementu kolekcjonerskiego zaraz przy punkcie kontrolnym (Przewrócone dźwigi) na północy w Downtown East? Jest w zamkniętym pomieszczeniu na pierwszym piętrze w budynku, nie idzie otworzyć drzwi ani nic z tych rzeczy. Tak samo w becie był ten problem. Widzę, że chyba się z tym nie uporali.

Odnośnik do komentarza

Ja to samo. Bez pośpiechu, chodzę, zbieram surówce, liże ściany i delektuje się tym wspaniałym światem. Cudowna gierczka, wsiąkłem na całego a na rushowanie jeszcze przyjdzie czas.

 

@yab tu masz patch note z 1.03 

https://www.gamerevolution.com/guides/507619-the-division-2-1-03-update-patch-notes-downtime-maintenance#/slide/1

 

Edit: Przesunęli reset na inną godzinę.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja to się dopiero wleczę- piąty lvl i jakieś 5 godzin. Ale nie dam rady urwać więcej dziennie jak te dwie-dwie i pół godziny wieczorem. Może na weekendzie trochę dłużej posiedzę. Jeszcze jakby był ktoś stały do pogrania to by było git. Bo przez te pięć godzin to różnie było. Trzy razy był pełny skład i poszło gładko, a we dwójkę dostawaliśmy łomot, bo wróg był mocny i do tego walił z moździerza. Samemu to niezbyt jest sens w to grać. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...